Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

10 octombrie 2017 - Jupiter intra in Scorpion si Racii singuri isi gasesc jumatatea

* - - - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

#1
kirkik

kirkik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 07.10.2017
Pe 10 octombrie , eu , fiind rac, imi gasesc partenera.
Chiar, ce-i asa de deosebit ca intra planeta Jupiter in Scorpion?
Cum se poate explica acest fenomen?  Se situeaza constelatia Scorpion in acelasi unghi cu planeta Jupiter sau ce?  


Nu stiu ce o fi asa deosebit in ziua de 10 octombrie de au luat foc  toate site-urile de horoscop , dar va voi comunica daca se intampla ceva.

Eu fiind rac in zodiacul european si   cocos in zodiacul chinezesc,  va spun ca de 12 ani astept sa-mi gasesc partenera....de 12 ani.
2017 fiind anul Cocosului, ar trebui sa fie anul nostru,cel al cocosilor.



O zic toate site-urile:
www.horoscop-acvaria.ro * Horoscop Zilnic, horoscop lunar, horoscop saptamanal, horoscop anual

Quote

De 11 ani aștepți să revină Jupiter la poarta inimii tale! Iată că se întâmplă luna aceasta, deci privește data de zece a zecea ca pe un eveniment de scris cu litere de aur în calendar.
Horoscop Rac pentru luna octombrie 2017

Quote

Mare bucurie, mare! La 10 octombrie 2017 Jupiter, Marele Benefic, intră în casa a cincea a Racului, cea pe care scrie "AMOR" și unde va sta timp de un an și o lună.

Horoscop Rac octombrie 2017 - diane.ro

Quote

  În caz că eşti singur, poţi fi fermecat de o persoană aparte, cu totul diferită de tine, întâlnită eventual printr-o rudă. Eşti gata să te lansezi într-o idilă cu condiţia ca această să fie serioasă, să aibă şanse de a se dezvolta pe termen lung, să te facă să te simţi în siguranţă, protejat faţă de imprevizibilitatea existenţei de zi cu zi!


Horoscop octombrie 2017 Rac - Oana Hanganu - Huff

Quote

Din 10 octombrie, timp de un an, Racii vor avea mare noroc în iubire. În 10 octombrie, Jupiter va intra în zodia Scorpion și în casa Iubirii din astrograma lor.
Nativii care nu și-au găsit jumătatea vor avea multe oportunități sentimentale și mulți dintre ei își vor întâlni marea iubire, posibil peste mări și țări.
Sau persoana de care se vor îndrăgosti va fi una care locuiește în străinătate sau care poate juca rolul de mentor pentru ei.



Horoscop luna octombrie 2017 Rac | AstroDex

Quote

Din 10 încolo, viața ta amoroasă urmează o curbă ascendentă.



Horoscop 2017 - Zodia Rac

Quote


la 11 octombrie  si apoi iubirea va fi cea care va va schimba sau motiva in urmatorii vostri ani  

Horoscop Urania Rac 7-13 Octombrie 2017 | Horoscop Urania

Quote

Pe 10 octombrie, la ora 17.00, Jupiter va intra în zodia Scorpionului, semn pe care îl va străbate până pe 8 noiembrie 2018, introducând multe elemente subiective, de natură emoţională apăsătoare,

Edited by kirkik, 07 October 2017 - 23:10.


#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Sa dea Jupiter si Cocosul sa fie bine pentru tine. Amin !

#3
kirkik

kirkik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 07.10.2017

View Postpasilla, on 07 octombrie 2017 - 23:04, said:

Sa dea Jupiter si Cocosul sa fie bine pentru tine. Amin !
Da, ca prea m-a chinuit planetuta aia enervanta de  Pluto din 2008 si cica mai sta pana in 2023 pe capul meu  Posted Image
Ce vrei, e o planeta pitica si enervanta in fond....


Cica dupa astrologi, planeta Pluto e de vina ca le-a zapacit si pe fetele de care m-am indragostit.  



Si ca din cauza inelelor lui Saturn  n-am prietena ca le-a ametit pe fete sa nu se indragosteasca de cei in zodia racului.

Edited by kirkik, 07 October 2017 - 23:10.


#4
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Fie ca Jupiter sa va aduca jumatatea de rac.
Un an nou fericit!

#5
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005
N-are treaba cu jupiteru'.
Daca de 12 ani te chinui sa-ti gasesti perechea, atunci trebuie sa schimbi ceva:
- personalitate
- greutate
- situatie materiala
- orientare sexuala
- igiena orala
... si inca vreo 20.000 de motive care te tin departe de jumatatea mult-dorita.
Daca nu... o sa ramai cu sor-sa lu' aia cu ceasu'.

Edited by claz, 07 October 2017 - 23:19.


#6
cris_ncs

cris_ncs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,807
  • Înscris: 12.01.2007
Eu zic, ca Bulgaroaica e aleasa ta!

#7
kirkik

kirkik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 07.10.2017

View Postclaz, on 07 octombrie 2017 - 23:18, said:

N-are treaba cu jupiteru'.
Daca de 12 ani te chinui sa-ti gasesti perechea, atunci trebuie sa schimbi ceva:
- personalitate
- greutate
- situatie materiala
- orientare sexuala
- igiena orala
... si inca vreo 20.000 de motive care te tin departe de jumatatea mult-dorita.
Daca nu... o sa ramai cu sor-sa lu' aia cu ceasu'.

Man, strici topicul.
Aici e astrologie, deci daca astrologii spun asta, e sfant, trebuie sa se implineasca.



Oricum, daca ma vedeti pe 10 octombrie injurand pe aici toate site-urile de horoscop, inseamna ca prezicerile astrologilor nu s-au implinit si trebuie deci arsi pe rug.


Daca din 10 octombrie incolo dispar de pe forum,  inseamna ca m-a rapit vreuna.

Edited by kirkik, 07 October 2017 - 23:49.


#8
Tort

Tort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 02.01.2016

View Postkirkik, on 07 octombrie 2017 - 22:56, said:

Pe 10 octombrie , eu , fiind rac, imi gasesc partenera.
Chiar, ce-i asa de deosebit ca intra planeta Jupiter in Scorpion?


Pana si planeta Jupiter reuseste sa intre in constelatia Scorpion... numai tu iti faci probleme ca nu reusesti sa intri macar intr-una pe la vreo 20 asa macar. Posted Image

#9
realduc

realduc

    traieste, si lasa-i si pe ceilalti sa traiasca

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,062
  • Înscris: 04.09.2017
faca-se voia LOR ! :)
apropos, cred ca esti cu capu' !

#10
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,460
  • Înscris: 10.08.2005
Intrebare ... racii isi gasesc jumatatea intre ei?

#11
gladiatore

gladiatore

    Moldovean !! Ceva probleme ???

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 01.10.2016
Inca o intrebare . Racii care au deja perechea , ce trebuie de facut ???
Scz , acu vazui ...'' racii singuri '' .

Edited by gladiatore, 07 October 2017 - 23:46.


#12
kirkik

kirkik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 07.10.2017

View Postgladiatore, on 07 octombrie 2017 - 23:45, said:

Inca o intrebare . Racii care au deja perechea , ce trebuie de facut ???
Scz , acu vazui ...'' racii singuri '' .
Citeste ca doar n-am pus link-urile alea degeaba.
Cica isi imbunatatesc relatiile existente.

View PostMarianG, on 07 octombrie 2017 - 23:41, said:

Intrebare ... racii isi gasesc jumatatea intre ei?
Poate....

View Postrealduc, on 07 octombrie 2017 - 23:33, said:

faca-se voia LOR ! Posted Image
apropos, cred ca esti cu capu' !
Vezi ca esti pe aria de Astrologie, unde avem voie sa fim dusi  cu capul.

Edited by kirkik, 07 October 2017 - 23:54.


#13
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,285
  • Înscris: 06.01.2007
Care "noi, cocosii" ?
Crezi ca cocosii asteapta pana intra Jupiter in Saturn?
Un cocos traieste 3 ani, maxim. Daca nu babardeste nimic pana la eclipsa, nu se mai cheama cocos.
:D

#14
kirkik

kirkik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 07.10.2017
A mai intrat ultima data prin 2007 si cam asa arata. Atunci eram  in clasa a VI-a / a VII-a si eram  indragostit de tocilara clasei (evident ca ea nu ma placea).

Bineinteles ca nu intra...astronomic vorbind.....nici nu se aliniaza...stelele ce apartin asa zisei constelatii Scorpion sunt la distante de ani lumina intre ele. Dar vedem asa dupa cum vrea mintea umana.  Ce treaba are saracul Jupiter cu alte stele aflate la zeci/sute de ani lumina?  

[ http://www.davesastro.co.uk/dso/scorpius_20070801_annotated.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Attached Files


Edited by kirkik, 08 October 2017 - 00:31.


#15
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,683
  • Înscris: 22.01.2015
Posted Image

#16
kirkik

kirkik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 07.10.2017

View PostMikeSpike, on 08 octombrie 2017 - 01:00, said:

Posted Image
N-am sustinut ca ma astept sa se indeplineasca sa stii.

Vreau sa stiu ce naiba au site-urile de anunta ceva special pentru rac pe data de 10 octombrie 2017:


pfff.......
inca  alte  site-uri:

Zodia Rac


Quote

Vestile excelente pentru Raci vin din zona iubirii, puterii si creativitatii. Incepand cu 10 octombrie, pentru un an de zile, Racii au sustinere foarte frumoasa atat in ce priveste deschiderea inimii si manifestarea iubirii, cat si in ce priveste creativitatea, afirmarea, puterea, succesul profesional.

Rac 2017: Horoscopul iubirii

Quote

La 10 octombrie 2017, Jupiter intra în casa a V-a a Racului, casa iubirii si a copiilor, favorizând aventurile amoroase, flirtul, dar si fertilitatea. Începe o perioada de aproximativ 1 an tocmai buna sa îndraznesti mai mult în plan sentimental, sa te faci remarcat(a) sau sa lucrezi la îmbunatatirea relatiei cu copiii.
O relatie noua si plina de pasiune ar putea sa apara în viata ta pe la mijlocul lunii noiembrie 2017. Se poate ca o relatie de prietenie sa se transforme în una sentimentala.


Horoscopul lunar octombrie 2017 pentru Rac: carieră, dragoste, sănătate

Quote

Dacă nu ești într-o relație, este posibil să intri într-una, chiar serioasă. În fond, este luna marilor schimbări. Și cum este vorba despre schimbări radicale, este posibil să cunoști Horoscop Rac luna octombrie 2017 - Tonica.ro

Quote

Evenimentul important al anului 2017 este intrarea lui Jupiter, marele benefic, in Scorpion, in casa a cincea a nativilor, unde timp de un an va traversa si va aduce situatii favorabile in sectorul sentimental, al relatiei cu copiii, al creativitatii, al aventurii si al activitatilor artistice. Planeta expansiunii va aduce multa iubire, aventuri si Racii singuri vor avea sanse si oportunitati sa isi intalneasca perechea.
Horoscop Minerva Rac octombrie 2017

După 10 octombrie, Jupiter se mută în Casa a 5-a a iubirii, a distracţiei şi a creativităţii. Să lase alte preocupări și să se bucure de viaţă!

CE AU TOTI ASTROLOGII  FRATE?

#17
kirkik

kirkik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 07.10.2017
Meh: cica pe 10 octombrie, nord-coreenii testeaza o racheta noua capabila sa atinga coasta de vest al SUA. Si Trump declara ca a terminat-o cu diplomatia si ca un singur lucru va functiona.  

Poate ar fi mai bine sa inceapa WW3,  macar mor burlac si fericit cu vise, nu ca un barbat de casa dezamagit cu nevasta, copii si rate.

Edited by kirkik, 08 October 2017 - 05:28.


#18
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,080
  • Înscris: 19.12.2012

View Postkirkik, on 08 octombrie 2017 - 05:27, said:

Meh: cica pe 10 octombrie, nord-coreenii testeaza o racheta noua capabila sa atinga coasta de vest al SUA. Si Trump declara ca a terminat-o cu diplomatia si ca un singur lucru va functiona.  

Deci si kim isi gaseste perechea ? Hm..nu credeam sa fie tocmai trump

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate