Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?
 Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...
 

CEL MAI DEPENDENT RPG EVER

- - - - -
  • Please log in to reply
312 replies to this topic

#55
just_z

just_z

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 21.11.2006
Morrowind :D , am jucat vreo 1000 de ore. E cel mai bun RPG of all time :coolspeak:

#56
SlymAlex

SlymAlex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 05.10.2006
am jucat muonline se fac cam 5 ani de cand am inceput sa joc, intretimp m`am lasat dar nu conteaza, jucam noaptea, ziua, lasam calc aprins si mergeam la scoala, il lasam in party si cand se rupea party primeam un bip si fugeam acasa sa il bag din nou, norocul meu ca stau langa scoala, la fel si noaptea (jucam pe dex)

apoi am inceput sa joc l2 de la c1 pana la c5 de acum, jucam la un moment dat pe dex la fel de mult, noaptea , ziua, veneam de la scoala si ma jucam 5 h l2, luam pauza 2-3 h max apoi toata noaptea vai vai

cat despre jocuri singleplayer....heroes si sacred

#57
parlix

parlix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 03.12.2006
Am si eu niste intrebari!  Nu am jucat diablo 2 asta dar din ce citii vad ca iti ia cam mult timp din viata.  4ANI...? 4 ANI dureaza jocul sau 4 ani ati jucat repetitiv la el?
Eu votez seria gothic..desi ultimul nu l-am jucat

#58
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
As vota Vampire The Masquerade-Redemtion dar bine inteles sa nu uit de diablo 2 LOD!!!!Si dungeon sige merge!!!!!in orice caz cel mai mult am jucat Vampire The Masquerade!!!L-am terminat de 5 ori!!!cam 2 ani!!!apoi diablo vreo 6 luni!!!ASta e!!!Restu nu leam putut downloada de nicaieri!!!!srry

#59
parlix

parlix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 03.12.2006

View PostWizardAly, on Dec 9 2006, 05:46, said:

Restu nu leam putut downloada de nicaieri!!!!srry
tu nu ai auzit de DC++? cred ca nu exista joc pe care sa nu-l gasesti in retea

#60
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
Nu imi spune mie de DC++!!!Io folesesc Strong DC++ e mai bun!!!in schimb sunt op pe multe huburi si vip la fel!!!dar stau doar pe cele pitestene pentru ca de acolo sunt si pe cele care am viteza mare!!!Ce rost are sa gasesc jocu si sa stau 1000 ani sa il ia????Ce zici ai face asta????Mai bine torrnete!!!

#61
vronin

vronin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 17.11.2005

View PostWizardAly, on Dec 9 2006, 12:30, said:

Nu imi spune mie de DC++!!!Io folesesc Strong DC++ e mai bun!!!in schimb sunt op pe multe huburi si vip la fel!!!dar stau doar pe cele pitestene pentru ca de acolo sunt si pe cele care am viteza mare!!!Ce rost are sa gasesc jocu si sa stau 1000 ani sa il ia????Ce zici ai face asta????Mai bine torrnete!!!

1. Ia de pe torrente si nu te mai lauda pe aici ca eshti op x huburi si vip pe alte y huburi.
2. Eu cred ca parlix s-a referit la protocolul dc si nu la client in sine.
3. Daca chiar vrei un joc n-ar trebui sa te plangi ca dureaza nu stiu cat pana se downloadeza.

4. Ai o problema ca semnul exclamarii si al intrebarii.

#62
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
Ma intrebat daca am auzit de DC++.Cine crezi ca se lauda!!!parka as fi fraier si nu am asa ceva!!!Srry!!Si nu vreau sa ma laud!!

#63
Mathayus

Mathayus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.02.2006
Diabloo II frate... kt am stat la jocu ala  :worthy:
Shi Dungeon Siege 2 m-a tinut oleaq in priza lika the junky that I am
Fable a fost fainut da l-am terminta repede, cu tot cu questurile secundare  :naughty:
Mai mult m-au tinut Kotor I si 2  :death:

#64
Naspter<>Master

Naspter<>Master

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 16.08.2006
Majoritatea dintre voi ati zis Diablo II. :death:
Fara suparare faniilor,sau fostii jucatori...jocul era o porcarie...(punctul meu de vedere).

Si yo am fo depedent de SWRC e un FPS...si OnTopic:-WoW
                                                                              -SWG

Inca mai sunt dar nu am o viata anti-social...numa ca am timp sa joc...si sa invat...si sa ies afara cu gasca...
             :blush:                       :cheers:                                                 :walkman:

  P.S Obivilion 4: SUCKS!

Respect:Napster  :peacefingers:

#65
Sin Maharajah

Sin Maharajah

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.01.2007
Cel mai mult m-a tinut in priza seria Elder Scrolls si aici vorbesc de Morrowind si Oblivion dar si jocuri cu licenta D&D: Neverwinter Nights cu ale sale 2 expansion-uri si Temple of Elemental Evil.

#66
whitewizard

whitewizard

    Softpedist pana la moarte!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,070
  • Înscris: 07.05.2006

View PostAlexAG, on Jul 14 2006, 07:36, said:

Au fost jocuri care m-au facut sa pierd nopti si zile in sir si sa uit de viata sociala, facandu-ma dependent de calculator pentru o buna vreme. Seria Diablo este un exemplu in acest sens.

Numiti si voi jocurile care v-au facut dependenti.
Disciples 2 , toate seriile,astept pe 3.

#67
atton

atton

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 18.01.2007
Jocu kre creaza cea mai mare dependenta ii diablo 2 p net. Tot iti vine sa joci k poate poate mai pica un item tare, mai faci un trade, mai cresti un nivel. SP zc eu KOTOR ii the most addictive. Am terminat jocul ala nenorocit de vreo 7 ori pacat ca 2u a fost lansat prematur  :angry: damn LucasArts

#68
Siena

Siena

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 26.06.2006
Pe mine cel mai mult m-au tinut cu nasul in monitor "Gothic 2" (mi-am luat concediu ca sa pot juca linistita :D ) si "Morrowind".

#69
cattaf

cattaf

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.02.2007
daca sunteti rpg-isti si nu cautati doar chestii comerciale(gen Gothic - desi trebuie sa recunosc ca e super, dar ca action-rpg) va spun ca cel mai tare si creator de dependenta e wizardry 8.nu te plictiseste ca morrowind iar questurile sunt cele mai grele, mai complexe si mai firesti.dar trebuie sa ai rabdare la inceput si ff multa experienta in rpg.A!!! si sa nu te uiti prea mult la grafica

#70
Heretic_Cata

Heretic_Cata

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 07.01.2007

View Postcattaf, on Feb 1 2007, 13:42, said:

daca sunteti rpg-isti si nu cautati doar chestii comerciale(gen Gothic - desi trebuie sa recunosc ca e super, dar ca action-rpg) va spun ca cel mai tare si creator de dependenta e wizardry 8.nu te plictiseste ca morrowind iar questurile sunt cele mai grele, mai complexe si mai firesti.dar trebuie sa ai rabdare la inceput si ff multa experienta in rpg.A!!! si sa nu te uiti prea mult la grafica
Credeam ca nu o sa mai gasesc fani Wizardry 8. Dap, e unu dintre cele mai bune rpg-uri ever. Total necomercial - saracii oameni de la SirTech nu mai lucrau ptr salariu cand l-au lansat dar au zis ca dupa ce au lucrat atata la el ar fi fost pacat sa nu il lanseze. Imediat cum a fost lansat s-a declarat falimentul care fusese atins cu multe luni in urma.

Pacat ca lumea in zilele astea cauta doar jocurile cele mai cunoscute care beneficiaza de cea mai multa reclama.

#71
CretZZuu

CretZZuu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.02.2007
gothic...cel mai tare jok:|...nu mergeam la sc si ma jucam:D gothic rulz

#72
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
The Elder Scrolls III: Morrowind (un predecesor de-al lui Oblivion), am jucat sute de ore.
N-am terminat inca add-on-urile Tribunal si Bloodmoon, da' este timp.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate