Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Echipa tanara

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
yo_s_canta

yo_s_canta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 25.08.2006

Quote

O echipa tanara ( 15 ani ) care are la activ cateva situri.
  :lol:
Uitati-va la profilul lui razvanstanescu cati ani are.

#20
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006

View Postyo_s_canta, on Feb 12 2007, 08:28, said:

:lol:
Uitati-va la profilul lui razvanstanescu cati ani are.


Super tare. De la 15 ani la 40 mai este ceva... :deadtongue: Oare de ce o fi facut asta? Vai, ce echipa tanara avem.  :nonobad:
PS: Si-a mai pus si poza la profil  :naughty:

edit: bravo yo_s_canta pentru descoperire. se pare ca nimanui nu i-a trecut prin cap sa intre la profilul lui.

Edited by avramseby, 12 February 2007 - 20:40.


#21
aghyutza

aghyutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 14.12.2005
la 15 ani unii dintre noi ne cumparam calculator, cei mai batrani poate de 2 ori mai tarziu. acum lumea a evoluat, multi incep sa il foloseasca de la 12-13 sau chiar mai putin. Eu consider ca aceasta unealta numita calculator are 3 scopuri pe care daca nu le indeplineste degeaba il folosesti:
- il folosesti pentru a invata
- il folosesti pentru a face bani
- il folosesti pentru a te relaxa
Am dreptate?!

Si la 15 ani nu poti forma o echipa pentru ca la varsta asta asa cum iti faci prieteni tot la fel de repede ii pierzi si nu poate exista ceva stabil.

Lucreaza tu pe cont propriu.

#22
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006

View Postaghyutza, on Feb 12 2007, 23:30, said:

la 15 ani unii dintre noi ne cumparam calculator, cei mai batrani poate de 2 ori mai tarziu. acum lumea a evoluat, multi incep sa il foloseasca de la 12-13 sau chiar mai putin. Eu consider ca aceasta unealta numita calculator are 3 scopuri pe care daca nu le indeplineste degeaba il folosesti:
- il folosesti pentru a invata
- il folosesti pentru a face bani
- il folosesti pentru a te relaxa
Am dreptate?!

Si la 15 ani nu poti forma o echipa pentru ca la varsta asta asa cum iti faci prieteni tot la fel de repede ii pierzi si nu poate exista ceva stabil.

Lucreaza tu pe cont propriu.

Da, ai dreptate. Aici sunt in totalitate de acord cu tine. :proud:

#23
gupi

gupi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,316
  • Înscris: 15.04.2005

View Postkevinro, on Jan 16 2007, 14:42, said:

Bai copii, era unu pe vremuri (voi nu l-ati mai apucat) care-a murit impuscat si a zis odata o mare vorba de duh: "Invatati, invatati si iar invatati!"

Nu era o vorba rea.


offtopic
vorba asta vine de la alt mort, care era vorbitor de rusa.

#24
razvanstanescu

razvanstanescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 09.10.2004
Contul este al tatalui meu ca sa nu credeti altceva...
Multumim pentru sfaturi si sa stiti ca invatam din greseli ca si voi...

#25
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
Momentan invatati din greseli, poate pe viitor veti invata si din succese. Un prim si singur sfat: nu mai iesiti in public cu lucruri de calitatea celor din site-ul vostru. Autocenzura trebuie sa functioneze. Invatati, experimentati, lucrati pe gratis pana invatati, urmariti ce fac cei cu experienta... ah, da, si iar invatati :) La 15 ani nimeni nu poate spune nimeni daca o sa ajungeti webdesgineri sau nu. Insa daca va faceti operele publice, nimeni nu o sa va caute scuze doar pentru ca aveti 15 ani.

#26
rocknum

rocknum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 439
  • Înscris: 16.08.2006

View Postkevinro, on Jan 16 2007, 14:42, said:

Bai copii, era unu pe vremuri (voi nu l-ati mai apucat) care-a murit impuscat si a zis odata o mare vorba de duh: "Invatati, invatati si iar invatati!"

Nu era o vorba rea.

asta a zis-o altu inaintea lu ala si nu a murit impuscat ci a murit in patu lui

#27
SirCrystiano

SirCrystiano

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 07.02.2007
Siteurile mi se par jalnice.. si ideea mi se pare jalnica. Asta l-a apucat pe el la 15 ani cum ma apucase pe mine la 13 cand mi-am bagat net`ul acasa, cand vroiam sa fac bani si sa hackuiesc siteuri  :deadtongue:  O sa ii treaca in curand  :P

#28
Motvel

Motvel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 12.02.2007

View Postkevinro, on Jan 16 2007, 14:42, said:

Bai copii, era unu pe vremuri (voi nu l-ati mai apucat) care-a murit impuscat si a zis odata o mare vorba de duh: "Invatati, invatati si iar invatati!"

Nu era o vorba rea.

Asta a spus - o comunistul Vladimir Ilici LENIN !
...da ce, a murit impuscat ?!

Apropo de sait.  Am deja vro 5 minute de cind il astept.

Edited by Motvel, 19 February 2007 - 21:05.


#29
Alex-AcE

Alex-AcE

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.02.2007
Interesant situl vostru cred ca am sa-mi fac si eu un site lx. La coduri html ma mai pricep si io dar la flash nu prea. Am gasit niste tutorials despre flash, filme cum sa folosesti flashul. Oricum, mult noroc cu situl vostru! ;)

Edited by darkangelbv, 19 February 2007 - 22:47.
Reclama ascunsa


#30
ciureanuc

ciureanuc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,294
  • Înscris: 27.11.2005
Nu vreau sa fiu rau... dar ce aveti voi e un exemplu de "asa nu".
Nu stiu webdesign  dar ma uit ca un simplu "spectator" si observ ca nu-mi place!
De exemplu, ma enerveaza ca site-ul de la unul din linkurile alea (nu m-am uitat decat pe 2) are font de tipul "comic sans MC". Daca nu e ala, inseamna ca seamana fontul foarte bine.
Mai este vreunul pe aici care URASTE sa vada peste tot in oras acest font... de parca cei care fac afise nu au nimic instalat pe computer?  Deja observ o oarecare "obsesie" pentru acest "dragalas" font si... ma calca pe nervi!!
Apoi, marimea scrisului si a box-urilor (asa se spune)?  tata, eu am monitor de 21 de inch cu rezolutie 1380 x 1024. La mine se vede URIAS!   Aproape vulgar de mare!

Cam atat pana acum...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate