Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...
 Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 

my guide sofware 6.o sau mio map v.3

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
gabi_961

gabi_961

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 05.05.2007
As vrea sa imi iau un GPS si nu stiu la care sa ma hotaresc intre MIO C250  si  MY GUIDE 3020. Ca pret sunt asemanatoare.Ma poate ajuta cineva sa imi spuna care are software-ul mai bun?Ma intereseaza sa aiba hartile in detaliu [cu nr de strada]  sa aibe instalate obiective turistice[am inteles ca POI se numeste functia],sa aiba avertizare sonora in limba romana , sa poata fii introduse harti suplimentare[ IGO  am inteles ca le zice]  si sa aiba o legatura cit mai buna cu satelitul.  Si inca o intrebare ;intre MIO C250 SI MIO C510 este vreo diferenta la harti? Nu ma intereseaza bluetoth,mp3 si nici photo viewer.Ma intereseaza numai ca gps-ul sa fie cit mai fiabil.VA MULTUMESC PENTRU TIMPUL ACORDAT SI SCUZATI-MI NEPRICEPEREA DAR NU VREAU SA IAU TZEAPA

#2
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006

View Postgabi_961, on May 7 2007, 22:49, said:

As vrea sa imi iau un GPS si nu stiu la care sa ma hotaresc intre MIO C250  si  MY GUIDE 3020. Ca pret sunt asemanatoare.Ma poate ajuta cineva sa imi spuna care are software-ul mai bun?Ma intereseaza sa aiba hartile in detaliu [cu nr de strada]  sa aibe instalate obiective turistice[am inteles ca POI se numeste functia],sa aiba avertizare sonora in limba romana , sa poata fii introduse harti suplimentare[ IGO  am inteles ca le zice]  si sa aiba o legatura cit mai buna cu satelitul.  Si inca o intrebare ;intre MIO C250 SI MIO C510 este vreo diferenta la harti? Nu ma intereseaza bluetoth,mp3 si nici photo viewer.Ma intereseaza numai ca gps-ul sa fie cit mai fiabil.VA MULTUMESC PENTRU TIMPUL ACORDAT SI SCUZATI-MI NEPRICEPEREA DAR NU VREAU SA IAU TZEAPA


Mio, iGO si Myguide folosesc aceleasi harti ;) !
Softul de pe Mio si de pe iGO au aceiasi "radacina", iGO ( e mult de povestit)! Acum depinde care "look" iti place mai mult (cu toate ca sint f.asemanatoare). Chestie de gust...!

#3
altero

altero

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 09.06.2006
Nu stiu MyGuide cum e, dar Mio face tot ce vrei tu.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate