Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 

Activitate la casele de pariuri on line--laurentiucauia--

- - - - -
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#37
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
@kNp: ce sai faci. speram mereu. totusi pierderile nu au fost mari, dar era mai bine, evident :) daca era castig.

Bilet azi fotbal si baschet (NBA):
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/Fotbalbaschet6dec.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#38
kNp

kNp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,494
  • Înscris: 01.09.2006
pai da nu sunt mari dar sa pierzi intr-una pe un meci m-am cam saturat. sa nu uit, azi noapte am continuat in ritmul asta  :death:

Attached Files

  • Attached File  1.JPG   11.27K   18 downloads

Edited by kNp, 07 December 2006 - 11:34.


#39
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Mai revin si io pe aici. Nu merge deloc bine asa ca am pus bilete copiate aproape dupa ceilalti:
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/uefa_14Dec.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Am bagat si pe baschet:
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/Baschet_14Dec.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by laurentcauia, 14 December 2006 - 20:12.


#40
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Crezi ca Golden State vor bate Houston? e adevarat ca nu joaca McGrady insa...

#41
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View PostEagleye9, on Dec 14 2006, 21:18, said:

Crezi ca Golden State vor bate Houston? e adevarat ca nu joaca McGrady insa...
Ma gandesc ca mai bat si ei din cand in cand. Poate in seara asta. :D

#42
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Pai au castigat meciul trecut daca imi amintesc bine.

#43
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Ultimul meci: 13 Dec 06   SAC Kings v GS Warriors   113:126

Eu mă întreb dacă Orlando Magic vor reuşi să caştige în deplasare la Charlotte Bobcats. Deşi am mizat pe ei îmi este foarte teamă că gazdele vor învinge în noaptea asta.

#44
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
N-au reusit. Magic par a fi in recul.

#45
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View PostEagleye9, on Dec 15 2006, 05:20, said:

N-au reusit. Magic par a fi in recul.
Si incepusera bine. Conduceau in primul sfert (18-15), dar apoi au luat-o rau in al doilea (20-30) si nu au mai recuperat pana la final.
San Antonio merge lejer spre victorie, sa vedem ce face Golden State. La pauza era 52-50 pentru GS.

Edited by laurentcauia, 15 December 2006 - 07:13.


#46
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Un cos de 3 puncte pe final (1 sec) s-ar parea ca ii salveaza pe Warriors.

#47
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Yao Ming - inger si demon pentru Houston Rockets. La noapte le va fi mult mai greu cu LA Lakers. Chiar sunt curios ce cote vor pune bookmakerii pe acest meci!

#48
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View PostEagleye9, on Dec 15 2006, 08:26, said:

Yao Ming - inger si demon pentru Houston Rockets. La noapte le va fi mult mai greu cu LA Lakers. Chiar sunt curios ce cote vor pune bookmakerii pe acest meci!
Da ai dreptate, el a ratat ultimul cos. Dar era o incercare de 3 puncte si astea nu ies mereu. Si mai era doar o secunda din meci.

#49
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postlaurentcauia, on Dec 15 2006, 08:40, said:

Da ai dreptate, el a ratat ultimul cos. Dar era o incercare de 3 puncte si astea nu ies mereu. Si mai era doar o secunda din meci.
mai ales lui Yao :lol:. el e pivot, sta numai in caciula, nu cred ca l-am vazut vreodata sa arunce de la 3 si sa mai si inscrie :lol:

#50
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Eu m-am referit la aruncarea lui cand mai erau 11 secunde si Houston conducea cu 1 punct. Apoi au inscris GS cos de 3 pucte iar incercarea lui Yao Ming din ultimile secunde nici n-a contat. Oricum, a avut foarte multe ratari in ultimul sfert in ciuda celor 38 de puncte din intreaga partida.

#51
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View PostEagleye9, on Dec 15 2006, 09:01, said:

Eu m-am referit la aruncarea lui cand mai erau 11 secunde si Houston conducea cu 1 punct. Apoi au inscris GS cos de 3 pucte iar incercarea lui Yao Ming din ultimile secunde nici n-a contat. Oricum, a avut foarte multe ratari in ultimul sfert in ciuda celor 38 de puncte din intreaga partida.
Gata Eagleye nu te supara. Am avut si eu un pheling ca vor castiga Warriors. Oricum sunteti cei mai buni in pariurile pe baschet, tu si cu Mr.Jinx. Unde vedeti meciul? Pe net? Ca se vede nasol cu intarziere, si mi-am bagat aproape toate programele de vizionare pe net.

#52
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Nu, nici vorba de suparare. Era doar un detaliu. Golden State zic ca e una dintre echipele care ar fi meritat rezultate mai bune pana acum pt ca pare o echipa inchegata si mai lipseste si J. Richardson de o buna bucata de vreme. N-am urmarit vreun asemenea clasament dar ca numar de puncte inscrise cred ca ar fi printre primele echipe.
De urmarit meciurile, eu le urmaresc cu doar o mica intarziere pe TVUPlayer (NBA TV, CCTV 5 si  O-TSN Sports. Pe TVUPlayer mi se pare cel mai mic decalaj in comparatie cu celelalte playere de genul asta. Cand ma intereseaza un meci care nu e transmis pe net folosesc site-ul  sportsline.com si dau clic pe gamecast. E actualizat foarte rapid si mi-a ajutat chiar si la pariurile live.

#53
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Mai revin pe aici. In NBA am avut noapte buna. Am mers pe Suns si mi-a iesit si biletul simplu si cel cu handicap.
Acu un bilet "monstru" din fotbalul de azi:
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/Fotbal_17_Dec_a.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Nu am pus multi bani, dar castigul sare de 100 milioane vechi
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/Fotbal_17_Dec.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Poate vine Mos Craciun

:naughty:

Sa vina la toata lumea


Edited by laurentcauia, 17 December 2006 - 08:02.


#54
dj-spaniolul

dj-spaniolul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 28.07.2006
:w00t:  ...e  foarte greu....dar nu se stie niciodata......am shi eu 2 bilete de genul asta :lol:  :lol: sa speram k nu e nici o surppriza azi :coolspeak:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate