Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...
 

It (2017)

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#19
MediaPicnic

MediaPicnic

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.05.2017
Merita vazut, nu ma asteptam sa fie asa de bun, recomand!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/eBopPyoqY1A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20
danv6

danv6

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 552
  • Înscris: 30.12.2010
L-am vazut azi. Merita un 8.5. Pe cat este horror pe atat este despre prietenie.

#21
newbie13

newbie13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,010
  • Înscris: 13.12.2009
fain film, 7.5/10

#22
Afrikaner76

Afrikaner76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 912
  • Înscris: 25.02.2016
[ https://i.pinimg.com/originals/3b/f9/84/3bf9842c8d12577692b916956144a85d.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,832
  • Înscris: 10.12.2006
A fost fain filmul, dar dupa ce am citit despre orgie doar la aia ma gandeam cand o vedeam pe Sophia Lillis, care numai de 13 ani nu arata (IRL aproape 16). In filmul din 1990 era un copil normal.
La final cand se saruta cu tipul ala... de ce cu el si nu cu altul din grup? Nu s-a intamplat nimic special intre ei care sa indice astfel de preferinte, nu are sens gestul decat pe fondul orgiei care lipseste din film, altfel parea sa ii placa mai mult de grasun.

Mai bine o bagau pe gagica din Stranger Things, pare mai tanara si e si o actrita mai buna.

[ https://i.imgur.com/Oy95JY4.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#24
jakota

jakota

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,682
  • Înscris: 22.05.2011

View PostMizu, on 29 octombrie 2017 - 20:46, said:

A fost fain filmul, dar dupa ce am citit despre orgie doar la aia ma gandeam cand o vedeam pe Sophia Lillis, care numai de 13 ani nu arata (IRL aproape 16). In filmul din 1990 era un copil normal.
La final cand se saruta cu tipul ala... de ce cu el si nu cu altul din grup? Nu s-a intamplat nimic special intre ei care sa indice astfel de preferinte, nu are sens gestul decat pe fondul orgiei care lipseste din film, altfel parea sa ii placa mai mult de grasun.

Mai bine o bagau pe gagica din Stranger Things, pare mai tanara si e si o actrita mai buna.

[ https://i.imgur.com/Oy95JY4.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

se vede dupa avatar / ca eshti un paedophile ordinar     :)

#25
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,832
  • Înscris: 10.12.2006
13 ani in 1990
[ https://a2-images.myspacecdn.com/images01/79/88c0b48db29cb970340d3c9fb3d3aaa5/full.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#26
adythekiller

adythekiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 580
  • Înscris: 25.04.2010
Fata de Horrourile care au facut valuri si care sunt adevarat infricosatoare, asta e doar o gluma. Parca e desprins din povestiri din cripta sau zona crepusculara. Am adormit la el, atat de mult m-a captivat.
Iar clownul din rolul principal nu e infricosator, oricat de mult ar deschide gura.

#27
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 30.01.2014
Imi amintesc de cel din 199 care a fost la TV cand eram mic, ma facea sa ma bag sub plapuma...

#28
anz

anz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 592
  • Înscris: 16.02.2013
Bai dar cum a reusit tampenia asta de film sa ajunga pe locul 7 sau 8 ca incasari worldwide? M-am uitat si eu din curiozitate, cand am vazut la ce incasari a avut.
E un film cretin, facut de oameni pe masura, cum sunt toate filmele de genul lui. Nu stiu at de idiot sa fii ca sa dai banii la cinema ca sa vezi asa ceva, toate urateniile, mizeriile, idiotenii samd.
Daca a ajuns horror-ul sa intre in top 10 worldwide, halal de lumea asta ...

Si nu stiu cum s-a intamplat asa ceva, ca am citit ca urmatoarea tampenie horror este la distanta mare ca incasari, nu stiu ce a avut asta asa deosebit de a atras atat de multi derbedei la cinema sa-l vada.

Nici o logica, nici un sens, copii care isi omoara parintii dar nu-i trage nimeni la raspundere, se duc copiii singuri ca sa se lupte cu monstrul ala in loc sa cheme ajutoare de la altii mai mari, la politie etc. Doar ei cu bate, cu sulite ca sa omoare ditai monstrul, in loc sa cheme ajutoare de la cine ar putea.
Nu stiu cat de tampit sa fii ca sa dai banii sa te duci la cinema sa vezi o asemenea mizerie , cum este un film de-asta.

#29
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,951
  • Înscris: 09.04.2005
Cred că vorbești din ce ți-au povestit alții că dacă ai fi văzut filmul ai fi înțeles de ce.

#30
adythekiller

adythekiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 580
  • Înscris: 25.04.2010
gepres, cand invatam sa respectam parerile celorlalti si sa nu ne mai impunem punctele de vedere ? Fiecare isi formeaza ce parerea vrea si are tot drepul sa si-o exprime pe forum, lasa presupunerile ca "n-a inteles" sau mai stiu eu ce, asa ca un minim de respect.

#31
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,951
  • Înscris: 09.04.2005
Păi dacă în film arată că ororile nu puteau fi văzute de adulți și tu vii și întrebi de ce nu cer ajutorul adulților, ce ar trebui să înțeleg despre nivelul tău de percepție?

#32
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,681
  • Înscris: 15.06.2007
M-am uitat doar 10 minute.. credeam ca e o continuare a lui "E.T."..  filmele horror mi se par o prostie.

#33
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Adica n-ai avut curaj sa te uiti.

#34
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 02.02.2008
filmele horror sunt o delectare a nebuniei interioare, cati nu au avut ganduri criminale cel putin o data in viata? dar ca oameni rationali si prin impunerea legii, singura desfatare e prin vizionare unui asemenea film. doar sociopatii ar recurge cu adevarat la crime, n-ar mai avea discernamant, empatie sau remuscari.

#35
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,681
  • Înscris: 15.06.2007

View Postdon_dannielo, on 01 ianuarie 2018 - 18:35, said:

Adica n-ai avut curaj sa te uiti.
Intentia era sa ma uit cu copilul mic. Credeam ca e potrivit.  
Singurul "horror" calumea mi se pare seria Aliens.

#36
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,640
  • Înscris: 07.10.2005
Cu un copil mic de uitam de preferat la animatii, nici adultii nu fac fata toti la filmele horror.

Urmeaza sa-l vad, sunt curios daca o sa-mi placa, are nota destul de mare pe IMDB dar am mai fost pacalit in unele cazuri de note mari pentru filme slabe.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate