Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...

Stabilire granita intre proprietati

Impamantare boiler Tesy
 Cat costa o omologare la RAR N1-&...

Sunt apele termale daunatoare?

Ati face o reconversie profesiona...

Nokia XR21
 Vibratie tevi boiler cand foloses...

Cat stați acasa in medie?

Parere stare drum Sculeni - Chisi...

Necesit ajutor in gasirea a doua ...
 Monitor 4k 27-28' PD USB C

Vacanta Italia

Concediu Halkidiki

Ce vehicule motorizate ați avut d...
 

Notificare P40

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Stentor_ro

Stentor_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 13.04.2006
Salut, exista vreun mod de a face să meargă notificările la Messenger. Defapt, va merg notificările de la Mess cum trebuie? Am HarmonyOS 3 pe telefon, am făcut tot ce mi-a trecut prin cap și avea legătură cu notificări și optimizarea bateriei, dar degeaba. Trebuie sa întru în aplicație sa vad dacă am mesaje sau nu.

#2
realwalle

realwalle

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 04.10.2017
Posibil sa fie de la messenger. Am avut aceeasi problema la un tel Samsung si o am uneori si acum cu un tel Motorola. Uneori nu primesc notificari ca am mesaj decat foarte tarziu - chair dupa mai multe ore (o data ti minte ca trecusera mai mult de 24 ore si tot nu primisem notificare, am intrat in app si am vazut ca am mesaj). Am observat o imbunatatire pe actualul tel daca las aplicatia in background, nu o inchid complet. Am observat ca si la Whatsapp uneori intarzie notificarile, o data am primit notificarea la 20 min dupa ce a fost trimis mesajul. La fel ca tine am verificat toate setarile si nu am gasit nimic care sa impiedice notificarile.

#3
excentryc

excentryc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,498
  • Înscris: 15.07.2005
Incearca alt ROM

#4
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,653
  • Înscris: 28.11.2001
Care alt ROM?

#5
Stentor_ro

Stentor_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 13.04.2006
Pe cele cu Harmony cel puțin nu se poate pune altceva. Nu ca as fi auzis ca s-ar putea în general pe Huawei...

#6
excentryc

excentryc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,498
  • Înscris: 15.07.2005
My bad !  Sorry .
Nici nu m-am gandit vreo clipa ca nu ar putea exista macar un alt ROM ...
Ai putea incerca daca exista messenger light sa-l instalezi si pe ala ... si sa vezi daca acolo iti vin notificarile

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate