Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

Cazul H&M - Coolest monkey in the jungle

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#91
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

View Postexceswater, on 16 ianuarie 2018 - 13:23, said:

Deci după părerea ta, faptul că le-au spart ălora coșmelia după ce H&M i-a făcut subtil maimuțe e exact dovada că și sunt maimuțe, nu ?

Attachment 0087.jpg
Da, au dovedit ca li se potriveste mesajul.

Edited by notrust, 16 January 2018 - 15:18.


#92
Assur

Assur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 844
  • Înscris: 14.07.2017

View Postioppo, on 15 ianuarie 2018 - 14:51, said:

Eu intreb altfel: daca in locul copilului negru era un alb sau un asiatic, tot rasism era? Eu cred ca nu, stiut e faptul ca rasismul se aplica doar anumitor categorii. Curat murdar, monsher.
Deeeeci...e clar ca pana si negrii se considera maimute, din moment ce au sarit in papuci la vederea astei imagini! Si apoi s-au purtat ca atare, cand au devastat magazinul.Aia de la H&M isi merita soarta, puteau sa puna un copil alb, dar deh...asa vestminte, asa purtatori...copiii arieni poarta camasa cu nasturi, nu zdreanta aia de sac de pasla.Exista un veritabil curent de promovare a bronzatilor, pana si in catalogul Ikea vezi mutre de africani, desi firma e suedeza.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate