Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Cel mai prost serial

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
286 replies to this topic

#145
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007

 SpikedOne, on 09 decembrie 2012 - 23:16, said:

ghost whisperer,supernatural,dr house,gossip girl - seriale de o penibilitate maximă...Ar mai fi și gay's anatomy,nu știu ce vede lumea la căcatul ăsta de telenovelă plicticoasă și lamentabila,plină de drame stupide,un fel fel de gossip girl varianta medicală...

House M.D.? Te inseli amarnic.

#146
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
Glee (2009-prezent)
Guys with Kids (2012-prezent)
The Neighbours  (2012-prezent)
Malibu Country (2012-prezent)
2 Broke Girls (2011-prezent)

Edited by Dany noob, 16 April 2013 - 14:14.


#147
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007
Tanar si nelinistit se detaseaza clar in topul celor mai proaste seriale.....dar de ce inca se mai filmeaza la el?
de ce are peste 10000 episoade ?  undeva are el succes....

#148
MihaixD

MihaixD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 12.05.2012
Supernatural, din toate serialele pe care le-am văzut, mi-a lăsat cea mai proastă impresie. Când am citit descrierea, am zis, bun, un serial ok, între thriller şi horror, mă uit. Am văzut primele 3 sezoane într-un timp relativ scurt, după a început să se prostească de tot, nu mă mai speria deloc, mă amuza, s-a telenovelizat. Ba episoade alb-negru, ba profeţi aiuriţi şi apariţia lor(nu a profeţilor) în telenovele. Am ajuns la sezonul 6, greşeala mea, trebuia să renunţ de mult, da' am zis că poate-şi revine. Am ajuns pe la nu ştiu ce episod prin sezonul 6, jucau într-un film, o tâmpenie pură, am renunţat la el.
Începutul a fost frumos, ideea a fost originală la vremea aceea, păcat de continuare.

#149
Andreea2204

Andreea2204

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 13.06.2013

 danX, on 17 decembrie 2011 - 07:52, said:

Multele porcarii pe care le da AXN-ul.
Sa  stii ca exista un serial foarte bun dat de AXN. Ai vazut Hannibal (a aparut chiar acum in 2013)?

Sunt multe seriale proate,dar nimeni nu cred ca  intrece "veteranul" Tanar si nelinistit Posted Image). Si sa nu uit de Pariu cu viata Posted Image

Edited by Andreea2204, 10 July 2013 - 13:31.


#150
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Pariu cu viata nu e serial, e pur si simplu ceva filmat, pana si telenovelele indiene sunt mai bune.

#151
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,232
  • Înscris: 24.05.2006
The following- o mizerie trasa de par si fara nici o legatura cu realitatea.
Under the dome- la fel.

Edited by wiseguy76, 29 September 2013 - 15:42.


#152
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,581
  • Înscris: 30.11.2009
Sex and The City, indubitabil. Nici macar nu am vazut din el mai mult de franturi de episoade si refuz sa vad mai mult, dar am inteles ca e despre niste muieri middle aged feministe care se cred super valabile, absolut jenibil. Cred ca serialul asta e incununarea tuturor chestiilor care ma fac pe mine sa borasc mental. Pe undeva pe locul doi, la ceva distanta, e Gossip Girl.

Edited by Oscilatrix, 01 October 2013 - 22:10.


#153
NotEasy

NotEasy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,908
  • Înscris: 12.10.2010
Grey's anatomy.

#154
AwkwardMe

AwkwardMe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,866
  • Înscris: 19.07.2013
Vad ca unii din voi ati enumerat seriale bunicele in topicu' asta. Inseamna ca nu ati vazut ceva cu adevarat mizer.
Ar trebui sa va uitati la "The secret circle". Va va schimba total perceptia si veti reusi sa apreciati serialele pe care le considerati proaste.
Mie-mi plac, de obicei, serialele ce fac parte din genul fantasy, asa ca am incercat si mizeria scrisa mai sus. M-a scarbit total drama dintre personaje. Despre ce drama vorbesc?. . .drama adolescentina, cea mai rea dintre toate. Este in genul twilight.
Am tot incercat sa ma conving ca este un serial ok, asa ca am urmarit o mare parte din episoade.

#155
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,020
  • Înscris: 18.12.2007

 wiseguy76, on 29 septembrie 2013 - 15:34, said:

The following- o mizerie trasa de par si fara nici o legatura cu realitatea.
Under the dome- la fel.

Under the dome e dupa o carte de Stephen King care scrie fantasy, cum drac sa aiba legatura cu realitatea?
Mie imi place foarte mult.

#156
november_soul

november_soul

    §§§§§§§§§§§§§

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,787
  • Înscris: 21.11.2006
Dr House, cel mai slab (si foarte enervant)

#157
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,738
  • Înscris: 28.12.2008
Ai uitat să adaugi ''părerea mea'' la sfârşit.

#158
november_soul

november_soul

    §§§§§§§§§§§§§

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,787
  • Înscris: 21.11.2006

 driftking91, on 12 decembrie 2013 - 13:42, said:

Ai uitat să adaugi ''părerea mea'' la sfârșit.

Normal, ca e doar parerea mea. Evident, nimeni nu poate scrie la modul exhaustiv.

#159
AwkwardMe

AwkwardMe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,866
  • Înscris: 19.07.2013
Dar ce anume nu-ti place? Nu poti sa lasi bomba si sa fugi :D
Eu mereu l-am urmarit cu placere. Intre noi fie vorba chiar mi-a dezvoltat simtul ironiei.

#160
Bastion

Bastion

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 19.12.2013
Sex and the city-number one -Nu numai personaje creionate aiurea, dar si vedeta, de o uratenie de speriat, plus co-partenerele, daca era serial estic, zbierau toti cu gura pana la urechi...
Gossip girl-de ce au bani sa ii piarda pe un casting de metrou ?Pacat ca nu ii pot teleporta pe Santierele lui Ceausescu de tineret...
Bang-    si pe locul trei Dr.House-un fel de Pagini Galbene pe banii mei de editie expirata care zumzaie in ...episoade...delete...please...fara suparare...

Edited by Bastion, 17 February 2014 - 20:17.


#161
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,678
  • Înscris: 10.10.2011
game of thrones. e o struto camila, e facut cu cavaleri si besini de astea ce tin doar la copii dar copiii nu se pot uita pentru ca tzatze goale frate

#162
Aly07

Aly07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 28.05.2012
Breaking Bad, Lie to me. Personal nu mi-au placut aceste seriale.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate