Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 

Ce ascunde vara asta Vodafone

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#55
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,178
  • Înscris: 15.05.2008
boxa viva helsinki
700 lei
creca e vrajeala,nu stiu
XIQBRGNGTATSBLCC

#56
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010

View Postceanu1980, on 04 iulie 2018 - 08:29, said:

boxa viva helsinki
700 lei
creca e vrajeala,nu stiu
XIQBRGNGTATSBLCC

Da , e vrăjeală , pe site-ul Avstore boxa nu e redusă dar pe site-ul eMag e redusă la 1279 lei de la 1599 și e vândută tot de AVStore.

#57
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
3 zile de net nelimitat acum (in aceasta promotie castigat premiul).Pe nr.de abonament(chiar daca aveam destui GB din Net Primesti).
Oricum nu costa nimic, asa ca, sa fie primit!

Edited by gump4, 04 July 2018 - 23:31.


#58
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Azi a fost ziua nelimitatelor. Am primit pe fiecare dintre cele 3 numere bonusuri de 1 zi si 3 zile nelimitat.
Pentru mine sunt singurele bonusuri care conteaza tinand cont ca cel de o zi activeaza creditul aflat in perioada de gratie iar apoi plusez cu cel de 3 zile.
Si uita asa din 2 pasi si 3 miscari mai fac 6 zile de nelimitat pe o cartela muribunda.

Azi am observat ceva nou. Am activat un bonus de 3 zile nelimitat care depasea perioada de valabilitate a creditului.
De la ora 0:00 am intrat in perioada de gratie dar netul merge blana Posted Image
In zona mea, indiferent de ora, zi sau tip de retea, netul e ireprosabil asa ca am cu ce sa trag...

Incepe sa ma mustre constiinta ca provoc costuri mari Vodafone...
Le compenseaza careva cu niste reincarcari consistente sau ceva prelungiri pe 24 de luni?

Edited by danutz1, 05 July 2018 - 00:10.


#59
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,478
  • Înscris: 14.04.2002
nu's ce boxa, -800. Pret avstore?-800 FARA voucher. Cu voucher -800. Same price :))

#60
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
video pass castigat, schimbat pt. o sansa in plus pt.bicicleta.Activat bonus net nelimitat de ieri.Cool!

1 zi net neli.itat castigat pe prepay.

azi sunt publicate sansele suplimentare, fiind in 6 iulie.(btw, @Vodafone, achitat factura si nu apar cele 10 sanse-nici in etapa 1 / 2, incarcat cartela-nu apar sansele pe cartela beneficiar, dar nu conteza, pentru mine cel putin, avand in vedere cat net oferiti deja si la abonament si la cartela fara cost suplimentar, dar poate pentru alti clienti +pentru corectitudine, conteaza).

Edited by gump4, 05 July 2018 - 23:30.


#61
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Mai fa cateva reincarcari si sigur apar ;)

#62
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
in 9 iulie extragerea pt.saptamana 27 iunie- 3 iulie pt.una din cele 5 biciclete electrice, premiu in aceasta promotie(etapa2).

Edited by gump4, 05 July 2018 - 23:23.


#63
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007
300 lei discount pentru boxa portabila KEF MUO .

https://www.avstore..../#sunset-orange

KIRCURLDRYAFRLIJ

#64
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
primit sansele pt.plata facturii si pt.restul.S-a rezolvat.Multam.

azi o reducere la fashion, schimat cu o sansa in plus pt.bicicleta electrica.

#65
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
o zi net nelimitat castigat in promotie.(pastrat).

#66
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
saptamana 27/06-03/07, cod castigator 5esbl7YW, extras in 09/07.Urmatoare extragere va avea loc in 16/07 a.c. pentru saptamana 04/07-10/07.(info complete in aplicatia MyVodafone).

castigat 1 zi net national nelimitat.pastrat si activat :).

#67
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Vazand ca prind numai vouchere inutile am renuntat sa mai dau la ruleta... parca au ceva cu mine.
Poate anunta cineva cand dau si ei drumul la premii cu nelimitat sa intru si eu poate prind, ca ar merge in urmatoarele 30 de zile niste zile cu nelimitat prin weekenduri.

#68
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postlexis1, on 11 iulie 2018 - 09:15, said:

Vazand ca prind numai vouchere inutile am renuntat sa mai dau la ruleta... parca au ceva cu mine.
Poate anunta cineva cand dau si ei drumul la premii cu nelimitat sa intru si eu poate prind, ca ar merge in urmatoarele 30 de zile niste zile cu nelimitat prin weekenduri.
Fapt ca nu mai participi la promotia asta, este un lucru bun pentru cei ce doresc sa castige premiile utile lor...Posted Image
Nu are cine sa-ti spuna , atat timp cat premiile se acorda aleator , fara interventie umana.

Edited by gump4, 11 July 2018 - 10:58.


#69
vladza

vladza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 14.11.2004

View Postdanutz1, on 25 iunie 2018 - 19:27, said:

Pentru cine are cartele aruncate prin sertar si vrea net nelimitat pe ele:
bonusurile de net nelimitat de 1 zi si de 3 zile activeaza creditul si se consuma fara optiune activa Posted Image
Apropo de netul nelimitat de 1, 3 zile, se pare ca functioneaza si in roaming in UE, poti sta oricat pe net in roaming si nu iti consuma deloc net. Am testat de curand :)

#70
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
in cazul asta e bug/eroare ,clar.Credeam ca a fost lasata special portita asta sa testeze ceva....ori la Vdf sunt unii ce lasa portite d-astea impotriva firmei?interesant...

Edited by gump4, 11 July 2018 - 14:56.


#71
nicu1979

nicu1979

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 03.08.2007

View Postvladza, on 11 iulie 2018 - 13:03, said:


Apropo de netul nelimitat de 1, 3 zile, se pare ca functioneaza si in roaming in UE, poti sta oricat pe net in roaming si nu iti consuma deloc net. Am testat de curand :)

Cred ca esti un caz izolat, ptr ca acum am incercat pe reteaua Mtel si nu functioneaza net-ul
Eu am Oferta6 Nationala, tu cu ce oferta ai net in roaming?

#72
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
5000MB castigati azi in promotia actuala.

Pana la urma, o promotie foarte slaba.Marea companie de telefonie Vodafone ofera 5 biciclete Pegas si alea prin tragere la sorti....

In loc sa investiti in reteaua voastra ,sa aveti semnal bun peste tot(de exemplu unde am eu abonamentul inregistrat nu vreti sa imbunatatiti nimic, d-abia mai e semnal 1 linie sa pot vorbi 3g binenteles) va tineti de chestii ieftine ....Au dreptate unii de pe forum cand va acuza....
Am comunicat de n ori ca de pe PC , in MyVodafone, cand accesezi 100%multumit sau primesti o zi de net , nu functioneaza.Am comunicat treaba asta si va doare fix in pix(si nu intelegeti ca vreu ziua de net nelimitat, ca nu am nevoie, ca oferiti deja mult net).E vorba ca nici macar nu mi-ati raspuns daca sesizezi acolo ceva , se transmite la tehnic.

Ca sa nu mai vorbesc de celelalte sesizari trimise in privat cu care dovediti ca V ati sters la fund...inteleg acum de ce a fost suspendat si chat ul, pt. ca au fost abuzuri acolo...

p.s.Nu scriam online aceste cuvinte, dar mesajul dl.Tudor primit azi in privat(cu toate ca nu era adresat dumnealui)dovedeste ca degeaba va comunicam anumite probleme, nu manifestati nici cel mai mic interes in rezolvarea lor.Imi doresc oameni dedicati companiei, ca in vremea Connex...

Edited by gump4, 12 July 2018 - 18:30.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate