Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 

Coltul ateilor

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2613 replies to this topic

#2611
karuna

karuna

    landeza zburatoare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,204
  • Înscris: 07.08.2009

 andreic, on 27th March 2010, 22:07, said:

Daca asta intelegi tu... era vorba de abureala cu dracisorii :)


Ai probleme ori cu definitia vietii ori cu ignoranta :D

Si? Adica de ce "dracisorii" ar fi fake si alte idei, si aici ma refer mai cu seama la cele ateiste, nu? Ca asa "vrea" muschii tai? Daca "dracisorii" sunt ateisti ce te faci? :)

Pai vezi, mey, "biorobotel", cum nu intelegi ce-i cu tine fara sa apelezi la o baza de date exterioara? Pai tu stii ca traiesti doar confruntandu-te cu definitiile altora? :)


 Stabo, on 28th March 2010, 08:29, said:

Sigur are probleme cu bunul simt.

Stiu ca ai vrea sa stau deoparte ca o nesimtita, dar asta e, impaca-te cu ideea si aminteste-ti ca nu eu fac subiectul discutiei aici, ci ateii(!).

#2612
Metallman

Metallman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,608
  • Înscris: 29.07.2006

 karuna, on 28th March 2010, 10:58, said:

Si? Adica de ce "dracisorii" ar fi fake si alte idei, si aici ma refer mai cu seama la cele ateiste, nu? Ca asa "vrea" muschii tai? Daca "dracisorii" sunt ateisti ce te faci? :)

Pai de ce nu ar fi fake? Ai vazut tu drac pe undeva? :)
Ca astia de pe aria ortodocsilor imi spun ca nu mi-as dori niciodata sa vad un drac.
Altii care stiu mai bine decat mine ce-mi doresc.

In tot Noul Testament, era la moda scosul dracilor. Era 'cea mai la moda' minune, la tot pasul se scoteau draci.
La un moment dat pana si altii scoteau draci in numele lui Iisus iar ucenicii Lui habar nu aveau cine erau.Incercau sa-i opreasca.
Era o intreaga retea mafiota pe atunci, nu gluma. Acum pauza draci!
Adevarul este ca ce drac il suporta pe Boc?

Edited by Metallman, 30 May 2010 - 22:08.


#2613
mcmlxxxvi

mcmlxxxvi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 888
  • Înscris: 30.01.2012
Nu am putea noi, ateii, sa gasim ceva de discutat in afara de religii? Ar fi preferabil sa nu fie nici politica.

#2614
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005

 mcmlxxxvi, on 11th February 2012, 18:45, said:

Nu am putea noi, ateii, sa gasim ceva de discutat in afara de religii? Ar fi preferabil sa nu fie nici politica.

Atat timp cat initiatorul topicului s-a declarat ne-ateu, toate lumea este invitata, sau cel putin asa ar fi normal. ;)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate