Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Parintele onanist si-a dat demisia din functia de profesor dar nu si din cea de preot

* * - - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
82 replies to this topic

#55
Rhesus

Rhesus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 22.04.2014

 cammyxxx, on 19 ianuarie 2018 - 17:22, said:

Deci un om cu cancer testicular, care are toate simptomele alea enumerate de tine si gasite pe google, se masturbeaza si o face in public.
Ti se pare mai credibil asa ceva, decat pus mana acolo de durere, de exemplu ?
Nici macar bun simt nu aveti cat sa apreciati o situatie banala ! Doar la masturbari va sta gandul si atunci sigur ca vedeti masturbari peste tot Posted Image

Cammy. Ești fată (după nume). Eu sunt băiat. Și nu din ăla cu 10 lanțuri la gât, și cu aer de mo.

Dacă mă mănâncă jos, merg la baie. Nu am ce sa ating in public, la oo. Și nici să scutur energic. Zona aia ,,nu există” in public. Apar probleme? Există băi.

Păi hai să ne masturbăm pe stradă atunci. A intrat o muscă pe uretră, și na ...
Țara lu' peste prajit...

Edited by Rhesus, 19 January 2018 - 17:31.


#56
cammyxxx

cammyxxx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 554
  • Înscris: 04.01.2017
Nu draga, bolnavii psihic sunt cei care vad masturbari peste tot, chiar si la cei cu cancer testicular. Incepand de la mama fetei pana la userii de aici care "gasesc" argumente pe google desi ele se contrazic cu ceea ce ei vor sa confirme

#57
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

 cammyxxx, on 19 ianuarie 2018 - 17:30, said:

Nu draga, bolnavii psihic sunt cei care vad masturbari peste tot, chiar si la cei cu cancer testicular. Incepand de la mama fetei pana la userii de aici care "gasesc" argumente pe google desi ele se contrazic cu ceea ce ei vor sa confirme
Draga cammy, tu nu ai ce avem noi, si nici unii dintre noi ce ai tu, hai sa facem putina educatie biloasa:

http://unblogpacatos...imenu-aici.html
https://www.tpu.ro/a...leg-va-mananca/
https://www.youtube....=se scarpina la

Ala nu e scarpinat, niciun om sau animal, sanatos sau bolnav nu se scarpina in halul ala timp de 2 minute.

Edited by gumball3000, 19 January 2018 - 17:35.


#58
cammyxxx

cammyxxx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 554
  • Înscris: 04.01.2017

 dygey, on 19 ianuarie 2018 - 17:23, said:

pisi cu trei de ics in coada, AM ZIS EU PE UNDEVA, CEVA, CUMVA, de masturbare? sau nu mai stii sa citesti??
nu nene, eu am avut treaba (desi am fost total offtopic si sunt de acord cu asta) doar cu faptul ca se scarpina din cauza
cancerului (?!?!?) si eram curios doar dpdv medical, ce-are scarpinatul cu cancerul, ca simptomele erau altele in
caz de boala asta.
pisi, si ti se pare o stire de interes national ca un om cu probleme la testicule se scarpina acolo?

#59
Rhesus

Rhesus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 22.04.2014

 gumball3000, on 19 ianuarie 2018 - 17:33, said:

Ala nu e scarpinat, niciun om sau animal, sanatos sau bolnav nu se scarpina in halul ala timp de 2 minute.
Eu cred că dacă procedam ca ăla, năpârleam Posted Image Posted Image . Ce scărpinat....

Edited by Rhesus, 19 January 2018 - 17:37.


#60
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

 cammyxxx, on 19 ianuarie 2018 - 17:36, said:

pisi, si ti se pare o stire de interes national ca un om cu probleme la testicule se scarpina acolo?
Daca o face la scoala in ora de religie , timp de 2 minute si in fata unor fetite, da.

#61
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

 JurasikMan, on 19 ianuarie 2018 - 15:16, said:

Stiu ca pare postare la misto dar va asigur ca nu este. Sunt curios ce credeti ? Sa inteleg ca astfel biserica delimiteaza "cele sfinte" de lumea in care traim ? Regulile nu se suprapun si principiile morale sunt diferite ? Cred ca este o eroare politica a bisericii care ar fi trebuit macar sa il suspende temporar pana la terminarea anchetei interne .
Si care e legatura intre biserica si un labar? Ca mie nu mi se pare evidenta....

#62
Rhesus

Rhesus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 22.04.2014

 gumball3000, on 19 ianuarie 2018 - 17:37, said:

Daca o face la scoala in ora de religie , timp de 2 minute si in fata unor fetite, da.
Ești rău ... 2 minute ... dacă doar atâta a rezistat.....mna ce să-i faci...

#63
cammyxxx

cammyxxx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 554
  • Înscris: 04.01.2017
Hai ca n-are rost sa ma discutam. Credeti ce vreti. Eu va zic doar ca daca tanjiti dupa astfel de scandaluri ca sa va faca sa va simtiti ca traiti, aveti probleme mult mai mari decat ceea ce va imaginati voi ca au altii.

#64
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009

 cammyxxx, on 19 ianuarie 2018 - 17:36, said:

pisi, si ti se pare o stire de interes national ca un om cu probleme la testicule se scarpina acolo?
ba nene, inainte de a-mi pierde total cumpatul, mai intreb odata, poate nu am fost suficient de clar:
(citeste/cititi de mai multe ori daca e nevoie, ca sa nu mai aberam aiurea)

ce legatura este intre cancerul testicular si eventualele mancarimi, de care vorbeau unii pe-aci?!?
asta intreb eu, de unde pana unde asocierea cancerului testicular cu mancarimile? ca nimeni, pe
nicaieri, nu zice de faptul ca genereaza aceasta boala mancarimi.

atat frate, nimic mai mult. mi se rupe, sincer, ca ala si-o freca sau se scarpina sau ca croseta sau draci la tava.
putea sa-si infiga si un vibrator in c*r din partea mea, e democratie, traim intr-o tara libera si fiecare poate face
ce vrea. ca daca face ceva nelalocul lui si trebuie consecinte &shit, aia e alta discutie si nu ma intereseaza.

vreau sa stiu de cand cancerul testicular are ca efecte/simptome/ce-or fi alea, mancarimile. e asa de greu sa pricepi???

LE: stiu ca perseverez in offtopic, dar asta intrebasem. fara nici o legatura cu topicul sau personajul sau ce vreti voi.
unii vorbeau despre tuica de prune si eu am venit sa intreb despre legea lui Ohm. punct.

Edited by dygey, 19 January 2018 - 17:49.


#65
cammyxxx

cammyxxx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 554
  • Înscris: 04.01.2017

 dygey, on 19 ianuarie 2018 - 17:42, said:

ba nene, inainte de a-mi pierde total cumpatul, mai intreb odata, poate nu am fost suficient de clar:
(citeste/cititi de mai multe ori daca e nevoie, ca sa nu mai aberam aiurea)

ce legatura este intre cancerul testicular si eventualele mancarimi, de care vorbeau unii pe-aci?!?
asta intreb eu, de unde pana unde asocierea cancerului testicular cu mancarimile? ca nimeni, pe
nicaieri, nu zice de faptul ca genereaza aceasta boala mancarimi.

atat frate, nimic mai mult. mi se rupe, sincer, ca ala si-o freca sau se scarpina sau ca croseta sau draci la tava.
putea sa-si infiga si un vibrator in c*r din partea mea, e democratie, traim intr-o tara libera si fiecare poate face
ce vrea. ca daca face ceva nelalocul lui si trebuie consecinte &shit, aia e alta discutie si nu ma intereseaza.

vreau sa stiu de cand cancerul testicular are ca efecte/simptome/ce-or fi alea mancarimile. e asa de greu sa pricepi???

LE: stiu ca perseverez in offtopic, dar asta intrebasem. fara nici o legatura cu topicul sau personajul sau ce vreti voi.
unii vorbeau despre tuica de prune si eu am venit sa intreb despre legea lui Ohm. punct.

Pai tu tot vrei sa faci legatura intre mancarimi si cancer.
Putea fi orice acolo. Poate il durea si a pus mana. Poate avea mancarimi de la boala, ori de la altceva. Ce importanta are? Poate chiar se masturba,  dar nu ti se pare ca e al dracu de improbabil avand in vedere boala sa ? Si chiar daca nu avea o boala care prin natura ei ii scade apetitul sexual, este de prost gust sa faci niste aprecieri pe baza unor miscari care pot insemna orice.

#66
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009

 cammyxxx, on 19 ianuarie 2018 - 17:53, said:

Pai tu tot vrei sa faci legatura intre mancarimi si cancer.
eu??

nu am facut-o eu, au facut-o altii mai devreme. de-aia ii si intrebam de cand cancerul are ca simptome mancarimile, total in afara discutiei.
si da, normal ca mi se pare improbabil sa ai cancer testicular si sa genereze mancarimi, ca asa zic unii care cica-s medici. ca n-are-o treaba
una cu alta.

in rest, repet, n-am avut nici cea mai mica treaba cu ce se discuta, ca e popa, ca e scoala, ca e elevi, ca e autobuze.

in fine, nu m-au lamurit, o lasam balta.

Edited by dygey, 19 January 2018 - 17:58.


#67
pacopaco1967

pacopaco1967

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,550
  • Înscris: 13.09.2010

 dygey, on 19 ianuarie 2018 - 17:42, said:

ba nene, inainte de a-mi pierde total cumpatul, mai intreb odata, poate nu am fost suficient de clar:
(citeste/cititi de mai multe ori daca e nevoie, ca sa nu mai aberam aiurea)

ce legatura este intre cancerul testicular si eventualele mancarimi, de care vorbeau unii pe-aci?!?
asta intreb eu, de unde pana unde asocierea cancerului testicular cu mancarimile? ca nimeni, pe
nicaieri, nu zice de faptul ca genereaza aceasta boala mancarimi.
Nu e mancarime ci trebuie din cand in cand sa isi maseze zona puternic pentru a "amorti" . Am intalnit o persoana cu o problema asemanatoare. Odata la 20-30 minute se oprea si se masa , altfel nu mai putea nici sa mearga si durerile se amplificau.

#68
kruger

kruger

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,927
  • Înscris: 04.02.2006
Asta e arie de Religie nu de medicina si nu e locul potrivit pentru speculatii si dezbateri pe tema sanatatii testiculare a acelui preot.

#69
navistar_eagle

navistar_eagle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 958
  • Înscris: 16.11.2017

 JurasikMan, on 19 ianuarie 2018 - 15:16, said:

Stiu ca pare postare la misto dar va asigur ca nu este. Sunt curios ce credeti ? Sa inteleg ca astfel biserica delimiteaza "cele sfinte" de lumea in care traim ? Regulile nu se suprapun si principiile morale sunt diferite ? Cred ca este o eroare politica a bisericii care ar fi trebuit macar sa il suspende temporar pana la terminarea anchetei interne .
De fapt tanti a dedus ca preotul facea ce facea ea acasa in fatza lui fiisa si fiisa in fatza lui tasu'.

#70
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,673
  • Înscris: 03.12.2014

 gumball3000, on 19 ianuarie 2018 - 15:58, said:

Da cu icoana e safe? nu poti sa iei ebola, silfilis sau ciuma?
Sau e protejata cu har divin de la Sfantul Duh?
Da, că la câți o ling e curată ca un muștiuc de trompetă.

#71
maxxmedia1999

maxxmedia1999

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,326
  • Înscris: 15.08.2015

 exceswater, on 19 ianuarie 2018 - 16:55, said:

O avea ceva lăței... parcă așa le zice

"parca asa le zice" spune cinstit ca ai avut :D tot ce incepe cu parca inseamna ca deja ai experimentat sau cunosti.In cazul preotului se poate considera cel mult comportament indecent care trebuie inteles,omul are probleme de sanatate.

#72
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

 maxxmedia1999, on 20 ianuarie 2018 - 02:15, said:


"parca asa le zice" spune cinstit ca ai avut Posted Image tot ce incepe cu parca inseamna ca deja ai experimentat sau cunosti.In cazul preotului se poate considera cel mult comportament indecent care trebuie inteles,omul are probleme de sanatate.
Am auzit în discuţii. De asta nu eram sigur.
Dar nu am de ce să mă justific.

Văd că ţii cu popa. Şi tu te scarpini la fel de energic ? Tot în public ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate