Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto
 Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 

Suzuki Swift II (1999-2001) Jurnal de bord

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ionnus

ionnus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.10.2007
Va salut!

De cateva zile am cumparat, pentru sotia mea, un Swift din 99, in 2 usi -hatchback, de 50 kw!

Masina arata f. bine, a fost ingrijita atat la exterior (si protejata) cat si la interior iar motorul merge super ok si nu am nimic de reprosat masinii -este adevarat, nu am mers cu ea decat aprox. 500 km...

As vrea sa ne adumam in acest topic mai multi posesori de Swift II si sa schimbam pareri despre acest model de Suzuki, sa vorbim de eventualele "secrete" pe care le are masina, de manuale de reparatii, preturi piese de schimb & accesorii, consum si... cam de tot ce poate discuta, asa, ca niste pasionatii de Swift!

Eu va multumesc anticipat si astept sfaturile si intrebarile voastre!

Edited by ionnus, 16 April 2008 - 15:49.


#2
Visatoru'

Visatoru'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 673
  • Înscris: 30.05.2006
Sa il stapanesti sanatos. Cati kilometrii are la bord? Ca masina de oras este foarte bun, din pacate ma impac un pic mai greu cu aspectul lui. Insa gusturile nu se discuta. Cat te-a costat?

#3
ionnus

ionnus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.10.2007

 Visatoru', on Apr 22 2008, 19:41, said:

Sa il stapanesti sanatos. Cati kilometrii are la bord? Ca masina de oras este foarte bun, din pacate ma impac un pic mai greu cu aspectul lui. Insa gusturile nu se discuta. Cat te-a costat?


Merci frumos!
bordul indica 68.000 -masina arata destul de bine iar motorul merge multumitor -inclis sa cred ca este distanta reala parcursa de masina...
Mie imi place cum arata la exterior-  mai exotic -nu-mi place in schimb cum e la interior, bordul per ansamblu -dar compenseaza cu sunetul motorului :)
Am cumparat-o de ocazie, cu 2300 E,mi-a convenit ca e in rate si are si mici inbunatatiri la interior!

#4
vladdy99

vladdy99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,034
  • Înscris: 03.05.2006
Cum se prezinta cum masina ?

Ce motor ai pe ea ? De 1000/1300 cmc ?

Cat iti consuma ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate