Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

orez cu legume

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
acidhouse

acidhouse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 730
  • Înscris: 25.04.2005
de foame si nervi am zis sa gatesc azi:) si am gatit orez cu legume , aveam 2 variante sa comand de la wu-xing sau sa il fac singur :) si asa a fost l-am pregatit singur:) pozele vorbesc de la sine :P

Attached Files



#2
Aprilia

Aprilia

    Forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,846
  • Înscris: 03.11.2005

View Postacidhouse, on Dec 30 2006, 17:17, said:

de foame si nervi am zis sa gatesc azi:) si am gatit orez cu legume , aveam 2 variante sa comand de la wu-xing sau sa il fac singur :) si asa a fost l-am pregatit singur:) pozele vorbesc de la sine :P
Bravo tie! Sa-ti fie de bine si sa ne chemi cind iti deschizi restaurant :naughty:

#3
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,795
  • Înscris: 13.01.2005
Era din ăla congelat, la pungă?

#4
Tuliman

Tuliman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 27.10.2004
Daca si gustul e pe masura aspectului....felicitari!
Cand am vazut titlul, tocmai ma pregateam sa ma bag in seama cu parerea sa nu-ti cumperi orez din-asta ordinar (nu-mi place ca se lipesc boabele intre ele si se inmoaie, chiar daca-l fierbi putin), dar pare ok orezul.

#5
honeybunny

honeybunny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 27.04.2004
Arata bine orezul. Dar spui orez cu legume, mie mi se pare ca e ceva carnita in el. E pui? Sau altceva?

#6
acidhouse

acidhouse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 730
  • Înscris: 25.04.2005
da avea si putina carne de porc care a fost facuta la gratar si adaugata pe urma,orezul a fost ok nu sa lipit dupa cum se vede...doar orezu ala cu bobu mic se lipejte si se face pilaf :)) asta lung merge :) , ma intreb oare...sarmale cu orez lung a facut cineva? cred ca ies mortale :D

Edited by mufă, 01 January 2007 - 20:07.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate