Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 

PBX TV

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
silviu_s

silviu_s

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.03.2008
salut....am si eu programul PBX TV ca sa vad programele tv direct de pe pc, dar nu pot vedea decat 23 de posturi, iar un prieten mi-a spus k el prinde vreo 200 de canale cu ajutorul unui cod de accces..... Imi poate spune si mie cineva acest cod?
Multumesc anticipat....

#2
Bogdanra

Bogdanra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,064
  • Înscris: 08.08.2002

 silviu_s, on Mar 3 2008, 18:34, said:

salut....am si eu programul PBX TV ca sa vad programele tv direct de pe pc, dar nu pot vedea decat 23 de posturi, iar un prieten mi-a spus k el prinde vreo 200 de canale cu ajutorul unui cod de accces..... Imi poate spune si mie cineva acest cod?
Multumesc anticipat....


imi poti spune te rog cum esti conectat ca sa vezi direct aceste programe. Daca postul deranjeaza rog sa imi scrii privat; thanx

#3
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

 silviu_s, on Mar 3 2008, 18:34, said:

salut....am si eu programul PBX TV ca sa vad programele tv direct de pe pc, dar nu pot vedea decat 23 de posturi, iar un prieten mi-a spus k el prinde vreo 200 de canale cu ajutorul unui cod de accces..... Imi poate spune si mie cineva acest cod?
Multumesc anticipat....
nu are cum sa prinda 200 de posturi, se lauda si el... poate ca vede 200 de posturi cu alt program, nu cu asta, pbx nu cere niciun cod de acces si are acelasi nr de posturi tv pt toata lumea

#4
silviu_s

silviu_s

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.03.2008
pai nush dak se lauda sau nu....dar chestia e k cere un cod....ii zice Parental Control ca sa fiu mai exact.....cat despre partea cu conectatul trebuie sa instalezi programul in sine, apoi iti faci un cont pe site-ul lor oficial si te conectezi cu ajutorul acelui cont.....

#5
ninu_dragos

ninu_dragos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 09.04.2008

 silviu_s, on Mar 4 2008, 18:46, said:

pai nush dak se lauda sau nu....dar chestia e k cere un cod....ii zice Parental Control ca sa fiu mai exact.....cat despre partea cu conectatul trebuie sa instalezi programul in sine, apoi iti faci un cont pe site-ul lor oficial si te conectezi cu ajutorul acelui cont.....


Salut, programul acela care contine codul nu are cum sa fie Parental Control.Deoarece acesta poate limita accesul copiilor dvs. (in cazul in care aveti copii) la web, se pot limita orele la care pot face Log on pe computer cât și jocurile și programele pe care se pot executa pe acel PC.NU are legatura cu PBX TV !
Poate ca se refera la functia din acesta numita 'Telecomanda',in cazul acesta fiind necesar un PIN din cel putin 4 caractere.

Daca vrei sa te mai documentezi si sa ii oferi si altcuiva informatii despre Parental Control, poti sa vezi AICI

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate