Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...
 Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 

Recomandare caine

- - - - -
  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#109
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,258
  • Înscris: 05.06.2002
si cand te gandesti ca shar pei a fost rasa de lupta, adica folosita in razboaie pt a rupe randurile infanteriei inamice...

cand n-ai cum sa-l dai afara din bucatarie e una, dar daca ai posibilitatea mi se pare ca trebuie o doza de sadism sa mananci in fata lui si pe el sa-l pui la colt si tu sa mananci in fata lui ca sa-i arati cine-i stapanul. eu nu aplic nici o regula de comportament in privinta lor, nu odata ii las pe pat si impartim "frateste" snaks-urile, sunt incantati nevoie mare, se bat daca-i acord unuia mai multa atentie, dar cand ii pun sa faca ceva se executa fiindca stiu ca n-au incotro.

Edited by Fane, 15 March 2017 - 14:17.


#110
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,471
  • Înscris: 07.01.2011
Si la mine este la fel,doarme cu noi in pat,insa are si cateva interdictii,lucruri pe care nu consider eu ca este ok sa i le permit,in rest este membru al familiei cu drepturi depline :))
Da stiu istoria lor,insa rasa s a transformat mult de atunci,ca ff multe alte rase!

#111
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,153
  • Înscris: 19.09.2005

View Postsilviu03, on 15 martie 2017 - 14:39, said:

Si la mine este la fel,doarme cu noi in pat,insa are si cateva interdictii,lucruri pe care nu consider eu ca este ok sa i le permit,in rest este membru al familiei cu drepturi depline Posted Image)
Da stiu istoria lor,insa rasa s a transformat mult de atunci,ca ff multe alte rase!
gresit, este membru al familiei cu drepturi speciale.

#112
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010

View Postsilviu03, on 15 martie 2017 - 13:43, said:

Da clar,nu este un caine sa faca pe mortul sau alte lucruri de genul!
Este incapatanat,are un caracter f puternic,disperat dupa oameni,cand ajung acasa 10 min ma dispera :),cu masculii dominanti se transforma intr o fiara,cu cei mai mici sau mai linistiti este super prietenos!
Este la usa la cel mai mic sunet,din fericire latra doar de 2 3 ori sa ne atentioneze,atat!
Din pacate rasa este f sensibila si pretentioasa!
Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el cat mai multi ani! Sunt o bucurie la casa omului. Oricat de suparat ai veni acasa, atunci cand ii vezi cat de mult se bucura, iti trece si uiti toate necazurile.

#113
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,471
  • Înscris: 07.01.2011
Multumesc,da clar,sunt innebunit dupa el!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate