Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto
 Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 

laptop intre 2600-3300ron

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
morrocod

morrocod

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 01.11.2005

View Postripper, on Nov 15 2006, 17:47, said:

Sa-l stapanesti sanatos, totusi imi pare rau ca nu ti-ai comandat Dell-ul... Dar stai linistit ca ai luat un lucru bun!  :)


pot sa-ti zic si de ce mi-am mi-am luat FSC-ul. L-am luat pe firma si era important sa am si licenta la wingoze, chiar daca o sa-mi pun linux pe el.  si totul a iesit la 3175 ron cu tot cu transport. si configuratia ii dual procesor 1gb ram 120 gb hdd-ul placa grafica ati monitor crystalview (super).
Intr-un fel si mie mi-ar fi suras dellul dar la dell era 2950 ron + 202 ron memoria ca sa fie si la el 1Gb, hddul era doar de 80Gb, fara licenta. deci ieseam cu el la 3150 + transport deci undeva la 3175 cat am dat pe astalalt. dar daca mai socoteam si o licenta de wingoze xp he ieseam la 3500 ron care deja depasea banii pe care mi i-am alocat pt. o astfel de investitie.

deci cam astea or fost motivele pentru FSC si de aia l-am luat. De ce de la emag? ca il aveau pe stoc si in mai putin de 24 de ore l-am avut in cluj.

Daca luam dellu din cora (in oferta azi in cluj) cine mi-ar mai fi pus inca 512 de ram? (in cora la noi ii 2999ron).

acum urmeaza sa-mi iau o licenta de adobe studio 8. daca aveti idee de ceva firma care vinde ieftin ... dati un mesaj aici :) sau daca stie cineva daca adusa licenta din US e valabila si la noi.

Mersi

Morro

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate