Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Runtime Error!

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
qudatheo

qudatheo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,822
  • Înscris: 06.12.2004
Jocul: Half-Life2 Episode One
Continutul erorii:
[attachment=174553:attachment]
Se intampla cand ajung la un anumit loc (nu departe de inceputul jocului) , pe o rampa transparenta vin niste roboti (sau ce sunt) si are loc o explozie.
Nu am reusit sa trec mai departe. Am cautat si pe net despre eroarea asta, se pare, au intalnit-o multi, se pare ca nimeni nu stie cum sa o rezolve. Am observat ca e o eroare de cod Visual C++. Programatorii... poate stiti voi despre ce e vorba  :worthy:

#2
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006

View Postqudatheo, on Nov 25 2006, 04:44, said:

Jocul: Half-Life2 Episode One
Continutul erorii:
Attachment attachment
Se intampla cand ajung la un anumit loc (nu departe de inceputul jocului) , pe o rampa transparenta vin niste roboti (sau ce sunt) si are loc o explozie.
Nu am reusit sa trec mai departe. Am cautat si pe net despre eroarea asta, se pare, au intalnit-o multi, se pare ca nimeni nu stie cum sa o rezolve. Am observat ca e o eroare de cod Visual C++. Programatorii... poate stiti voi despre ce e vorba  :worthy:
Se vede asa de frumos :D  ^_^ ? Se pare ca se observa ca focul se vede in cubulete, sau vad gresit eu.
Ia zi-mi tu cati giga are varianta asta a ta?

#3
qudatheo

qudatheo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,822
  • Înscris: 06.12.2004

View Post10nut, on Nov 25 2006, 09:45, said:

Se vede asa de frumos :D  ^_^ ? Se pare ca se observa ca focul se vede in cubulete, sau vad gresit eu.
Ia zi-mi tu cati giga are varianta asta a ta?
Are 2.84Giga. Intradevar focul (si alte efecte se vad din cubulete de sah). Asta nu ma deranjaza prea mult, ideea e ca nu pot sa trec mai departe  :wallbash:

#4
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006

View Postqudatheo, on Nov 25 2006, 14:32, said:

Are 2.84Giga. Intradevar focul (si alte efecte se vad din cubulete de sah). Asta nu ma deranjaza prea mult, ideea e ca nu pot sa trec mai departe  :wallbash:
mai sa fie? -_-
La mine are 3.79 Gb, cum se face asta?
Si exact asta e cauza ca nu poti trece mai departe, pentru ca se vede in cubulete, nu poate randa si-ti da eroare de programare. Deci mai bine ai face sa iei varianta cu 3.79 Gb ;)

#5
qudatheo

qudatheo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,822
  • Înscris: 06.12.2004

View Post10nut, on Nov 26 2006, 22:35, said:

mai sa fie? -_-
La mine are 3.79 Gb, cum se face asta?
Si exact asta e cauza ca nu poti trece mai departe, pentru ca se vede in cubulete, nu poate randa si-ti da eroare de programare. Deci mai bine ai face sa iei varianta cu 3.79 Gb ;)
Am descarcat de pe torent Half Life2 Episode One - UPDATE by PROViSiON. Merge beton , nu se mai blocheaaza, apar toate texturile, au disparut cubuletele si celelalte anomalii grafice. Deci se pare ca era hiba lor de programare, nu calculatorul meu...  B)


PS: Are 3.8Gb  :naughty:

Edited by qudatheo, 26 November 2006 - 22:33.


#6
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006

View Postqudatheo, on Nov 26 2006, 22:32, said:

Am descarcat de pe torent Half Life2 Episode One - UPDATE by PROViSiON. Merge beton , nu se mai blocheaaza, apar toate texturile, au disparut cubuletele si celelalte anomalii grafice. Deci se pare ca era hiba lor de programare, nu calculatorul meu...  B)
PS: Are 3.8Gb  :naughty:
ai vazut? ;)
Dar fii mai atent ce vorbesti :w00t:
Ca mi-ar fi mila de tine?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate