Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

ajutor cu lineage 2 ...pls incercati sa ma ajutati :)

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
YoYo69ErS

YoYo69ErS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,100
  • Înscris: 02.05.2005

View Postd0t, on Nov 5 2006, 14:34, said:

daca chiar vreti sa incercati un server l2j bun va
(azi noapte a fost siege la antharas, a dropat: 1 DRACONIC SET, 1 IMPERIAL SET, 2 ARCANA SET, 3 ANTHARAS EARING, 6-7 TATTEOSIAN NECKLANCE, 1 RING TATTEOSIAN, 1 EARING TATTEOSIAN, 1 DEMON SPLINTER, 2 ARCANA MACE, 1 SOM)
De asta nu-mi place mie L2J-ul... In mod normal si la 1000000x drop rates, bossii dropeaza o singura bijuterie. La voi a dropat 3, wtf :mellow:

#20
kalutzu2006

kalutzu2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 08.10.2006
nu`mi merge frate..ma chinui de 2 ore sa`l bag si eu ..uite ce eroara imi da..poate ma ajuta cineva !!

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1828 MHz with 511MB RAM
Video: NVIDIA GeForce FX 5200 (9131)

General protection fault!

History: FL2GameData::HairAcceLocDataLoad <- FL2GameData::Load() <- UGameEngine::Init <- InitEngine



stie cineva??  :console:

#21
Agrica

Agrica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 28.11.2006

View PostYoYo69ErS, on Apr 29 2006, 15:54, said:

Pe oficial daca faci economie de soulshots/spirit-shots, deci sa nu folsoesti DELOC ss-uri, abia la lvl 40 iti permiti best D. Dar intr-adevar, nu prea e distractiv asa...

rily ? atunci scuze daca pentru un ee in devenire aveam mithrill set la lvl 20 in secunda in care am ajuns in giran + 4500 spsNG + 200 lesser heal pots

majoritatea playerilor pe servere private trateaza superficial questurile de profesie (care pe retail se fac toate o data) sa nu mai vorbim de questurile pentru ss, adena, arme, armuri, bijuterii (adica bati mobi, faci exp, iti acoperi cheltuielile cu ssuri si mai primesti si bonusuri de toate formele

Edited by Agrica, 28 November 2006 - 20:06.


#22
GodSwift

GodSwift

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 16.07.2006

View PostYoYo69ErS, on Apr 29 2006, 16:54, said:

In mod normal asa trebuie sa fie. Fara ajutor sa nu ai prea multe C-uri la level 50. Pe oficial daca faci economie de soulshots/spirit-shots, deci sa nu folsoesti DELOC ss-uri, abia la lvl 40 iti permiti best D. Dar intr-adevar, nu prea e distractiv asa...


eh..lasa ca stiu eu oameni de lvl 1 cu 2kkk si best A/S lol
ebay ftw.
daca stai sa te gandesti ca un carnage CB +13-14 e cam 2000 de euro...si 1kk adena 0.8 $ te duci imediat cu gandul la copiii frustrati cu parinti bogati lol...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate