Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 

Activitate la casele de pariuri on line--laurentiucauia--

- - - - -
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#19
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Inca un bilet cu "strategia" StanleyBet (SB) de azi chiar daca oferta este foarte saracuta. Biletul a fost pus de dimineata si la ora la care il postez pe forum am deja un meci pierdut:
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/bilet27Nov.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
LE: biletul meu cu meciurile NBA din aceasta noapte. Am mers pe mana philadelphiei pentru ca are meci la echipa cu cel mai slab atac. Dupa aia zic eu 2 meciuri in care echipele gazda nu ar trebui sa aiba probleme si ultimul meci am pus pe San Antonio (conduce detasat liga americana de bashet).
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/baschet27Nov.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Folosesc si in acest caz strategia SB intrucat increderea este cam de 70%.

Edited by laurentcauia, 27 November 2006 - 21:04.


#20
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Pierderi pe toate planurile. TOTAL :cursing: . La baschet nu am  nimerit-o decat cu un meci. Utah si-a luat bataie pana la urma dar chestia este ca au facut-o de oaie acasa. Nici San Antonio nu a vrut sa mearga aseara (se pare ca apare fenomenul de oboseala ?). Philadelphia cu toate vedetele in echipa nu a reusit sa faca fata unei echipe care are cel mai slab atac din NBA (Miami Heat). Noroc ca am mai pariat pe un under la San Antonio Spurs/Golden State Warriors si am mai redus pierderile.
La celalalt bilet la fel pierdere totala.
CONCLUZIA: nu voi mai paria de dragul de a paria. Sper sa ma tin de cuvant

Edited by laurentcauia, 28 November 2006 - 09:18.


#21
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postlaurentcauia, on Nov 28 2006, 09:17, said:

Pierderi pe toate planurile. TOTAL :cursing: . La baschet nu am  nimerit-o decat cu un meci. Utah si-a luat bataie pana la urma dar chestia este ca au facut-o de oaie acasa. Nici San Antonio nu a vrut sa mearga aseara (se pare ca apare fenomenul de oboseala ?). Philadelphia cu toate vedetele in echipa nu a reusit sa faca fata unei echipe care are cel mai slab atac din NBA (Miami Heat). Noroc ca am mai pariat pe un under la San Antonio Spurs/Golden State Warriors si am mai redus pierderile.
La celalalt bilet la fel pierdere totala.
CONCLUZIA: nu voi mai paria de dragul de a paria. Sper sa ma tin de cuvant
ai pariat pe under la meciul asta?! pai parca s-au marcat 213 puncte si, din cate imi amintesc, la oferta era ceva de genul under 198.5 ?  :huh:

#22
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View PostMr.Jinx, on Nov 28 2006, 14:56, said:

ai pariat pe under la meciul asta?! pai parca s-au marcat 213 puncte si, din cate imi amintesc, la oferta era ceva de genul under 198.5 ?  :huh:
Scuze de fapt am pariat over. aici este si biletul:
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/baschet28nov.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Merge tare rau in ultimele zile, am pierdut pe baschet o gramada (am postat pe topicul specific).
Revin in topicul meu cu meciurile jucate la gb, din uefa. Sunt poate cam indraznete pronosticurile dar dupa ultimele zile unde am pierdut mult mai multi bani si am pierdut pe favorite, incerc si asa ceva.
Attached File  UEFA30Nov.jpg   42.09K   24 downloads

#24
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View Postlaurentcauia, on Nov 30 2006, 20:34, said:

Strategia mea StanleyBet a dat roade. Daca puneam un singur combo aveam mai putini bani. Asa combinatiile de 3 cate patru mi-au adus ceva mai multi banisori.
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/UEFA30Nov.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Am mai jucat ieri si 2 live-uri din uefa ambele castigate. Ieri mi-a mers bine, pacat ca nu am riscat mai mult pe live.

#25
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Revin cu meciurile de astazi. Am pus 2 pariuri din NBA (sunt jos) si ceva fotbal (10 meciuri cu strategia mea)
Attached File  Clipboard01.jpg   57.86K   8 downloads
La meciul LAL-UTA am gasit un pp cu ocota mai mare decat cea oferita de gb cu 0,10 (la gb era 1,55 si pp 1,65)  dar ofertantul nu pusese decat 1 euro. Am zis ca sa-l iau pentru ca jazz cred ca va obosi si astept ca bryant sa se revanseze fata de mine :naughty:(la pauza bagase deja 22 puncte) ca ultima data am pierdut pe mana lui. Am mai pus si under pentru ca va fi un meci strans (la pauza era 53-41 deci imi cam iese)

Edited by laurentcauia, 01 December 2006 - 07:13.


#26
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Pana la urma am luat 9 meciuri din cele 10 de asta noapte din NBA. Am pus si pe oaspeti dupa cum veti vedea. am mers pe tipul de pariu linie ca este mai simplu. banuti am pus cam putini ca nu prea mai sunt si oricum nu prea joc eu pe bani multi in afara de live.
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/baschet1dec.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#27
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Desprebashet si pariurile de azi noapte am postat pe topicul specific.
Regele Fotbal azi. Un bilet de 19 meciuri cu aceasi strategie:
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/fotbal_2_dec.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
La baschet azi noapte cu 9 meciuri a dat roade.

#28
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Sa pun acum baschetu ca am timp. am mers pe 7 meciuri toate cu victoriile gazdelor:
Attached File  Baschet_3Dec.jpg   60.57K   17 downloads

#29
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postlaurentcauia, on Dec 3 2006, 04:20, said:

Sa pun acum baschetu ca am timp. am mers pe 7 meciuri toate cu victoriile gazdelor:
Attachment attachment
vad ca in ultima vreme iti ies aproape toate pariurile din baschet, bravo, tine-o tot asa :OK:

#30
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View PostMr.Jinx, on Dec 3 2006, 09:49, said:

vad ca in ultima vreme iti ies aproape toate pariurile din baschet, bravo, tine-o tot asa :OK:
Merci. Dar nu mi-au iesit chiar toate. 6/7 => 85,7 %. De acum inainte cand am sa mai pun combinatii le voi face de maniera x meciuri si combinatiile vor fi luate de x-2. Combinatiile de x-1 sunt pierzatoare daca nu iese un meci. La varianta x-2 ies cu un mic castig. Chiar daca azi noapte ne mi-a iesit meciul MIL Bucks v GS Warriors am avut de castigat la varianta de combinatii x-2.

Pentru moment un live in desfasurare din tenis, evident pe Nalbandian in setul 4.
Davydenko N. v Nalbandian D. 2 @ 1.25, 4u.

LE: :coolspeak:

Edited by laurentcauia, 03 December 2006 - 14:50.


#31
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postlaurentcauia, on Dec 3 2006, 14:45, said:

De acum inainte cand am sa mai pun combinatii le voi face de maniera x meciuri si combinatiile vor fi luate de x-2. Combinatiile de x-1 sunt pierzatoare daca nu iese un meci. La varianta x-2 ies cu un mic castig.
nu stiu cat de castigatoare sunt si combinatiile cate x-2...deoarece asa vroiam sa pun si eu un bilet, si am facut un calcul si am avut niste surprize. adica sa iau un exemplu, daca am pe un bilet am 5 meciuri si eu pun combinatii de cate 3 si am ghinion ca exact 2 meciuri sa nu iasa o sa am decat un bilet din cele 10 formate castigator...

#32
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View PostMr.Jinx, on Dec 3 2006, 14:49, said:

nu stiu cat de castigatoare sunt si combinatiile cate x-2...deoarece asa vroiam sa pun si eu un bilet, si am facut un calcul si am avut niste surprize. adica sa iau un exemplu, daca am pe un bilet am 5 meciuri si eu pun combinatii de cate 3 si am ghinion ca exact 2 meciuri sa nu iasa o sa am decat un bilet din cele 10 formate castigator...
Mr. eu am zis altceva in postul meu :o . am zis ca din comb x-2 iesi in castig daca nu iti iese un meci, fata de comb x-1 unde iesi in pierdere daca nu iti iese un meci. Daca nu-ti ies 2 meciuri este la fel ca si x-1, evident nu ai decat o varianta castigatoare ....

#33
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postlaurentcauia, on Dec 3 2006, 15:45, said:

Mr. eu am zis altceva in postul meu :o . am zis ca din comb x-2 iesi in castig daca nu iti iese un meci, fata de comb x-1 unde iesi in pierdere daca nu iti iese un meci. Daca nu-ti ies 2 meciuri este la fel ca si x-1, evident nu ai decat o varianta castigatoare ....
stiu, am inteles ce-ai zis tu, dar spuneam ce se intampla si atunci cand nu iti ies 2 meciuri...

#34
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Revin cu ceva meciuri jucate asta seara. Am luat o mica pauza, ca nu mergea deloc bine.
Asadar:
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/lc-5Dec.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu am pus si sumele jucate pentru ca sunt prea mici. Am jucat numai ca sa vad daca sunt in mana, si ca sa nu pierd obiceiul!!! :notangel: Poate iese ceva de data asta chiar daca nu poate fi vorba nici pe departe de castigul saptamanii(lunii, pamantului sau ce mai vreti voi :D ).

#35
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View Postlaurentcauia, on Dec 5 2006, 21:06, said:

... ... ...
[ http://i143.photobucket.com/albums/r137/laurentcauia/lc-5Dec.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
... ... ...
La baschet am pierdut iar bani, dar putini. Chiar daca am jucat putini. Cotele erau mici, dar am pierdut pe cota cea mai mica=1,15. Am zis ca "tata Jean" pune la plesneala pe Trailblaizers :) . predictie reusita 80%. Cred ca daca aveam cote ceva mai mari ieseam in castig.
La fotbal, manarie curata. Si aici am pierdut pe cea mai de cacao cota= 1,12 :cursing: . Asta ca sa ne fie (si mie) de invatare de minte sa nu mai cautam cote de rahat.

#36
kNp

kNp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,494
  • Înscris: 01.09.2006
si eu de cateva nopti incoa o tot dau in bara numai cu un meci din nba  :death:

Attached Files

  • Attached File  1.JPG   30.55K   15 downloads


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate