Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 

Arnold Schwarzenegger atacat

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

View PostXL700VA, on 19 mai 2019 - 12:37, said:

Nu a explicat nimeni alta faza. Ala (atacatorul) striga in gura mare (dupa e a fost bumbacit de garzile de corp) : Ajutor! Am nevoie de un Lamborghini! (Help me!  I need a Lamborghini!) Care e faza? Ce voia sa spuna? Ca nu am priceput ...

De ce te chinui sa intelegi psihopatii?

Edited by don_dannielo, 19 May 2019 - 12:44.


#56
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostXL700VA, on 19 mai 2019 - 12:37, said:

Nu a explicat nimeni alta faza. Ala (atacatorul) striga in gura mare (dupa e a fost bumbacit de garzile de corp) : Ajutor! Am nevoie de un Lamborghini! (Help me!  I need a Lamborghini!) Care e faza? Ce voia sa spuna? Ca nu am priceput ...
A dracu gunoi...vroia si despagubiriPosted Image Posted Image

#57
andone19

andone19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 767
  • Înscris: 28.12.2018

View PostXL700VA, on 19 mai 2019 - 12:37, said:

Nu a explicat nimeni alta faza. Ala (atacatorul) striga in gura mare (dupa e a fost bumbacit de garzile de corp) : Ajutor! Am nevoie de un Lamborghini! (Help me!  I need a Lamborghini!) Care e faza? Ce voia sa spuna? Ca nu am priceput ...
Daca Arnold era platit in zeci de Lamborghini sa se faca ca stie sa loveasca, s-a gandit si el ca merita macar un Lamborghini pentru ca stie sa loveasca.

#58
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,603
  • Înscris: 25.04.2007

View PostPetrecristi, on 19 mai 2019 - 12:24, said:

Ma frate, baiatul ala-I bolnav, nu a vazut niciodata un film, se uita doar la documentare.
De ce ii tot raspundeti? Are televizor de 2 zile, trebuie sa-i explice cineva ce inseamna film a. i. sa nu se mai astepte la filmari reale. Ceea ce a vazut el ieri, pe national geografic, se numeste documentar si de aceea e totul realist. Dupa cateva zile o sa descopere ca filmele sunt diferite si ca ce vede acolo nu-i real.
De cine vorbesti, de ala ce ne face pe toti prosti doar ca nu ii impartasim idioteniile? Daca vedea filmul "The Last Stand" din 2013 nu mai spunea ca Arnold e un actor prost.

#59
danb1961

danb1961

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 09.03.2002
Gusturile nu se discuta, definitoriu pentru Schwarzenegger cred ca este :
https://www.imdb.com...7?ref_=tt_ov_vi

#60
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,131
  • Înscris: 10.07.2013

View PostBursul, on 18 mai 2019 - 22:22, said:

Cum se numeste filmul ca vreau sa-l vad? Pare interesant.
https://www.moviesz....p?vid=5eea2cd41

True Lies-1994. Este online.Posted Image

Edited by xmanyacs77, 19 May 2019 - 17:12.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate