Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...
 Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 

la prima masa

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
zomir

zomir

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 19.09.2006
:coolspeak:
in sfarsit un forum pe ... gustul meu.

sunt dintre aceia care cred ca mancatul e una din marile placeri ale omului. nu-i asa?
si atunci, nu e pacat sa nu poti impartasi cate ceva din ce-ai patit in ale gastromiei meleaguri?
recent am fost in Franta, mai precis in Provence, loc mitic pt. gurmanzi...
... o fi fost pe vremea cand Peter Mayle scria 'O zi in Prevence'; acum e mai trist acolo,dar tot se mananca bine.

e mai trist ca peste tot normele europene au cam ucis carciumioara lui nea Cutare si piata gasto-restaurantica a fost acaparata de diversi hommes d'afaires...

dar mai vorbim, stati sa vad si ce ati maisscris sa ma familiarizez cu cei de la masa...


pofta buna in continuare

#2
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
Zi-ne ce ai mâncat p-acol. Poze ceva ai făcut? (la mâncare zic) :D

#3
alit

alit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 04.04.2005
daca tot zici ca iti place sa mananci , atunci te rog sa-mi spui si mie ce as putea sa -mi fac de mancare din urmatoarele produse:praz,sunca de pui,castraveti,rosii,branza,vinete,ardei gras si ardei iute,branza de vaci(dulce),morcov,ceapa,carne de pui (cam asta am prin casa acum).Mersi!!!

#4
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004

View Postalit, on Sep 20 2006, 12:53, said:

daca tot zici ca iti place sa mananci , atunci te rog sa-mi spui si mie ce as putea sa -mi fac de mancare din urmatoarele produse:praz,sunca de pui,castraveti,rosii,branza,vinete,ardei gras si ardei iute,branza de vaci(dulce),morcov,ceapa,carne de pui (cam asta am prin casa acum).Mersi!!!

Hai ca iti raspund eu. Din castraveti, rosii, branza, ardei si ceapa iti faci o salata la care ii pui o garnitura de sunca de pui. :lol:

#5
alit

alit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 04.04.2005

View PostAlexIP, on Sep 20 2006, 20:45, said:

Hai ca iti raspund eu. Din castraveti, rosii, branza, ardei si ceapa iti faci o salata la care ii pui o garnitura de sunca de pui. :lol:
mersi .dar as vrea ceva mai special .oare se poate?

#6
daiana

daiana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 08.06.2006

View Postalit, on Sep 21 2006, 11:47, said:

mersi .dar as vrea ceva mai special .oare se poate?
faci din toate peste prajit  :w00t:


View Postdaiana, on Sep 21 2006, 15:12, said:

faci din toate peste prajit  :w00t:
ca la gratar fac ceilalti

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate