Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...
 Stabilire granita intre proprietati

Impamantare boiler Tesy

Cat costa o omologare la RAR N1-&...

Sunt apele termale daunatoare?
 Ati face o reconversie profesiona...

Nokia XR21

Vibratie tevi boiler cand foloses...

Cat stați acasa in medie?
 Parere stare drum Sculeni - Chisi...

Necesit ajutor in gasirea a doua ...

Monitor 4k 27-28' PD USB C

Vacanta Italia
 

cum se pot selecta contactele exceptate de la modul "nu deranjați" pe A5 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Dnp33

Dnp33

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.08.2017
Salut.Știe cineva cum se pot selecta contactele exceptate de la modul "nu deranjați" pe A5 2017?

#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,763
  • Înscris: 09.05.2005
le adaugi la favorite si setezi din exceptii sa accepte mesaje si apeluri de la numerele favorite

#3
Dnp33

Dnp33

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.08.2017
Tocmai asta nu reușesc:Să adaug câteva contacte la favorite.Pot cel mult să creez un grup nou..de prieteni,colegi etc....Unde sunt aceste contacte favorite..Mersi..

#4
mafsi

mafsi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 907
  • Înscris: 06.07.2008

 Dnp33, on 10 august 2017 - 16:58, said:

Tocmai asta nu reușesc:Să adaug câteva contacte la favorite.Pot cel mult să creez un grup nou..de prieteni,colegi etc....Unde sunt aceste contacte favorite..Mersi..
Da click pe iconita contactelor si cind se deschide contactul respectiv ai o steluta. Bifeaz'o si contactul devine favorit

#5
Dnp33

Dnp33

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.08.2017
Pare greu de crezut,dar cred că telefonul are o problemă.Steluța aia apare doar la unele contacte,doar la contactele pe care leam introdus direct în acest telefon,după ce am cumpărat acest telefon deci doar vreo zece contacte din 100 câte am..Am copiat toate contactele din sim în memorie la telefon,am dat restart,iam dat să citească contactele din toate sursele..nu sa schimbat nimic..😓

#6
mafsi

mafsi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 907
  • Înscris: 06.07.2008

 Dnp33, on 10 august 2017 - 19:18, said:

Pare greu de crezut,dar cred că telefonul are o problemă.Steluța aia apare doar la unele contacte,doar la contactele pe care leam introdus direct în acest telefon,după ce am cumpărat acest telefon deci doar vreo zece contacte din 100 câte am..Am copiat toate contactele din sim în memorie la telefon,am dat restart,iam dat să citească contactele din toate sursele..nu sa schimbat nimic..�
Copiaza contactele pe contul Google

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate