Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...
 [unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ
 Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...
 Stabilire granita intre proprietati

Impamantare boiler Tesy

Cat costa o omologare la RAR N1-&...

Sunt apele termale daunatoare?
 

Sa cumpar de la amanet auto e ok?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ace20male

ace20male

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 02.10.2006
Salut, mai era un topic dar nu il mai gasesc, de 4 saptamani si ceva imi caut masina si am gasit pe libertatea.ro un articol cu la http://www.autokredit.ro/ si am gasit un merceds frumos in 7800 euro am vb si mi sa spus ca pot testa masina fara probleme. Ma gandeam sa incerc si la http://creditcumasina.ro/ si sa mai caut catvea site-uri de genul. Sunt nedumerit chiar am nevoie de un sfat sa nu cumpar masina si dupa...

Edited by ace20male, 30 August 2016 - 10:59.


#2
Ciunguta

Ciunguta

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.02.2016
Tot din libertatea i-am gasit si eu Posted Image din ce am vb la tele par ok, eu si asa stau pe nerva traian la doi paside ei.
P.S. Mai e un` topic tot despre autokredit Posted Image  cauta mai bine.

#3
costel78

costel78

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 20.03.2006
Daca vrei sa cumperi o masina premium cum e un Mercedes cu 8000 euro eu zic ca modul cum a fost intretinuta masina ar trebui sa fie hotarator pentru tine. Nu stai putin cu teama stiind ca fostul proprietar a fost in pana de bani si a preferat sa o amaneteze ? Oare cum a facut reviziile, schimbat piesele defecte...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate