Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

vreau sa-mi cumpar un mp3 / mp4 player

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
mortis

mortis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 881
  • Înscris: 04.10.2006
am o mare nelamurire in leg cu ce gadget de redat muzica sa-mi cumpar.

Am inteles ca la iRiver X20 se aude extrem de bine (daca ii schimbi castile din dotare care sunt destul de proaste)
are autonomie super buna se vad foarte bine videoclipurile la rezolutie QVGA de 320*240 si ma rog cu timpul i-as putea pune un card de memorie
insa ptr un mp3 player care uneori ai vrea sa-l iei cu tine cand alergi e PREA MARE !

iRiver T60 de 4GB revine cu vreo 200.000 mai ieftin dar desigur nu dispune de multe facilitati , ma rog m-ar interesa parerea cuiva care a ascultat muzica fie de la amandoua aparatele sau macar de la un T60 ca sa stiu daca merita ca mi-as lua unul

sunt deschis si la alte propuneri dar sa fie pana in 350 ron cu tot cu transport

#2
KITZU

KITZU

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 30.09.2003
S10 e mic si mai ieftin :) nu cred ca o sa folosesti QVGA si de regula nu accepta carduri iar cele care accepta merg cu mini SD sincer, nu vad la ce as folosi facilitatea asta, nici macar sa vad poze pe un ecran ca de telefon.... inutil partea cu mp4.
As zice sa te orientezi spre Trekstor cu casti Sennheiser chiar daca din gama slaba se aud bine. Organix sau mai noul vibez cu capacitate mare> amandoua suporta wav calitate CD si ultimul se pare ca stie de flac :)

#3
gxg88

gxg88

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,159
  • Înscris: 15.03.2006
Exista ceva mai bun decat iriver T60 la sub 2 milioane?

#4
ok-angel

ok-angel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.06.2005

View Postgxg88, on Aug 28 2007, 16:07, said:

Exista ceva mai bun decat iriver T60 la sub 2 milioane?

Nu stiu daca e mai bun ca iriver, dar e SUB 2 milioane.
Vezi AICI.


#5
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006
Sfatul meu este clar un iPod de la Apple..nimic nu se compara cu ele...si poate gasesti si unul mai ieftin!
un prieten si-a luat cu vreo 100 de lire unul de 8 GB cu redare video blabla...deci..poate gasesti unul de 1GB pe la 50-60 euro :)

#6
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Eu am gasit de okazie un iriver H10 20 GB , se aude bine , bateria tine bine , contine husa de silicon dar e cam maricel , dar foarte durabil , mai ales ca e din aluminiu eloxat , am vb la furnizolul iriver pe RO si astept sa vad daca au castile cu telecomanda , vine in dotare cu SRS WOW , EQ manual + preseturi , foto , line in , mic , text (.txt) , etc .

Defectul este dat de HDD-ul intern , care il face mai fragil decat un Nano , dar poate da sfantul sa iau un ipod video sau un Touch , daca sunt mai magar :D .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate