Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

Complimentele femeilor

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#19
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007

View Postloock, on 21 septembrie 2019 - 00:33, said:

Acum ca a si dezamagit-o, data viitoare cand il vede poate il stropeste cu acid...
Si ce.... ca doar are masca de ZORRO...., cad doar urechile , parul si atele, iar data viitoare va fi "my precious"....

Attached Files


Edited by keta, 21 September 2019 - 00:42.


#20
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,288
  • Înscris: 06.07.2007

View Postjimi91, on 20 septembrie 2019 - 23:58, said:



Dau un exemplu, acum cateva luni, mergeam pe strada si deodata se opreste o fata in dreptul meu. Eu dau sa o ocolesc, ea ma tot bloca, facem de cateva ori asta, pana cand ne intalnim privirile, incepem sa zambim amandoi. Imi spune ca arat ca Zorro (nu facea misto), m-a intrebat daca sunt actor Posted Image..I-am raspuns ca nu. "Pacat" mi-a raspus Posted Image si a plecat... Aa da, sa nu uit, era foarte frumoasa fata Posted Image

Apoi te-ai trezit din somn, ai cascat o data prelung si ai rupt o laba scurta si spontana inainte de a te jos din pat si a merge la scoala.

#21
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Ai grija sa nu te violeze vreouna. Posted Image

#22
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostPaz, on 21 septembrie 2019 - 00:53, said:



Doamne fereste !!!!!!!!!!!!! :)

#23
Atreides

Atreides

    Duke, Padishah Emperor, Kwisatz Haderach, Mahdi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,386
  • Înscris: 28.07.2008

View Postdan1980_25, on 21 septembrie 2019 - 00:52, said:

Apoi te-ai trezit din somn, ai cascat o data prelung si ai rupt o laba scurta si spontana inainte de a te jos din pat si a merge la scoala.
Initiator, modul in care spontan dai replici inteligente si sarmante unei tipe frumoase ca aleia incepe de la modul in care gestionezi inauntrul tau in mod matur si real reactia prima pe care o poti avea la lecturarea postului colegului, funny de altfel. Eu i-as raspunde cu autoironie dezarmanta Posted Image

#24
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,458
  • Înscris: 10.08.2005

View Postjimi91, on 20 septembrie 2019 - 23:58, said:

Voi ati observat ca atunci cand o femeie va face un compliment, va simtiti extrem de bine. Si nu doar pe moment, dureaza ceva acel compliment, ne ridica foarte mult moralul Posted Image, parca iti face ziua mai frumoasa....
Nu n-am observat asta. Moralul asta al tau se si intareste?

#25
Ghita_Bizonu

Ghita_Bizonu

    Confectionez manusi din pielea clientului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 16.10.2012
Prin 1973 imi zicea una "Dragule voi barbatiii sunteti incredibili de prosti!" si apoi cu o vocesa te bage in boala imi zice cateva de bine si apoi cu o voce de suna ca diamantu pe stical "uita-te la tine! gata in 30 de secunde te-am facut sa arati ca un vitel bolnav de pantecaraie".

Ma rog manevrase barabati exprerimentai ... si arata splendid

#26
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007
Posted Image  Zorro, zici ?...

Mijto compliment !   Posted Image

...


Cica trei femei (una logodita, una maritata si o amanta) stateau de vorba despre relatiile lor si au decis sa-si surprinda partenerii. Cand a venit seara, toate trei s-au echipat sexy, cu corsete negre, de piele, pantofi cu tocuri cui si o masca pe ochi. In ziua urmatoare s-au intalnit din nou.

Tipa logodita a spus:

"- Aseara, cand logodnicul meu a ajuns acasa, m-a gasit imbracata cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui de 7 cm si masca. A fost impresionat extrem de placut si am facut amor toata noaptea. "

A venit apoi randul amantei sa povesteasca:

"- Si la mine a fost incredibil ! Ne-am intalnit in biroul lui. Purtam corsetul de piele, tocuri cui foarte inalte, masca si o pelerina. Am facut sex nebuneste, fara sa scoatem o
vorba ! "

Apoi, a luat cuvantul si femeia casatorita:

- Eu am trimis copiii la mama, m-am pregatit, mi-am pus corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui si masca pe ochi. Sotul meu s-a intors de la lucru, si-a luat telecomanda si o bere din frigider, s-a uitat la mine si a spus:

" - Ia zi, Zorro, faci si tu ceva de mancare ?... "


Posted Image

Edited by sylvius, 21 September 2019 - 05:53.


#27
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,790
  • Înscris: 12.01.2018

View Postjimi91, on 20 septembrie 2019 - 23:58, said:

Voi ati observat ca atunci cand o femeie va face un compliment, va simtiti extrem de bine. Si nu doar pe moment, dureaza ceva acel compliment, ne ridica foarte mult moralul Posted Image, parca iti face ziua mai frumoasa....

Dau un exemplu, acum cateva luni, mergeam pe strada si deodata se opreste o fata in dreptul meu. Eu dau sa o ocolesc, ea ma tot bloca, facem de cateva ori asta, pana cand ne intalnim privirile, incepem sa zambim amandoi. Imi spune ca arat ca Zorro (nu facea misto), m-a intrebat daca sunt actor Posted Image..I-am raspuns ca nu. "Pacat" mi-a raspus Posted Image si a plecat... Aa da, sa nu uit, era foarte frumoasa fata Posted Image

Inca ma gandesc la asta Posted Image...


Concluzia e asta, fetelor, complimentati barbatii, habar n-aveti cat inseamna asta pentru noi Posted Image

cheers

PS. mama, bunica, matusa...nu se pun Posted Image
si n-ai inhatat-o s-o duci la intalnirea cu colegii de clasa si s-o prezinti ca nevasta ta?eu o angajam pe loc
dar  ma-as mai plimba prin acea zona poate poate
sau te-ai trezit imediat dupa compliment?

#28
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postjimi91, on 21 septembrie 2019 - 00:12, said:

Zorro e Zorro Posted Image)...oricum era de varsta mea, putin mai mare
da' tot n-am inteles tu de ce nu i-ai oferit sa-ti studieze spada?

#29
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View Postjimi91, on 20 septembrie 2019 - 23:58, said:

Voi ati observat ca atunci cand o femeie va face un compliment, va simtiti extrem de bine. Si nu doar pe moment, dureaza ceva acel compliment, ne ridica foarte mult moralul Posted Image, parca iti face ziua mai frumoasa....

Dau un exemplu, acum cateva luni, mergeam pe strada si deodata se opreste o fata in dreptul meu. Eu dau sa o ocolesc, ea ma tot bloca, facem de cateva ori asta, pana cand ne intalnim privirile, incepem sa zambim amandoi. Imi spune ca arat ca Zorro (nu facea misto), m-a intrebat daca sunt actor

Brad Pitt .. is that you ? Oh my God... !  I'm fucking crazy...  Is this real... ?

#30
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Barbatii primesc f. rar complimente. Iar de la sexul opus primesc si mai rar.

Io sunt f. bine dispus de 'fo 4 luni de zile de cand mi-a zis una ca dansez f. bine(bachata, mind you!). De fiecare data cand imi aduc aminte, ma pocneste un zambet tamp pe fata. Posted Image

Cam asta ar fi povestea. Barbatu-i un animal simplut.. n-are nevoie de f. multe!

#31
Izvor

Izvor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 27.09.2015
Era Inocenția.

#32
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

View PostAtreides7, on 21 septembrie 2019 - 00:35, said:

Puiut, presupunand ca faza e reala si iti acord credit, cred ca tipa era cu 10 clase peste tine.
''esti actor?'' inseamna in traducere'' la modul cum arati ai si o personalitate pe masura ca la intrebarea mea sa imi dai o replica inteligenta si sarmanta?''
Si tu raspunzi nataflet feciorelnic ''nu''
Si ce trebuia sa raspunda?

#33
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,577
  • Înscris: 11.06.2010
Da' fraier ai fost. Asta e, din greseli invatam.

In liceu o intrebasem pe o colega (frumoasa ea de felul ei) daca a facut ceva sport de are picioarele asa faine, chiar eram serios, un compliment de ala inocent si real fara sa ma gandesc ca-i compliment sau la altceva, fata aia tot la mine se uita pentru restul lunilor de liceu da' eu ma uitam ca prostu' la pereti.

#34
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,106
  • Înscris: 29.01.2016

View PostPopaXXX, on 21 septembrie 2019 - 07:57, said:


Si ce trebuia sa raspunda?
Daca tot a zis nu, putea sa fie, de exemplu :
"Nu, dar as putea fi actorul principal in filmul vietii tale."

Sau

"Nu sunt actor, dar meseria mea este sa ajut marii actori si sa ii invat cum sa joace mai bine pe scena. Tu vrei sa fii actrita ?"

Edited by Magicwisewolf, 21 September 2019 - 08:09.


#35
ljngbx

ljngbx

    Bau!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,301
  • Înscris: 04.01.2017
sau, daca dorea sa para si mai pretios, "da, sunt. fiecare dintre noi jucam rolul vietii noastre".

#36
MARIN-lON

MARIN-lON

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,849
  • Înscris: 03.09.2019
Inițiator, femeia aia te-a UITAT imediat cum a trecut de tine, e foarte ciudat că ție ți-a rămas în cap ce a zis aia atâta timp că trebuia și tu să uiți imediat.

Dacă nu ai uitat ceva atât de banal după atâta timp înseamnă că ai o problemă cu femeile și cam ori le eviți tu ori te evită ele.

Edited by MARIN-lON, 21 September 2019 - 08:39.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate