Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Sunt in dubii...?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
andy&niko

andy&niko

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.12.2006
Vreau un Canon 30D si l-am gasit BODY la 1000 Euroi
Problema este ca acum nu dispun de bani.. dar am un 18-55 de pe un 350 Kit ce sa fac ??
Adica ma gandesc daca nu am ce sa stric daca il folosesc asa.. un timp.. adica.. vre-o 2 luni sau mai bien spus.. vre-o 5000 cadre..!!?? Ce parere aveti:-?

Attached Files



#2
no_name

no_name

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 03.03.2006
sper ca am inteles bine care e problema...n-ai cum sa strici 30d-ul daca pui pe el obiectivul de la 350d, ca e tot pe montura canon... daca obiectivul din kit de la 30d (care e tot 18-55) e calitativ mai bun decat cel de 350d asta e un pic alta problema

#3
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View Postno_name, on Dec 4 2006, 18:34, said:

sper ca am inteles bine care e problema...n-ai cum sa strici 30d-ul daca pui pe el obiectivul de la 350d, ca e tot pe montura canon... daca obiectivul din kit de la 30d (care e tot 18-55) e calitativ mai bun decat cel de 350d asta e un pic alta problema
la modul ca e tot la fel ;)

eu unul zic ca da, merge varianta asta :D

#4
gth1on1

gth1on1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.12.2006

View Postandy&niko, on Dec 4 2006, 18:24, said:

Vreau un Canon 30D si l-am gasit BODY la 1000 Euroi
Problema este ca acum nu dispun de bani.. dar am un 18-55 de pe un 350 Kit ce sa fac ??
Adica ma gandesc daca nu am ce sa stric daca il folosesc asa.. un timp.. adica.. vre-o 2 luni sau mai bien spus.. vre-o 5000 cadre..!!?? Ce parere aveti:-?

Ai incercat si la cei de la Sony ?
Pe www.sonycenter.ro au niste DSLR-uri ,.mie mi s-au parut extrem de interesante
E si oferta..
Succes!

#5
BOGraphics

BOGraphics

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 24.11.2005
Sony nu facea DSLR-uri pana mai acum vreo 2-3 luni cand a scos modelul Alpha 100. R1 nu este DSLR, iar oferta Sony Center eu nu as lua-o in considerare avand in vedere preturile mai mici de pe alte magazine virtuale. Si eu eram gata sa iau R1 sau A-100 pana cand baietii de pe acest forum m-au indreptat inspre Canon (400D).

andy&niko: eu zic ca poti linistit sa iti iei 30D si sa folosesti o perioada obiectivul kit de pe 350D... bafta!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate