Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto
 Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 

probleme cu Catalyst? sau nu

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
slacker

slacker

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.09.2003
Am achizitionat de curand o placa video Gigacube Club 3D Radeon 9600PRO Lite 128 DDRAM si am probleme cu Catalysturile mai noi pe Windows XP PRO deoarece cele de pe CD-ul cu care vine placa merge dar este ATI Catalyst 3.2.

Problema cu Catlyst 3.7 si 3.4: dupa ce le instalez dupa cateva minute dupa ce intru intr-un joc mi se blocheaza calculatorul dupa 5-10 minute iar in 3DMark 2003 la CPU Test 1

Problema cu Catalyst 3.5 si 3.6: dupa ce le instalez imi cere sa restartez sistemul(normal) dar dupa ce booteza si dupa ce incarca WinXP-ul ecranul imi ramane negru(black screen) si nu mai pot face nimic decat sa resetez.

Pe site-ul de la Gigacube se recomanda un update de BIOS la placa video (dar versiunea de 256DDRAM) acuma nu stiu daca  o fi valabil si la cea cu 128.

Sau probabil xista vreo incompatibilitate intre componentele sistemului meu si placa video(Jetway KT266A AMD XP 1700+ 256 DDRAM PQI)

Daca stie cineva vreo solutie pls help!!!!!! :(

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate