Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...
 unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 

Samsung i780

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
condaru321

condaru321

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 24.05.2006
Se poate instala o baterie mai puternica?

#38
Parad0x

Parad0x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 15.02.2008
@ condaru321: Singura baterie oficiala Samsung este cea standard de 1480mAh inclusa in pachet. Din ce am vazut pe net s-ar gasi in Ungaria o baterie de 3000mAh

Smartphone-ul asta se mai gaseste nou la vreun magazin in stoc? Multumesc

#39
micutzugeorge

micutzugeorge

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 11.10.2010
salutare, am un samsung i780, am incercat sa ii fac update (avea win 6.1 orange) dar s`a intrerupt la 13% si acolo a ramas, ttel mi se deschide acum decat pana la prima pagina de windows si acolo ramane, am incercat alte romuri dar nuj care sa il iau sa mearga ca pana acum nu am avut noroc, se deschide in emergency mode, pls help me, de 14 ore numai asta fac, am innebunit.,.. HELP

#40
florn3ll

florn3ll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.03.2012
salut. baieti ajutatima si pe mie va rog. am de putin timp un astfel de samsung si nu reusesc sa ma conectez la pc cu el prin usb, cand bag usb doar se incarca nu imi citeste nici cardul nici memoria interna ...
si inca ceva nici casti cand bag in el nu le vede, trebuie sa=i fac ceva din setari in legatura cu castile?

#41
mishu6969

mishu6969

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 04.03.2011

View Postflorn3ll, on 11th March 2012, 21:41, said:

salut. baieti ajutatima si pe mie va rog. am de putin timp un astfel de samsung si nu reusesc sa ma conectez la pc cu el prin usb, cand bag usb doar se incarca nu imi citeste nici cardul nici memoria interna ...
si inca ceva nici casti cand bag in el nu le vede, trebuie sa=i fac ceva din setari in legatura cu castile?
Pe PC trebuie sa ai instalat ActiveSync.
Pentru casti nu trebuie sa faci nicio modificare. Doar sa fie castile bune.
Daca ai probleme cu ambele, ia in calcul si posibilitatea de a fi ceva in neregula cu mufa, la Samsung fiind comuna.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate