Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Parintele onanist si-a dat demisia din functia de profesor dar nu si din cea de preot

* * - - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
82 replies to this topic

#37
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,010
  • Înscris: 09.12.2015

View Postgumball3000, on 19 ianuarie 2018 - 16:31, said:

Avea foarte mari taica din filmulet, dureri in p... ictura.
Uite varianta franceză a filmului
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-D_KuCy_EtY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

''Doamne ferește-ne, apără-ne și păzește-ne!'' :priest:

Edited by TheStarkestTruthMatters, 19 January 2018 - 17:04.


#38
instabilu

instabilu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 819
  • Înscris: 15.07.2007
Asa ne place noua românilor sa aruncăm cu noroi in oameni. Auzim ceva si imediat improscam omul, nu avem răbdare sa se pronunțe cine trebuie in privința vinovăției sau a nevinovăției omului, imediat punem etichete.
Cat de usor este sa strici reputatia unui om si cat e greu e sa o repari. Toți "deștepții" isi dau cu parerea doar de dragul de a demonstra cat de "destepti" sunt, li se pare ca daca critica pe cineva sunt interesanți. E plin forumul asta de astfel de "sfinti" fara de păcat.

#39
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Normele de bun simț spune ele că nu e frumos să te scarpini ca babuinu la oo în public.
Mai e și cadru didactic. Și preot.

Dacă se masturba măcar avem noi o scuză pentru el. E bolnav psihic. Nu judecă.

Dacă se scărpina e doar un nesimțit ordinar. Că făcea asta în văzul copiilor. Cum puteți să îi luați apărarea?
Vă trimiteți poate unii copiii la școală.

E ok să vadă așa ceva ? La un profesor ? Un preot ?

#40
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
S-a dat comunicat de la Sfanta Mitropulie a Ardealului, cica a fost fake news.

Acum toti porcii sa-si ceara scuze ca au ras de problema medicala a lu' domn' profesor!
Rusine sa le fie si celor care se vor scarpina pe viitor, in public, la bile si vor invoca acelasi motiv! Aveti putina decenta! Si imaginatie!

Edited by gumball3000, 19 January 2018 - 17:07.


#41
Rhesus

Rhesus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,882
  • Înscris: 22.04.2014

View Postinstabilu, on 19 ianuarie 2018 - 16:58, said:

Asa ne place noua românilor sa aruncăm cu noroi in oameni. Auzim ceva si imediat improscam omul, nu avem răbdare sa se pronunțe cine trebuie in privința vinovăției sau a nevinovăției omului, imediat punem etichete.
Cat de usor este sa strici reputatia unui om si cat e greu e sa o repari. Toți "deștepții" isi dau cu parerea doar de dragul de a demonstra cat de "destepti" sunt, li se pare ca daca critica pe cineva sunt interesanți. E plin forumul asta de astfel de "sfinti" fara de păcat.

Te lăsăm pe tine să crezi în ,,pronunțările” efectuate în România. Dacă nu te-ai lecuit că fiecare grad ierarhic superior încearcă să-și acopere slugarnicul, indiferent de domeniu (poliție-MAI, medici-Colegiul Medicilor, etc.) e treaba ta.

Noi suntem deștepții. Pentru că nu punem botul la mascările efectuate în tot ceea ce ține societatea românească.

@Gumball , exact ce scriam mai sus: Tu crezi că orice instituție ierarhică superioară va da vina  (sau va recunoaște) un astfel de derapaj? În niciun caz !!! Uita-te la cazul politistului pedofil acoperit de coleg + superiori. Sau pardon, nici el nu e pedofil, până nu se pronunță cine trebuie. Adică până nu-l acoperă definitiv și-l face schizofrenic. Și dupa aia, să ne cerem scuze toți că l-am făcut pedofil. Conform pronunțării (superiorilor), el doar iubea mai mult copiii.

Peace! Posted Image

Edited by Rhesus, 19 January 2018 - 17:11.


#42
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009

View PostMembruAnonim, on 19 ianuarie 2018 - 16:15, said:

Din ce am citit profesorul suferă de cancer testicular în stadiu avansat care îi crează mâncărimi, de unde și scărpinatul, ceea ce poate să pară cu totul altceva.

View Postinstabilu, on 19 ianuarie 2018 - 16:40, said:

Sa te vedem si pe tine când o sa ai cancer testicular cum o sa te scarpini.  In rest...sanatate!

pe bune? ma, daca nu stiti, nu mai bine taceti? mancarimi? la asa boala? unde frate, ca nimeni nu zice asa ceva, am cautat peste tot,
mai ramane sa sun un medic...

Quote

Cancerul testicular. Simptome
o umflătură sau mărirea unui testicul
durere în zona abdominală sau inghinală
colecția de fluid în scrot
durere sau disconfort la nivelul testiculului sau a scrotului
mărirea sau sensibilitatea mameloanelor
dureri de spate
De obicei, cancerul afectează un singur testicul.

Quote

Simptomele pot include unul sau mai multe dintre semnele de mai jos:
- în majoritatea cazurilor, primul semn al bolii este o modificare de volum sau formă a unuia sau a ambelor testicule -- în mod normal ele nu sunt identice ca mărime dar în cancerul testicular poate apărea o scădere sau o creștere până la de trei ori a volumului;
- o tumefiere sau/și o formațiune chistică în unul sau ambele testicule;
- senzația de greutate în scrot;
- senzația de jenă dureroasă în abdomenul inferior, în zona inghinală sau în partea inferioară a spatelui, lumbago;
- scăderea libidoului (apetitului sexual);
- apariția de lichid în punga scrotală;
- apariția de urme de sânge în lichidul seminal;
- stare de oboseală, de slăbiciune generală.
- durere din senin de intensitati diferite ce raspund inghinal. In unele cazuri, pacientul nu isi da seama de o schimbare de forma sau marime a testicului afectat.

din doua surse, demne de toata increderea. repet: daca nu aveti habar, taceti naibii din gura si nu mai faceti pe pareristii.

View Postpacopaco1967, on 19 ianuarie 2018 - 16:46, said:

Am vazut si eu unul si inteleg situatia bietului om.  Rau era ca  medicii nu se implicau sa-l ajute ca n-avea bani de spaga.
valabil si pentru tine.

ia fratilor, veniti cu argumente. ok, am inteles, cand trei oameni imi spun ca sunt beat, ma duc sa ma culc.
dar mai intai vreau sa vad argumente. eu am adus ce-am gasit, hai, povestiti si voi acuma. lasam la o parte
topicul putin, ca na, si sa va aud. ce-are cancerul cu mancarimea?

Simptome ale cancerului testicular avansat
Cancerul testicular care a diseminat (metastazat) in afara testiculului si a limfoganglionilor regionali, la nivelul altor organe, poate determina simptome diferite in functie de organul afectat.

si ca tot ii dati cu stadiul avansat:

Quote

Simptome ale cancerulul testicular in stadiul tardiv cuprind:
- durere difuza la nivelul inferior al spatelui si abdomenului
- astenie, transpiratii fara motivatie, febrilitate sau o stare generala de rau
- dispnee (lipsa de aer), tuse sau durere toracica
- cefalee (durere de cap), confuzie sau dementa.
Cancerul testicular este considerat una dintre cela mai curabile forme de cancer. Un diagnostic precoce urmat de tratamentul adecvat pot creste simtitor sansele unui rezultat pozitiv.

Edited by dygey, 19 January 2018 - 17:16.


#43
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Colegu dygey stai domne că a fost FAKE NEWS.
A zis de la patriarhoție.

Acum am văzut că e de la Copșa Mică.
După cât negru de fum au înghițit acolo, n-avea cum să se masturbeze. Că n-avea la ce.


A fost o filmare rău inteționată în care pare că omu se scarpină la cele sfinte (cum zice Cheloo), dar de fapt își aseza materialul didactic.

Attached File  IMG-20170827-WA0000.jpg   96.21K   7 downloads

Edited by exceswater, 19 January 2018 - 17:17.


#44
Rhesus

Rhesus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,882
  • Înscris: 22.04.2014
Gura toți! Pânã nu se pronunțã cine trebuie ...

Pânã atunci, veeeeeeeniiiiiiiiți sã luuuuuaaaaaaaați ......... luminã ! Credits: TNR

Attached Files

  • Attached File  lol.jpg   34.26K   39 downloads

Edited by Rhesus, 19 January 2018 - 17:15.


#45
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View PostRhesus, on 19 ianuarie 2018 - 17:06, said:

@Gumball , exact ce scriam mai sus: Tu crezi că orice instituție ierarhică superioară va da vina  (sau va recunoaște) un astfel de derapaj? În niciun caz !!! Uita-te la cazul politistului pedofil acoperit de coleg + superiori. Sau pardon, nici el nu e pedofil, până nu se pronunță cine trebuie. Adică până nu-l acoperă definitiv și-l face schizofrenic.
Nu trebuie sa ma inveti pe mine despre musamalizari, se practica la toate nivelurile.
Am vazut in liceu pe unul prins intr-o altercatie foarte urata, domn' director l-a chemat de urgenta pe flacaul de ar fi trebuit sa infunde puscaria, l-a chemat ca sa-l invete cum sa iasa curat, nici macar cu nota la purtare scazuta nu s-a ales, ce sa mai vorbim de exmatriculari sau puscarii.
A facut sa iasa bine, sa iasa bine pt el ca director, altfel l-ar fi zburat de acolo cei de la Minister daca auzeau ce se intampla sub nasul lui.

Edited by gumball3000, 19 January 2018 - 17:24.


#46
instabilu

instabilu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 819
  • Înscris: 15.07.2007
Patriarhie: Profesorul de religie, acuzat de gesturi obsecene a fost găsit nevinovat
Profesorul de religie din Copșa Mică acuzat că s-ar fi masturbat în clasă, în fața mai multor elevi, a fost găsit nevinovat de o comisie a Mitropoliei Ardealului.
Purtătorul de cuvânt al Patriarhiei, Vasile Bănescu explică la Europa FM că profesorul a suferit o operație în zona inghinală și avea o mâncărime în zona respectivă.
“Această persoană nu a comis gestul obscen de care a fost acuzat, ci doar a avut un gest necontrolat provocat de o mâncărime în zona inghinală, ceea ce a dus la speculații, pe care le-a încurajat o filmare făcută în clasă de o elevă. Profesorul nu va mai fi repus în funcția de profesor pentru că și-a dat demisia. “
Barbatul – care este și preot – și-a dat demisia dupa izbucnirea scandalului. El a fost filmat de o elevă, în timp ce avea un comportament indecent în fața elevilor.iar imaginile video au apărut în spațiul public.
https://www.europafm...asit-nevinovat/

#47
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Postinstabilu, on 19 ianuarie 2018 - 17:18, said:

Patriarhie: Profesorul de religie, acuzat de gesturi obsecene a fost găsit nevinovat
Profesorul de religie din Copșa Mică acuzat că s-ar fi masturbat în clasă, în fața mai multor elevi, a fost găsit nevinovat de o comisie a Mitropoliei Ardealului.
Purtătorul de cuvânt al Patriarhiei, Vasile Bănescu explică la Europa FM că profesorul a suferit o operație în zona inghinală și avea o mâncărime în zona respectivă.
“Această persoană nu a comis gestul obscen de care a fost acuzat, ci doar a avut un gest necontrolat provocat de o mâncărime în zona inghinală, ceea ce a dus la speculații, pe care le-a încurajat o filmare făcută în clasă de o elevă. Profesorul nu va mai fi repus în funcția de profesor pentru că și-a dat demisia. “
Barbatul – care este și preot – și-a dat demisia dupa izbucnirea scandalului. El a fost filmat de o elevă, în timp ce avea un comportament indecent în fața elevilor.iar imaginile video au apărut în spațiul public.
https://www.europafm...asit-nevinovat/
Exact ce spuneam, tot victima cade de prost.

Edited by gumball3000, 19 January 2018 - 17:20.


#48
Rhesus

Rhesus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,882
  • Înscris: 22.04.2014
Poate că până se pronunță organele abilitate, se schimbă rețeta la apa ,,sfințită" Posted Image

#49
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postdygey, on 19 ianuarie 2018 - 17:09, said:

Vezi ca e operat de ceva timp, asa ca reactiile nu sunt cele descrise acolo.
PS: Nu ii iau apararea profesorului sau Patriarhiei sau BOR. Nu am o parere buna cu ce se intampla in general cu religia.

Edited by MembruAnonim, 19 January 2018 - 17:24.


#50
cammyxxx

cammyxxx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 554
  • Înscris: 04.01.2017

View Postdygey, on 19 ianuarie 2018 - 17:09, said:


ia fratilor, veniti cu argumente. ok, am inteles, cand trei oameni imi spun ca sunt beat, ma duc sa ma culc.
dar mai intai vreau sa vad argumente. eu am adus ce-am gasit, hai, povestiti si voi acuma. lasam la o parte
topicul putin, ca na, si sa va aud. ce-are cancerul cu mancarimea?

Deci un om cu cancer testicular, care are toate simptomele alea enumerate de tine si gasite pe google, se masturbeaza si o face in public.
Ti se pare mai credibil asa ceva, decat pus mana acolo de durere, de exemplu ?
Nici macar bun simt nu aveti cat sa apreciati o situatie banala ! Doar la masturbari va sta gandul si atunci sigur ca vedeti masturbari peste tot :)

#51
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View PostRhesus, on 19 ianuarie 2018 - 17:21, said:

Poate că până se pronunță organele abilitate, se schimbă rețeta la apa ,,sfințită" Posted Image
Au schimbat-o inainte, pesemne ca stiau ei ceva.

#52
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009

View Postexceswater, on 19 ianuarie 2018 - 17:12, said:

Colegu dygey stai domne că a fost FAKE NEWS.
A zis de la patriarhoție.
de acord cu tine, ca au zis ca e fake news, nu stau sa mai caut si asta. dar m-am uitat la ce a aparut
inainte sa zica astia "hait, e feic nene". nicaieri despre mancarimi. iar astia o tineau una intr-una. eram
curios doar, ca nu vazusem mentiunea pe nicaieri, cui i-a venit ideea ca se scarpina de cancer si de
unde-a plecat frenezia.

LE: ok, vazui acu' rectificarea alora. in regula, dar de la a asocia cancerul cu mancarimile, cum au facut
unii, e cale lunga.

View Postcammyxxx, on 19 ianuarie 2018 - 17:22, said:

Deci un om cu cancer testicular, care are toate simptomele alea enumerate de tine si gasite pe google, se masturbeaza si o face in public.
Ti se pare mai credibil asa ceva, decat pus mana acolo de durere, de exemplu ?
Nici macar bun simt nu aveti cat sa apreciati o situatie banala ! Doar la masturbari va sta gandul si atunci sigur ca vedeti masturbari peste tot Posted Image
pisi cu trei de ics in coada, AM ZIS EU PE UNDEVA, CEVA, CUMVA, de masturbare? sau nu mai stii sa citesti??
nu nene, eu am avut treaba (desi am fost total offtopic si sunt de acord cu asta) doar cu faptul ca se scarpina din cauza
cancerului (?!?!?) si eram curios doar dpdv medical, ce-are scarpinatul cu cancerul, ca simptomele cica sunt altele in
caz de boala asta.

ca sa nu fiu tampit in asa hal incat sa deschid un topic pe medicina, am discutat aici, chiar daca nu-si avea locul in discutia
asta, fiind curios cum de nu se intreaba nimeni de cand cancerul testicular da mancarimi si de unde hoax-ul asta.

Edited by dygey, 19 January 2018 - 17:31.


#53
anarchy78_ro

anarchy78_ro

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,048
  • Înscris: 20.02.2016

View Postcodesmm, on 19 ianuarie 2018 - 15:49, said:

Nu biserica ca institutie este de vina, ci conducatorii acesteia care accepta sa intre in randul preotimii tot felul de oameni cu probleme majore de comportament...

...mai pe romaneste,bolnavi psihic.

#54
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Postinstabilu, on 19 ianuarie 2018 - 16:31, said:

In urma cu câteva minute am auzit la stiri declarația purtatorului de cuvant al Patriarhiei. A fost vizionata filmarea, părintele se scarpina, nu mai aruncati cu noroi intr-un om onorabil.
Aha, deci este un gest onorabil sa te scarpini la bile in fața unor fete care ar putea sa-ti fie fiice?

Atunci cum explicati totusi ca si-a dat demisia din moment ce se declara nevinovat si nemasturbat?

Edited by gumball3000, 19 January 2018 - 17:29.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate