Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 

Transfer de date de pe un hard disk pe altul

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
unde e si alalat , intr-o mufa sata si intr-o mufa de alimentare. La cat te misti de repede cu raspunsurile pana dimineata cred ca rezolvi si tu problema. Daca esti atehnic, roaga pe careva, ii dai 2 beri si te rezolva ala. Serios, e cel mai bine asa.

Edited by xkos, 23 November 2016 - 18:40.


#20
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,898
  • Înscris: 27.01.2016

View PostXL700VA, on 23 noiembrie 2016 - 18:11, said:

Caută un rack pe USB, e cea mai simpla metoda. Bagi hardul în el, îl cuplezi  la USB, si il vezi pe noul PC ca pe un stick (sau mai multe dacă Vechiul hard are mai multe partiții).

Rack pe USB se gaseste de cumparat?

View Postxkos, on 23 noiembrie 2016 - 18:38, said:

unde e si alalat , intr-o mufa sata si intr-o mufa de alimentare. La cat te misti de repede cu raspunsurile pana dimineata cred ca rezolvi si tu problema. Daca esti atehnic, roaga pe careva, ii dai 2 beri si te rezolva ala. Serios, e cel mai bine asa.

Ma gandeam ca pot s-o rezolv si eu. Daca fac rost de rack pe USB am rezolvat-o, vad ca nu-i complicat. Multumesc de ajutor.

#21
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
gasesti de cumparat orice in lumea asta. Vezi ce cumperi, daca hardu e sata si racku sa fie tot sata. Apoi poti tine hardu ala de back-up, asa cum e in rack, asta daca mai e sanatos.

Edited by xkos, 23 November 2016 - 18:50.


#22
Toxic00

Toxic00

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,191
  • Înscris: 18.03.2007
Te incapatanezi sa nu dai detalii despre cele doua sisteme/hdd... s-ar putea sa nu fie nevoie sa cumperi/imprumuti nimic. Daca vrei ajutor ofera mai multe detalii...

Edited by Toxic00, 23 November 2016 - 18:59.


#23
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
eh, n-are chef, lasa-l asa.

#24
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,898
  • Înscris: 27.01.2016
Mai bine rezolv chestia cu rack -ul Multumesc pentru raspunsuri.

#25
sorinhe

sorinhe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 14.06.2005
Salut. Eu mi-am transferat de pe HDD pe SSD sist de operare, cu easeUS. A fost supesimplu, doar ca fiind versiunea free a cam durat.
Am instalat ssd-ul ca pe orice disk, l-am formatat din disk management, si am ales care partitie o clonez, in ce loc. dupa ce a terminat, a cerut un restart, am intrat in bios am schimbat ordinea de boot, si am formatat vechiul hdd.
a facut si resizing si optimizarea pentru ssd...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate