Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Parintele onanist si-a dat demisia din functia de profesor dar nu si din cea de preot

* * - - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
82 replies to this topic

#73
maxxmedia1999

maxxmedia1999

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,326
  • Înscris: 15.08.2015

View Postexceswater, on 20 ianuarie 2018 - 17:14, said:

Am auzit în discuţii. De asta nu eram sigur.
Dar nu am de ce să mă justific.

Ma lasi,te-ai dat de gol ca ai avut,gura pacatosului adevar graieste,de unde stiai tu ca aia te mananca


View Postexceswater, on 20 ianuarie 2018 - 17:14, said:

Văd că ţii cu popa. Şi tu te scarpini la fel de energic ? Tot în public ?

Pe mine nu ma mananca,omul avea probleme de sanatate

#74
Rhesus

Rhesus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 22.04.2014
Daca tot exista parintele Nectarie, n-ar putea exista si parintele Onanie ?

#75
Dude_2nd

Dude_2nd

    Tehnocrat nihilist cronofag feral mogofan irecuperabil mem

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 37,715
  • Înscris: 04.01.2011
hai, #rezistenţii, lasati Popa si mergeti la miting :D

#76
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,670
  • Înscris: 03.12.2014

View Postinstabilu, on 19 ianuarie 2018 - 17:18, said:

Patriarhie: Profesorul de religie, acuzat de gesturi obsecene a fost găsit nevinovat
Profesorul de religie din Copșa Mică acuzat că s-ar fi masturbat în clasă, în fața mai multor elevi, a fost găsit nevinovat de o comisie a Mitropoliei Ardealului.
Purtătorul de cuvânt al Patriarhiei, Vasile Bănescu explică la Europa FM că profesorul a suferit o operație în zona inghinală și avea o mâncărime în zona respectivă.
“Această persoană nu a comis gestul obscen de care a fost acuzat, ci doar a avut un gest necontrolat provocat de o mâncărime în zona inghinală, ceea ce a dus la speculații, pe care le-a încurajat o filmare făcută în clasă de o elevă. Profesorul nu va mai fi repus în funcția de profesor pentru că și-a dat demisia. “
Barbatul – care este și preot – și-a dat demisia dupa izbucnirea scandalului. El a fost filmat de o elevă, în timp ce avea un comportament indecent în fața elevilor.iar imaginile video au apărut în spațiul public.
https://www.europafm...asit-nevinovat/
așa, un gest necontrolat, preț de vreo cinci minute, până când s-a ușurat.
Cine zicea altceva?

Edited by DaculScoril0, 21 January 2018 - 12:41.


#77
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Cica si in acest caz, de vina era tot mortul, dar parca ar vrea totusi sa-l mai intrebe o data si pe acesta ce parere are.

Quote

Ministrul Educatiei Nationale, Valentin Popa, a convocat in regim de urgenta, vineri seara, (nota gumballu'- adica dupa aproape jumatate de luna de la incident; "in regim de urgenta" they said, seems legit) la Sibiu, conducerea Inspectoratului Scolar Judetean Sibiu si directorul Liceului Tehnologic "Nicolae Teclu"din Copsa Mica, pentru a analiza situatia aparuta in urma deciziilor luate de consiliul de administratie al unitatii de invatamant dupa incidentul in care un profesor de religie a fost acuzat de comportament indecent in timpul orei.

"In ceea ce priveste situatia elevelor implicate in incidentul din 18.01.2018, Consiliul de administratie al Liceului Tehnologic "Nicolae Teclu" din Copsa Mica, intrunit in sedinta din 29.01.2018, a analizat situatia si a votat aplicarea unei sanctiuni de mustrare scrisa si scaderea notei la purtare pentru cele trei eleve, pentru ca au inregistrat filmul si l-au distribuit fara acord, tinand cont de legislatia in vigoare. Mentionam faptul ca exista posibilitatea ca sanctiunea sa fie anulata conform art 26. din Statutul Elevului, daca elevele dau dovada de un comportament fara abateri in perioada urmatoare. Anularea sanctiunii se face de catre conducerea Liceului Tehnologic "Nicolae Teclu" din Copsa Mica", se arata in comunicat.
Ministerul Educatiei a convocat in regim de urgenta conducerea ISJ Sibiu, in cazul profesorului de religie care a fost acuzat ca s-a masturbat in timpul orei

Edited by gumball3000, 03 February 2018 - 09:41.


#78
christinne69

christinne69

    Viva la revolution!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,832
  • Înscris: 23.09.2016
Indiferent ca se masturba sau se scarpina, nu trebuia sa o faca in sala de clasa, in fata elevilor. Ca urmare, nu avea ce cauta acolo. Punct.

Am facut si eu scoala o groaza de ani si nici un profesor nu a facut asa ceva in clasa. Si sunt convinsa ca multi aveau probleme.

Edited by christinne69, 03 February 2018 - 09:51.


#79
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007
Canceru' iti da mancarimi? N-am stiut!

#80
cirus6

cirus6

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,211
  • Înscris: 15.06.2010
io cred ca totusi se scarpina....dar cit de ritmic o facea. lasati, nu mai fiti asa cirotasi, e si preotii oameni, a avut si el o mincarime.

#81
Ayami

Ayami

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,062
  • Înscris: 08.12.2013

View PostJurasikMan, on 19 ianuarie 2018 - 15:16, said:

Stiu ca pare postare la misto dar va asigur ca nu este. Sunt curios ce credeti ? Sa inteleg ca astfel biserica delimiteaza "cele sfinte" de lumea in care traim ? Regulile nu se suprapun si principiile morale sunt diferite ? Cred ca este o eroare politica a bisericii care ar fi trebuit macar sa il suspende temporar pana la terminarea anchetei interne .
Nu stii, notiunea de preot e o imputernicire, omul ramane om, cu rele si cu bune.
Preotul nu face teatru, chiar face o randuiala prin care lucreaza Dumnezeu.
Pacatele preotului, alea personale, sunt la alt capitol.

Edited by Ayami, 03 February 2018 - 17:17.


#82
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Am vazut si eu imaginile si e clar ca nu se scarpina ci da la l**a.

#83
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,126
  • Înscris: 04.02.2011
Rezoluția imaginilor nu e cine știe ce. În nici un caz suficientă pentru a trage concluzii.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate