Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...
 

Dacia Logan by Renault

- - - - -
  • Please log in to reply
233 replies to this topic

#19
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
BAI!! nu se poate! am treaba, tre' sa plec, dar nu pot!  auzi:
In cateva luni ii voi aduce imbunatatiri substantiale pentru ca am vazut cativa proprietari care si-au transformat loganurile in adevarati bolizi de curse (da. McLaren cel putin). Cateva accesorii imi vin acum in minte: proiectoare de ceata de culoare galbena, un led albastru in interior (la ce ii foloseste??), stopurile vreau sa le separ de restul caroseriei, o folie pe luneta si geamurile din spate plus doua dungi centrale negre, gen viper, care i-ar aduce un aer mult mai agresiv si sportiv, niste Cd-uri in geam, niste maimutoi in spate si pe langa oglind + nelipsitele cruciulite, si manele la maxim. Abia astept sa-mi decorez noua mea masina!
SI CAND TE GANDESTI CA SUNT ACOLO SI BANII DIN PENSIA BUNICILOR!  :lol: :lol: :lol:
Are lipici masina asta. Toti isi "decoreaza" masina la fel. Cred ca o umpara un anumit gen de oameni.  :lol:

Edited by uko, 25 October 2007 - 15:58.


#20
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View Postvaleriu.b, on Oct 25 2007, 15:49, said:

"stopurile vreau sa le separ de restul caroseriei"

Are cineva idee cum se poate face asta altfel decat cu o surubelnita si un ciocan de 2 kile?
da, accelerand puternic pana te tintuieste in scaun  :lol:

vitan rullz

#21
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,479
  • Înscris: 04.05.2006

Quote

stopurile vreau sa le separ de restul caroseriei
Are cineva idee cum se poate face asta altfel decat cu o surubelnita si un ciocan de 2 kile?

Dap...cu un Hummer fara frane ;)

Edited by richelieu, 25 October 2007 - 15:58.


#22
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005

View Postvaleriu.b, on Oct 25 2007, 16:49, said:

"stopurile vreau sa le separ de restul caroseriei"

Are cineva idee cum se poate face asta altfel decat cu o surubelnita si un ciocan de 2 kile?

da. cu securea.  ^_^

#23
valeriu.b

valeriu.b

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 17.09.2007
Secure Logan cu holograma Dacia, nu?

#24
NetFlow

NetFlow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,713
  • Înscris: 15.12.2005
Nu transformati topicul omului in caterica. Nu e frumos. Exista un topic dedicat pt asta.

#25
valeriu.b

valeriu.b

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 17.09.2007
Eu zic ca se poate muta acolo, are potential urias.

#26
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,479
  • Înscris: 04.05.2006
Bai dar rai mai sunteti. Ma jur cu mana pe inima ca mi-e atat de ...nu stiu daca as putea spune neaparat mila, incat nu pot strica bucuria omului. E si nostalgie de altfel....imi aduc aminte cum m-am simtit cand am trecut de pe Skoda S100 pe Dacia 1310 si cat de avion mi se parea cea  din urma.....

#27
valeriu.b

valeriu.b

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 17.09.2007
Si unde e compunerea ta, monseniore?

#28
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005

View Postvaleriu.b, on Oct 25 2007, 16:57, said:

Secure Logan cu holograma Dacia, nu?


da de unde. secure fauve ca e mai buna mancati-as :lol: e ca noua desi a trecut prin copacii din vre-o 9 paduri ;)

#29
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,479
  • Înscris: 04.05.2006

View Postvaleriu.b, on Oct 25 2007, 17:03, said:

Si unde e compunerea ta, monseniore?

Pai...s-a pierdut undeva in...cei 14 ani care au trecut de atunci :D. Dar promit ca voi face o compunere cand voi face urmatorul upgrade.....nu stiu cand va fi ala....

#30
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Topicul e facut clar la caterinca. Nici cel mai entuziast loganist nu cred ca poate scrie atatea aberatii de la primul post, ca sa nu mai zic ca exista deja jurnal de bord pentru Logan, ABS Plus, MCV, etc. Poate isi face mila vre-un moderator si reinstaureaza ordinea.

#31
Vlad_int1

Vlad_int1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,847
  • Înscris: 26.04.2007
@form: iti multumesc, d-acum orele petrecute la serviciu vor fi mai frumoase (nu la fel de frumoase ca loganul tau) , dar cred ca in fiecare zi de-acum incolo voi mai citi cate un rand din mareata ta descriere. Te mai asteptam cu cu noi impresii dupa ce minunatia ta se va trasforma intr-un adevarat bolid cu doua dungi negre.
PS: nu uita ca accesoriu necesar pentru bolid ouale kinder puse pe antena de radio , or sa dea excelent  :clapping:

#32
mircea_tdo

mircea_tdo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 20.08.2007

View Postfilipxxx, on Oct 25 2007, 17:18, said:

Topicul e facut clar la caterinca. Nici cel mai entuziast loganist nu cred ca poate scrie atatea aberatii de la primul post, ca sa nu mai zic ca exista deja jurnal de bord pentru Logan, ABS Plus, MCV, etc. Poate isi face mila vre-un moderator si reinstaureaza ordinea.
super tare.te tintuieste in scaun :lol: .poi nici nu ma indoiesc de afirmatia facuta ca la ce putere are un Logan e de asteptat. :lol:  :lol:  :lol:

#33
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View Postmircea_tdo, on Oct 25 2007, 21:42, said:

super tare.te tintuieste in scaun :lol: .poi nici nu ma indoiesc de afirmatia facuta ca la ce putere are un Logan e de asteptat. :lol:  :lol:  :lol:
mie mi-a placut aia cu cursul special de instructaj la predarea masinii.

probabil i s-a explicat cum e cu garantia . l-au tintuit in scaun  :lol:

#34
MAK

MAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 26.02.2005

View Postfilipxxx, on Oct 25 2007, 17:18, said:

Topicul e facut clar la caterinca. Nici cel mai entuziast loganist nu cred ca poate scrie atatea aberatii de la primul post, ca sa nu mai zic ca exista deja jurnal de bord pentru Logan, ABS Plus, MCV, etc. Poate isi face mila vre-un moderator si reinstaureaza ordinea.
Stii de ce las discutia sa curga ?
Multi dintre noi intra pe un forum sa caute informatii, dar si mai multi intra sa se destinda.
Toate au o limita, cind se depaseste, din 30 posturi ( sa zicem ) mai ramin 2-3.  :huh:
Imi plac mie masinile nemtesti, dar imi place si biza made in RO.  :)
Cind o mai scrie initiatorul topicului, atunci vom vedea ce si cum.

#35
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Inca un topic de caterinca. Si culmea ca prinde la fix. Viper, tintuit de scaun, puternicul motor de 1,4... vraji totale.

#36
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View PostLucian_M, on Oct 25 2007, 21:58, said:

Inca un topic de caterinca. Si culmea ca prinde la fix. Viper, tintuit de scaun, puternicul motor de 1,4... vraji totale.
jur ca daca omu mai scrie ( si are talent si se vede ca a avut berlina) ii fac topicul sticky. cu niste super glue  :P

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate