Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Bizoni în trafic

* * * - - 9 votes
  • Please log in to reply
1457 replies to this topic

#469
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Se grăbeau care să stea la geam.

Edited by waterman, 14 January 2019 - 13:47.


#470
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 22.12.2015
Nu ma pot  abtine, dar lucrez  cu materialul  clientilor.....

Coca  1 - va dati seama  ce  apucaturi fine , de  clasa  si de  maniere  alese  are  specimenul din figura ?

Coca 2  - alta  aratare.....locul lui ar  fi la  ZOO.

Coca 3 - cocalar  la  Marea  Neagra. calarind  un Mercedes

Coca  4 - tare de tooot !

Coca  5 - masina de  fitze....cu cartofi  de sezon...he !

Coca 6 - cimitir  la  rusi, pentru  cocalari, mafioti si alte  specimene  asemenea

Coca 7  - un coca si-a  luat  BMW  ''Ursulet  '' si  aflat  apoi ca  ursuletul lui are  rau de masina...ce drama existentiala !

Attached Files



#471
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/d6pK0LNstTM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#472
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,125
  • Înscris: 30.04.2007
ma lamureste si pe mine cineva de ce, avind cheile de la masina, a mutat-o manual? nu mai avea benzina pentru 2 manevre?

#473
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Doar ce venise cu fiica, aia învață încă, de aia lămâia pe geam.

Au oprit-o și a aruncat zăpadă pe motor.

N-am idee ce e stricat la ea, dar el e un gunoi de om. Are impresia că și-a luat parcare odată cu apartamentul.

Nevastă-sa strigă la cine parchează pe acolo că să nu stea mult că vine soțul de la muncă.

#474
burkina

burkina

    Shemhamphorash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,799
  • Înscris: 07.10.2017
Taranul de oras e cel mai prost animal.

#475
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 22.12.2015
Astfel de  scene se pot  vedea  doar  prin Romania....
Eu am reclamat  unde trebuie   -la BPR - pe unii  care  puneau  obstacole  neautorizate  si  nesemnalizate  pe  partea  carosabila...tot felul de  capre  si  cutii de lemn.
Si au luat  amenzi...dupa ce  le-am  spus  sa  nu mai puna....de multe ori...

#476
danvlas

danvlas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,118
  • Înscris: 04.06.2009
Cred ca unii sunt prosti. Nu toti, doar unii.

#477
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006

View Postwaterman, on 27 ianuarie 2019 - 11:24, said:

N-am idee ce e stricat la ea, dar el e un gunoi de om. Are impresia că și-a luat parcare odată cu apartamentul.
Nevastă-sa strigă la cine parchează pe acolo că să nu stea mult că vine soțul de la muncă.

eu am avut 3 incidente cu d-astia:
unu mi-a scris pe parbriz cu markerul "avertisment"
altul zice ca parcheaza de 35 de ani acolo si ce vin eu acum
al treilea tot asa striga ma-sa de la fererastra ca fi-su "e periculos" si ma bate

:))

#478
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 22.12.2015
Cand  am avut  de-a face  cu un leu  din asta, care a  fost  agresiv  verbal si  chiar  fizic, excesiv i-am  facut  voia.
Dar  si el a dat  lucrari  scrise  la  BPR.....a pierdut  cam doua  ore din viata  lui....
Ghertoi  de  Pallady, de  fapt  Str, Patriotilor....am lucrat  legal....cu materialul  clientului...he !Posted Image Posted Image Posted Image

Edited by Adrexx, 28 January 2019 - 09:11.


#479
nik1965

nik1965

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 869
  • Înscris: 27.12.2006
retardatii care noapte fiind, dupa ce stau ca boii in curu tau la 2 m de zici c sa urca pe tine, cand se hotarasc sa depaseasca intai iti "prezinta" faza lunga ... si imediat intra in depasire fara semnalizare fara nimic, doar a "semnalizat" cu faza lunga .....
tot la retard psihic intra si cei (totusi o enigma cum au trecut de examinarea psihologica) cei care pe autostrada te ajung din urma cand esti in depasirea unui tir si vor neaparat sa te dai instant la o parte din fata lor (bine inteles exprimandusi dorinta prin faza lunga aprinsa in ochii tai prin oglinzila retrovizoare) ....

#480
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Retardatul din clipul de mai sus știe să și scrie.

Attached File  20170109_081236.jpg   297K   53 downloads

#481
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 22.12.2015
Unii  s-au  nascut  cu  volan de  masini  puternice  in  brate....masinile  cer  viteza si ei  sunt lei  / leoaice  in trafic.

#482
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,852
  • Înscris: 01.11.2005

View PostAdrexx, on 28 ianuarie 2019 - 09:48, said:

Unii  s-au  nascut  cu  volan de  masini  puternice  in  brate....masinile  cer  viteza si ei  sunt lei  / leoaice  in trafic.
....pan' la primul stalp/pom/gard/cap de pod/curba. De acolo incepe jalea si multi se intreaba unde e greseala.
Atata timp cat nu iei pe nimeni cu tine pe lumea cealalta, iti meriti soarta. Punct.

#483
neamanole

neamanole

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 12.01.2014
Eeei, aici e o problema. Ati observat ca in cele mai multe cazuri de accidente mortale victima nu este boul care l-a provocat ci este cel care mergea regulamentar, linistit? Oare de ce?

#484
danvlas

danvlas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,118
  • Înscris: 04.06.2009
Pentru ca e luat prin surprindere. Boul isi da seama cu o fractiune de secunda mai inainte ca o comite si trage de volan, astfel incat el sa iasa din zona de impact. Se numeste instinct de autoconservare.

#485
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Bizonul în acțiune

Un tânăr de 19 ani, din Craiova, care conducea, în noaptea de marţi spre miercuri, un autoturism pe Calea Severinului, a provocat un grav accident într-o benzinărie.
Tânărul a lovit două autoturisme din parcare, iar pe unul dintre ele l-a proiectat prin peretele de sticlă, direct în magazin.
Un client de 38 de ani a fost accidentat şi transportat de urgenţă la spital.

https://www.antena3....deo-505667.html

#486
antiqque

antiqque

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.07.2013
A intrat in drift sau cum a reusit? Posted Image

Din seria bizonilor care parcheaza in poarta mea. Stau luni seara si ma uit linistit la film, se aude un poc urmat de un zgomot de frecare.
Ies afara si descopar bizonul care a incercat sa parcheze atat de aproape de peretele meu ( cu partea soferului deci cobora pe la pasager ) incat aproape ca si-a rupt oglinda Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate