Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...
 unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 

rcs cablu

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,867
  • Înscris: 11.01.2006

 dacianova, on Mar 30 2006, 14:21, said:

Si la IASI a disparut de vreo 2 saptamini. Nu e prea mare pierderea dar n-au bagat nimik in schimb
Pentru programul canalelor de sport accesati www.port.ro

#20
amadeus79

amadeus79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 26.07.2004

 CABLE MAN, on Mar 31 2006, 15:17, said:

Pentru programul canalelor de sport accesati www.port.ro


foarte bun site-ul !!! merita folosit ...

#21
galaxy

galaxy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 05.10.2005
Salut toti iubitorii tenisului in mod special,
Am vorbit cu cei de la telesport la telefon si mi-au zis ca au dat ceva tenis de la master live anul acesta, e adevarat? si ca vor da in continuare anul asta master series live. voi stiti ceva despre asta, sau sport klub mai intra pe cablu rcs, hai sa ne coalizam si sa-l cerem pina se satura de atata cerere ca sa-l bage odata, ce se misca asa greu ca doar nu-l duc din capatul lumii. multumesc

#22
ssu1ram

ssu1ram

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 12.10.2005
si eu sunt un fan al tenisului asa ca va salut pe cei care aveti acceasi paiune ca si mine. am acasa atat telesport cat si sportklub si ce pot eu sa va spun ca ambele turnee de masters series au fost transmise de sportklub. s-a transmis destul de mult de la 12 noapte pana la ultimul meci insa nici macar o reluare in timpul zilei iar comentatorul e dea dreptul imposibil de ascultat. eu am urmarit fara sonor...care oricum e foarte prost la sportklub la fel ca si calitatea imaginii care da impresia ca competitiile au avut loc acum 15 ani.
cat despre telesport , desi a venit andi vilara in nu stiu ce functie acolo au dat niste reluari de la open 13 din marsilia in timp ce la indian wells era un turneu de calibru. ar fi interesant de aflat cine ar de fapt drepturile de transmisie pentru turneele de masters series pentru ca ele nu au fost transmise doi ani consecutiv de acelasi post tv
salutari

#23
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Conform ordinei de zi a sedintei CNA de astazi, s-a renuntat la Sport Klub in cateva orase pe RCS. Deci e cam oficiala treaba. Ramanem in continuare cu TV Sport, iar orice televiziune de sport care va aparea in Romania va fi omorata din fasa din cauza intereselor, dupa modelul Telesport.

#24
eddiesor

eddiesor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 965
  • Înscris: 24.10.2004

 ssu1ram, on Apr 3 2006, 13:48, said:

ar fi interesant de aflat cine ar de fapt drepturile de transmisie pentru turneele de masters series pentru ca ele nu au fost transmise doi ani consecutiv de acelasi post tv
salutari

Telesport are drepturile de difuzare pentru Romania. SportKlub a cumparat Master Series pentru Ungaria dar, ca si Eurosport, le poate transmite si pe teritoriul Romaniei. Cat despre Telesport - ei nu au transmis turneele din SUA pentru ca nu au aparatura tehnica necesara pentru a schimba semnalul din NTSC - ceea ce transmit americanii. Anul trecut americanii au fost draguti si au trimis semnalul in PAL dar acum nu au mai vrut.

#25
ssu1ram

ssu1ram

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 12.10.2005
Foarte interesant...asta inseamna ca din primvara-vara cand turneele de Masters Series vor ajunge in Europa vom avea doua televiziuni care vor transmite competitiile....cu atat mai bine...sau.....

#26
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Asta daca pana atunci , vor mai fi SportKlub si TeleSport ! Niciuna din ele nu imi inspira siguranta zilei de maine.........

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate