Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

Si-a insonorizat cineva masina?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,669
  • Înscris: 24.10.2015
Deci m-am lecuit 😀 Am lucrat o luna intr-o firma care mi-a dat o masina de serviciu - un Citroen berlingo din 2010 cu aproape 200.000km in bord. La cum mergea aia... se auzea fix  ca un tractor, brusca la schimbarea vitezelor, vibra rau cand lasam ambreiajul, directia dadea impresia ca tot rotesti de volan si nu se intampla nimic si alte "mici" defecte. Beleaua e ca timp de o luna m-am obisnuit cu ea si dupa ce am trecut inapoi pe a mea pai ce sa vezi... am impresia ca-i masina de lux nu utilitara 😀 Acum pana la 100 la ora nici nu aud motorul, zici ca-i la benzina iar directia si suspensiile nu suporta comparatie, la fel si schimbatorul de viteze care are cursa mult mai mica si mai precisa. Nu zic ca berlingo e masina proasta in general ( nici nu pot s-o laud) dar zic ca exemplarul ala era foarte prost. Cateodata e nevoie sa vezi mai rau ca sa poti aprecia ce ai 😀

#20
robinsonchera1998

robinsonchera1998

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 31.10.2023
Eu am facut aceasta insonorizare ptr usi, plafon, si stalpi si a meritat toti banii, chiar daca a fost destul de scump la BeLoud... Am cerut preturi peste tot prin zona si ieseam mai scump cu aceleasi materiale...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate