Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

NO MA'AM Club

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
622 replies to this topic

#37
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Patricuțule, îmi pare rău dacă te-am incomodat. Îmi cer scuze! Dar ai mare grijă să nu te prindă partenera că ai deschis acest thread, că dormi afară, pe preș.

Asta în caz că ți-e cunoscut termenul. Termenul "parteneră", desigur.

#38
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
bre... poate unii vor doar sa faca misto  :lol: si totusi iubesc femeile :D

oink oink
             romaximusro
                               porc slinos of NO MA'AM Club

#39
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
propun sa facem un vot de blam inpotriva celor care nevestele le-au cerut si ei au acceptat sa isi zugraveasca apartamentul in roz bombon

#40
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
Se face.

La intrunirea saptamanala bagam votul anti-sclavagizare a barbatului de catre amazoanele brutale. Vom aduce in discutie aspectul zugravitului in culori pufoase si bombone. roz.
Saptamana viitoare discutam despre barbatii obligati sa spele rufe cu detergenti lichizi.

Edited by patrician, 04 September 2006 - 09:45.


#41
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
o alta mare problema e ca atunci cind ne ducem pe tron sa ne incoronam cu ziarul de rigoare subrat ...nustiu cum se face dar in max 5 minute apare  si ea ca are nevoie urgenta . tind sa cred ca e doar o stratagema ca sa nu ne lase in pace in  sala tronului

#42
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

View Postpatrician, on Sep 4 2006, 07:54, said:

Victorasule , daca nu ai treaba pe acest thread esti liber sa pleci.
Lasa-ne. Du-te si fa-ti o fundita sau da-te cu ruj sau ceva de genu. :D

Nu te-am remarcat pe SP prin ceea ce ai postat, nu stiam ca exista un user cu nickul asta pe SP pana sa ma impiedic de tine, nu stiu daca ai vreo parere si NICI NU MA INTERESEAZA.

PS: pentru restul membrilor, haideti sa-i ignoram pe feminizatii astia.
in dulcele stil clasic ..cum nu-i convine ceva cum incepe sa arunce cu noroi. halal presedinte de organizatie. tu si bombonel  :confuzzled: apropo, iti aduci aminte ca exact asta mi-ai trambitat si mie acu' ceva vreme? mai schimba placa, maistre  :P

View PostMasterOfDark, on Sep 4 2006, 10:13, said:

propun sa facem un vot de blam inpotriva celor care nevestele le-au cerut si ei au acceptat sa isi zugraveasca apartamentul in roz bombon
nu-i asa ca ai cel putin o camera roz?  :naughty:

#43
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
nu am din fericire

#44
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
nici un hol, un colt de balcon, jumate d ebaie?
eh, nu-i timpul trecut. da-mi si mie nr de telefon al doamnei MasterofDark. vreau sa o intreb ceva despre bebelusi...

#45
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
rox, sa stii draguță, ca acceptam si femei in clubul nostru, poti si tu sa te bagi, numai sa inveti sa ragai si sa nu te fîțîi de colo colo cu fustiță roz-bombon cu picațele portocalii.

Walk like a man, talk like one.

Edited by patrician, 04 September 2006 - 09:57.


#46
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,701
  • Înscris: 13.10.2003

View PostMasterOfDark, on Sep 4 2006, 10:47, said:

o alta mare problema e ca atunci cind ne ducem pe tron sa ne incoronam cu ziarul de rigoare subrat ...nustiu cum se face dar in max 5 minute apare  si ea ca are nevoie urgenta . tind sa cred ca e doar o stratagema ca sa nu ne lase in pace in  sala tronului

La mine e mai grav, imi dispar ziarele preferate cu care ma delectez in acele momente...ma pun pe tron, dau sa iau ziarul citit numai pe jumate si ia-l de unde nu-i...jenant si revoltator in acelasi timp... :angry:

#47
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
o alta problema stringenta pe ordinea de zii este telenovelele si celelante emisiuni plicticoase gen iartama , din dragoste , dansez pt tine .  cind sunt dastea parca pun monopol pe tv  si strimba din nas daca schimbam canalul . este inadmisibil . astepta m discutii si dezbateri pe marginea problemei mai sus mentionate.

#48
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,701
  • Înscris: 13.10.2003

View PostMasterOfDark, on Sep 4 2006, 11:03, said:

o alta problema stringenta pe ordinea de zii este telenovelele si celelante emisiuni plicticoase gen iartama , din dragoste , dansez pt tine .  cind sunt dastea parca pun monopol pe tv  si strimba din nas daca schimbam canalul . este inadmisibil . astepta m discutii si dezbateri pe marginea problemei mai sus mentionate.

Problema asta am rezolvat-o cu TV tunerul si castile, e drept ca am LCD, dar parca tot mai bine e tolanit pe fotoliu la TV decat la birou cu castile... -_-

#49
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
eu vreau sa protestez energic ca porc slinos impotriva boicotului feminim impus usturoiului. Porcu din mine vrea usturoi, insa crezi ca se poate cand e ea prin preajma?  :lol:

#50
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
Este INADMISIBIL sa nu pot vedea meciul ca incepe Sarmana Juana cea plangareata pe Pufos TV. Joaca Steaua in CL, nu mai trebuie sa suportam!
Jos telenovelele!

#51
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
bine zis patrician

#52
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
Regulamentul de functionare al clubului :

1. Nu mai zambi fortat cand iti vine mama soacra in vizita. Spune-i deschis ca o urasti si ca esti de parere ca te terorizeaza cu tampeniile ei.
Spune-i sa-si rada mustata ca arata ridicol!

PS: Despre soacre vom vorbi mai pe larg la intrunirile viitoare

Edited by patrician, 04 September 2006 - 10:22.


#53
Epurica

Epurica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,729
  • Înscris: 29.06.2005
:yawn:

#54
local_bpm

local_bpm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 01.11.2004
I m in

Ce post primesc?
Cum scapam de pozele cu animalute dragalase? postcardurile cu inimioare si Sf. Valentin?
:puke:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate