Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

Arnold Schwarzenegger atacat

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#37
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,051
  • Înscris: 07.11.2006

View PostUn-ZeU, on 18 mai 2019 - 20:18, said:

cati copii are nu o sa stim Posted Image)))))

De asemenea stim ca acest lucru este total nesemnificativ si nu intereseaza decat pe aia cu IQ egal cu constanta cercului.

ps.
La fel de nesemnificative sunt si culorile chilotilor purtati sau felul cum tine furculita cand se scobeste in dinti.Pentru ca am uitat sa mentionez,el isi permite acest lucru,fara sa fie catalogat drept snob sau parvenit sau rahat pe bat,asemenea multor utilizatori ai acestui forum.

View Postgenius, on 18 mai 2019 - 20:19, said:

o știe 4 sferturi de glob !

4 sferturi inseamna 25 x 4 = 100

View Postzzhunt, on 18 mai 2019 - 20:23, said:

Eu am spus că nu a avut telespectatorii?
A avut că a găsit proști să se uite.

Dar a jucat în filme proaste, la fel și vandamme, chuck norris, mai e unu dar îmi scapă numele mai da pro filme cu el


Întradevăr Arnold a jucat un pic mai bine că ăștia din urmă

Opinia mea, filme extrem de proaste.

De data asta ai dat-o-n balta.Cu ciomagu'.Stai jos.Esti repetentu' clasei.

#38
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015

View Postxmanyacs77, on 18 mai 2019 - 20:17, said:


Boss in anii 1990/2000 filmele cu Arnold umpleau salile de cinema...restul este can can! Posted Image

Așa și eu am spus că nu?

Și guta umple o sala asta nu înseamnă că e muzica de.calitaate.



#39
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,131
  • Înscris: 10.07.2013
[ http://www.gstatic.com/tv/thumb/v22vodart/12531/p12531_v_v8_ab.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ http://fr.web.img5.acsta.net/pictures/14/09/29/10/13/036721.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51HHZm-nJ9L._SY445_.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://cdn.dc5.ro/img-prod/5949025001270-2109038.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Aceste filme sunt de top...

#40
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,051
  • Înscris: 07.11.2006

View Postzzhunt, on 18 mai 2019 - 20:26, said:

Așa și eu am spus că nu?

Și guta umple o sala asta nu înseamnă că e muzica de.calitaate.

Bravo amice
ai ajuns unde ai dorit,adica amintesti  de gunoaie,de jeguri,de fix nimeni vizavi de cineva cunoscut si pe banchizele Polului Nord.
Mai zi,ca zici bine.

#41
ammazon

ammazon

    Active Member from Bucharest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,551
  • Înscris: 08.10.2007
Numai dezaxați peste tot. Din ce în ce mai multe cazuri de acest gen apar în toată lumea.
Asta spune multe despre "generația nouă" și despre vremurile de tot râsul în care trăim.

Cât despre cei care îi contestă valoarea acestui mare actor, pur și simplu habar nu au ce vorbesc.

#42
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Pleacă arnrold în urmărirea teroriștilor pe autostrada, in new York, sau los Angeles dar ce sa vezi străzile sunt goale, numai el și teroriști

Teroriști așa de proști sunt că numai pe lângă trag cu mitraliera.

Ii nimeresc capota, parbrizul scaunele ba nene numai în roti sau in șofer nu nimeresc.

Apoi scot aruncătorul de rachete și ce să.vezi tot pe lângă nimeresc prostovani.


Cuc noris. Asta e mai cu moț.
Dispărut în misiune.
Asta se lupta cu 1000 de dușmani ba nene toți dar toți numai pe lângă trag cu AK

Când am fost chemat la recrutare prima data. Ne-au dat un test psihologic de completat

Începuse ăla cică să-l completam corect nu în bătaie de joc că ați văzut filmele lu cuc noris.

Că o să ajungem că el daca vrem.



#43
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View Postvidiandrei, on 18 mai 2019 - 19:34, said:

Desi se vede clar ca e diferenta de cateva zeci de kg intre cei doi "combatanti" abia de s-a miscat Arnold. Good job!
Cred ca s-a oprit in oamenii din fata lui.

#44
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015

View PostIon_de_la_Raion, on 18 mai 2019 - 20:57, said:


Cred ca s-a oprit in oamenii din fata lui.

Normal că de aia nu a căzut jos.

Numai fraieri cred că dacă vine unu și îți trage una gen Bruce Lee nu cazi jos indiferent cine este.
Mai ales că stăteai relaxat.



#45
havefunwithus

havefunwithus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 29.03.2013
Aici a fost cel mai tare

https://joepack.file...simon.gif?w=736

Attached Files



#46
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Cel mai penibil e Conan , gravidul și l-am mai văzut parca într-un film tot așa vechi

Parca juca rolul unui rus.

Astra din ce îmi amintesc top cele mai idioate filme a lui.



#47
vidiandrei

vidiandrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 11.09.2018
Am vazut si filmarea din celalalt unghi si mi s-a parut ca s-a tinut bine pe picioare. Da, s-a oprit "umpic" si in oamenii din fata dar oricum...

#48
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006

View Postzzhunt, on 18 mai 2019 - 20:55, said:

Pleacă arnrold în urmărirea teroriștilor pe autostrada, in new York, sau los Angeles dar ce sa vezi străzile sunt goale, numai el și teroriști

Teroriști așa de proști sunt că numai pe lângă trag cu mitraliera.

Ii nimeresc capota, parbrizul scaunele ba nene numai în roti sau in șofer nu nimeresc.

Apoi scot aruncătorul de rachete și ce să.vezi tot pe lângă nimeresc prostovani.


Cuc noris. Asta e mai cu moț.
Dispărut în misiune.
Asta se lupta cu 1000 de dușmani ba nene toți dar toți numai pe lângă trag cu AK

Când am fost chemat la recrutare prima data. Ne-au dat un test psihologic de completat

Începuse ăla cică să-l completam corect nu în bătaie de joc că ați văzut filmele lu cuc noris.

Că o să ajungem că el daca vrem.
Asa e in filmele americane. Eroul nu moare.

In filmele rusesti eroul moare, dar mai intii termina filmul. "Pai cum ne-am inteles noi? Pleci cu treaba neterminata?" :P

#49
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,568
  • Înscris: 30.10.2003

View Postzzhunt, on 18 mai 2019 - 20:55, said:

Pleacă arnrold Ă®n urmărirea teroriștilor pe autostrada, in new York, sau los Angeles dar ce sa vezi străzile sunt goale, numai el și teroriști

Teroriști așa de proști sunt că numai pe lângă trag cu mitraliera.

Ii nimeresc capota, parbrizul scaunele ba nene numai Ă®n roti sau in șofer nu nimeresc.

Apoi scot aruncătorul de rachete și ce să.vezi tot pe lângă nimeresc prostovani.
Cum se numeste filmul ca vreau sa-l vad? Pare interesant.

Edited by Bursul, 18 May 2019 - 22:23.


#50
Un-ZeU

Un-ZeU

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,791
  • Înscris: 23.09.2011
Eu cred ca Arnold nu va muri, ca vine si ne zice "i' l be back".

#51
danb1961

danb1961

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 09.03.2002

View PostBursul, on 18 mai 2019 - 22:22, said:

Cum se numeste filmul ca vreau sa-l vad? Pare interesant.
Asta ?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3B7HG8_xbDw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#52
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Inca o dovada ca africanii sunt niste involuati si urasc albi

View Postdon_dannielo, on 18 mai 2019 - 19:11, said:

Nici nu s-a clintit. Il cauta pe ala pe jos. Posted Image))
Aici din alt unghi:

https://twitter.com/...0924744704?s=21
Omu a fost mr olympia de 7 ori....nu-i vreun boschetar nemancat din africa
Daca era haiduc trebuia sa o dea parte in parte cu arnold....da imi e ca si asa la 70 si ceva de ani il nenorocea arnie

View Postvidiandrei, on 18 mai 2019 - 19:43, said:

Ala care l-a atacat ori are ceva probleme psihice ori spera sa castige ceva din treaba asta... Ma gandesc ca au si sud-africanii un Dan Capatos sau o Simona Gherghe.
Nu are probleme psihice e doar un african sadea,care uraste albi,asa sunt toti africanii i-ar omora pe albi fara remuscare

#53
Petrecristi

Petrecristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,367
  • Înscris: 19.12.2009
Ma frate, baiatul ala-I bolnav, nu a vazut niciodata un film, se uita doar la documentare.
De ce ii tot raspundeti? Are televizor de 2 zile, trebuie sa-i explice cineva ce inseamna film a. i. sa nu se mai astepte la filmari reale. Ceea ce a vazut el ieri, pe national geografic, se numeste documentar si de aceea e totul realist. Dupa cateva zile o sa descopere ca filmele sunt diferite si ca ce vede acolo nu-i real.

#54
XL700VA

XL700VA

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 29.04.2014
Nu a explicat nimeni alta faza. Ala (atacatorul) striga in gura mare (dupa e a fost bumbacit de garzile de corp) : Ajutor! Am nevoie de un Lamborghini! (Help me!  I need a Lamborghini!) Care e faza? Ce voia sa spuna? Ca nu am priceput ...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate