Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

lichid de "sters zgarieturile"

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#19
Dragos_Braila

Dragos_Braila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 21.08.2006
http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=172303 are cineva asa ceva? (am pus asta pentru ca nu prea multi acceseaza partea cu java ..)

#20
ala_mic

ala_mic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 11.08.2003
exista o solutie in reteaua de magazine best computers-diverta.... nu am incercat, dar am inteles ca este destul de buna, are si o foaie abraziva care lustruieste displayul si il face ca nou. daca folositi voi, sa ne spuneti si noua rezultatele...  peacefingers.gif

#21
Dragos_Braila

Dragos_Braila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 21.08.2006
hahaha tare de tot forumul asta , fiecare asteapta la altul ,sa nu f*ta telefonul lui laugh.gif laugh.gif .
am sa incerc eu cand am sa am timp pe batranul A50 (rezerva)

#22
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006

View PostDragos_Braila, on Oct 17 2006, 01:26, said:

hahaha tare de tot forumul asta , fiecare asteapta la altul ,sa nu f*ta telefonul lui :lol: :lol: .
am sa incerc eu cand am sa am timp pe batranul A50 (rezerva)
ai grija la limbajul de cartier ca poate te   :ban: pe tine vreun moderator. Si apropo, am reusit sa ascund zgarieturile de pe ecranul telefonului meu, k750i, care se stie ce ecran sensibil are, nu se mai vad cu ochiul cand te uiti la ecran, DAR cand te uiti la meniu pe telefon sau altceva se cede pe unde au fost zgarieturile ceva ce seamana cu o ceata, se vede ca e mosit ecranu.

#23
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Am folosit Displex!NU merita,daca sunteti pretentiosi tare veti vedea ca nu reusiti sa-l restaurati nicicum.Strangeti bani si luati carcase noi si altadata fiti foarte grijulii cu noile achizitii!

#24
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006

View Postarab, on Oct 17 2006, 16:50, said:

Am folosit Displex!NU merita,daca sunteti pretentiosi tare veti vedea ca nu reusiti sa-l restaurati nicicum.Strangeti bani si luati carcase noi si altadata fiti foarte grijulii cu noile achizitii!
ei dar cei la care nu se pot schimba carcasele mai apeleaza la solutii de astea.Dupa cum am vazut si la mine, nu prea se merita.Acum depinde de fiecare ce gandeste. :peacefingers:

#25
Dragos_Braila

Dragos_Braila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 21.08.2006
pai nici la mine nu prea se merita ..ca e mai mult de 500 o carcasa noua (ca sa nu mai zic si de firma) si inca vreo 2-3 sute sa o puna :( am un 6280

#26
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003

View Postbogdanan, on Oct 16 2006, 16:50, said:

functioneaza pe "plasticul" de protectie, sau si pe display (cristale lichide)... ?
doar pe plasticul de protectie...
apropo, daca geamul de la carcasa are si ceva vopsea pe el, nu dati cu aceasta solutie pe el...

#27
Dragos_Braila

Dragos_Braila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 21.08.2006
nu cred ca mai iau nici eu ....bine ca n-am avut timp sa ma duc sa iau , ca mai dadeam si banii pe ala .. :D

#28
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
:)  Va multumim macar ca ne sfatuiti.. Noroc ca nu l-am aplicat si eu  ...  :)

#29
lucize

lucize

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 438
  • Înscris: 10.12.2001
eu l-am folosit pe un sx1 (nu am de unde sa gasesc carcasa originala) si la inceput nu am fost multumit, dar cu timpul (mai multe incercari :P ) m-am invatat sa-l folosesc si sunt FOARTE multumit de rezultat !

#30
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006

View Postlucize, on Oct 19 2006, 00:39, said:

eu l-am folosit pe un sx1 (nu am de unde sa gasesc carcasa originala) si la inceput nu am fost multumit, dar cu timpul (mai multe incercari :P ) m-am invatat sa-l folosesc si sunt FOARTE multumit de rezultat !
Luat de unde? Ne poți scrie și nouă un ghid de utilizare?

#31
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006

View Postrostov, on Oct 19 2006, 06:31, said:

Luat de unde? Ne poți scrie și nouă un ghid de utilizare?
Eu l-am luat de pe www.domo.ro , un ghid de utilizare vine cu el.Bafta

#32
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006
Numa asta am găsit.. http://www.domo.ro/p...s.php?id=P:3254

#33
Dragos_Braila

Dragos_Braila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 21.08.2006

View Postlucize, on Oct 19 2006, 00:39, said:

eu l-am folosit pe un sx1 (nu am de unde sa gasesc carcasa originala) si la inceput nu am fost multumit, dar cu timpul (mai multe incercari :P ) m-am invatat sa-l folosesc si sunt FOARTE multumit de rezultat !


cam de cate ori iti ajunge solutia aia sa dai ? mai mult de 5 ori ? si cam a cata oara a inceput sa se simta efectele la tine ?

View Postrostov, on Oct 19 2006, 11:39, said:



http://www.domo.ro/p...s.php?id=P:3253 try this out :)

#34
extension

extension

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 20.10.2006
La Philips 362 se poate schimba carcasa(n`am reusit sa ma prind cum se demonteaza)? Sau sa dau cu displex din`asta?

#35
sonymark

sonymark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 10.10.2005
"Tehnologia" asta e la inceput . E normal sa nu mearga prea bine . Poate peste 1-2 an cand vor aparea mai multe minuni de genu asta se vor putea sterge toate zgarieturile in totalitate. Pana atunci, ASTEPTAM !

Edited by sonymark, 30 November 2006 - 20:20.


#36
psorin

psorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 01.12.2006
sal,

dupa ce folosesti displex sau mai bine inainte sa se zgarie display-ul poti folosi folii de protectie. gasesti la www.foliideprotectie.ro folii bune care nu trebuiesc taiate. se potrivesc perfect.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate