Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Doua chinezarii cu performante

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
`Giovanni

`Giovanni

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 577
  • Înscris: 22.12.2006

 D-Nblog, on 09 octombrie 2015 - 23:41, said:

M-am oprit la timp din hotărârea de a da comenzile, așa că n-am avut. La ei e ca la cel.ro; lipsa garanției și fac orice ca să îți impute ție defectul ori le trimit defecte si cică îl poți returna în 15 zile, dar cel mai probabil nu-ți mai recuperezi banii și la retur trebuie să plătești curierul!

E o loterie cu ei! Mai e și ditamai topicul pe softpedia aici legat de ei. Încrederea mea în ei e de 2.5 din 5 stele. Accesorii iau de acolo, huse, carcsae... Dar electronice nu!

Magazine de încredere flanco, emag, evomag, elefant, altex și mai sunt câteva... f64, marketonline.

de evitat: cel.ro (și site-urile ce le aparțin; mai sunt și altele), kauf și badabum (nu-mi înspiră încredere, deși au marfa în perfectă stare de funcționare; am fost la sediu; greu de găsit și foarte mic).
din ce stiu eu, emag tot de la quickmobile le au.Posted Image

#20
D-Nblog

D-Nblog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 01.02.2015

 `Giovanni, on 10 octombrie 2015 - 00:12, said:

din ce stiu eu, emag tot de la quickmobile le au.Posted Image
Nu neapărat! Mai repede de la flanco! Și sunt altfel puse condițiile de eMag. Ai returul în 30 zile și e gratis. Și au depozitul lor la eMAg, nu e la quick mobile!

#21
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

 benis, on 09 octombrie 2015 - 22:34, said:

Păi fă-mă "cunoscător", măcar pe PM Posted Image

Ti-am trimis PM.

Reducerea de 15% e valabila in limita a 80 lei.
Adica, la un telefon de 600 lei, 15% ar insemna ca primesti 90 lei reducere, insa ti se va acorda maximul de 80 lei. Platesti 520 lei pe telefonul afisat pe site cu pretul de 600 lei.
La un produs de 1000 lei, platesti 920 lei.
La un produs de 100 lei, platesti 75 lei.
samd

Edited by gumball3000, 10 October 2015 - 14:10.


#22
geo579

geo579

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,149
  • Înscris: 10.06.2013
Gumball tu ai cumpărat de la quick?

#23
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010

 D-Nblog, on 09 octombrie 2015 - 23:41, said:

M-am oprit la timp din hotărârea de a da comenzile, așa că n-am avut. La ei e ca la cel.ro; lipsa garanției și fac orice ca să îți impute ție defectul ori le trimit defecte si cică îl poți returna în 15 zile, dar cel mai probabil nu-ți mai recuperezi banii și la retur trebuie să plătești curierul!

E o loterie cu ei! Mai e și ditamai topicul pe softpedia aici legat de ei. Încrederea mea în ei e de 2.5 din 5 stele. Accesorii iau de acolo, huse, carcsae... Dar electronice nu!

Magazine de încredere flanco, emag, evomag, elefant, altex și mai sunt câteva... f64, marketonline.

de evitat: cel.ro (și site-urile ce le aparțin; mai sunt și altele), kauf și badabum (nu-mi înspiră încredere, deși au marfa în perfectă stare de funcționare; am fost la sediu; greu de găsit și foarte mic).
Am cumparat de la badabum o placa video de 1300 lei si o sursa de 250 lei. La ambele am avut probleme, placa video a fost reparata iar sursa schimbata. Si nu le fac reclama sau ceva, dar e cam ciudat sa zici ca-s de evitat doar pt ca au sediul destul de mic...

Edited by Robiacs, 10 October 2015 - 15:56.


#24
blue74lion

blue74lion

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,948
  • Înscris: 24.04.2007
Quick sint cei mai mari tepari, iti anuleaza garantia pentru motive inventate de ei. Mai bine iei direct din China ai sanse mai bune la garantie.

#25
D-Nblog

D-Nblog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 01.02.2015

 Robiacs, on 10 octombrie 2015 - 15:54, said:

Am cumparat de la badabum o placa video de 1300 lei si o sursa de 250 lei. La ambele am avut probleme, placa video a fost reparata iar sursa schimbata. Si nu le fac reclama sau ceva, dar e cam ciudat sa zici ca-s de evitat doar pt ca au sediul destul de mic...
Nu e neapărat vorba de sediu. Scrie pe site că au ceva și n-au. E tot un fel de cel.ro. Acuma asta era acum 1-2 ani, s-a mai schimbat personalul... Mai și țipă la tine când nu înțelegi ceva. Cum îmi era necunoscut magazinul și-mi trebuia o placă de rețea gigabit, la el cel mai mic preț, am mers până în București după ea. De abia am găsit magazinul. Și când badabum=kauf, sună a ceva suspect! La fel și la cel.ro: au vreo 3 site-uri

#26
gabi_tz

gabi_tz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 886
  • Înscris: 19.11.2007

 esaob13, on 09 octombrie 2015 - 18:46, said:

ULEFONE este un super telefon doar este brand chinezesc.
cred ca-i fratele mai mic al lu lenovo/huavei/meizu/xiaomi .
sau se citeste cu P in fata ?
LOL :P

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate