Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Creme de ras

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
audiofidell

audiofidell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,591
  • Înscris: 19.06.2018
Vad ca sunt colegi care lauda Taylor of Old Bond Street, eu nu sunt chiar incantat. Mirosul da, e deosebit, fin si discret, dar nu astept doar asta de la o crema scumpa. Spuma e "subtirica", din punctul meu de vedere. Pe de alta parte, nu o pot compara cu crema de la Proraso, am avut o pe cea rosie, care pe langa ca mirosea a sapunul bunicului, ustura tot ca un sapun. E totusi calitativa, nu zic dar pe viitor voi incerca altceva.

Nu am auzit pe nimeni vorbind de crema de ras de la DM, o editie limitata Balea. Am gasit o sub forma de tub lat, precum cele de dus sub denumirea "Hemp&Chia" rasiergel. Mai avea acolo specificat"vegan", nu ca are mare importanta aspectul dar ca detaliu in plus. Am ramas foarte placut surprins de acest produs insa nu il mai gasesc, probabil chiar a fost editie limitata. Eram curios de parerea colegilor.

#38
donjoe

donjoe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,590
  • Înscris: 23.08.2006

View Postloock, on 11 ianuarie 2022 - 12:50, said:

Nivea nu m-a impresionat, nu era mai buna decat altele folosite de mine.
Same. Am luat cremă Nivea doar să văd diferenţa faţă de D'Amaris şi şamponul H&S. E mai bună decât D'Amaris în sensul că nu e o catastrofă totală, dar nici nu se atinge de H&S ca lubrifiere, n-are nicio şansă. Cred că o s-o mai folosesc doar ca să mai condiţionez pielea să nu se obişnuiască cu şamponul, dar în rest n-aş mai cumpăra a doua oară.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate