Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

Max Payne 3

- - - - -
  • Please log in to reply
203 replies to this topic

#1
Traian16

Traian16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.01.2006
stiti cumva cand apare max payne  3 si ce cerinte o avea...????? :D mc....

#2
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

View PostTraian16, on Jan 15 2006, 21:33, said:

stiti cumva cand apare max payne  3 si ce cerinte o avea...????? :D mc....
Daca nu Max Payne 3, atunci ce?

E3 Expo se apropie si zvonurile despre minunatiile care vor fi prezentate acolo nu inceteaza sa apara.

In afara jocurilor si prezentarilor anuntate oficial multe companii incearca sa isi tina proiectele secrete pana in ultima zi dinaintea evenimentului sau lanseaza comunicate in care spun atat cat sa starneasca curiozitatea vizitatorilor.

Acesta este si cazul lui ATI, care conform Computer Games Magazine, a anuntat ca va prezenta la E3 Expo doua jocuri noi, dezvoltate in exclusivitate pentru placile grafice cu chipset omonim.

ATI nu se afla la prima experienta de acest gen si a procedat similar si cu Hall Life 2 pe care l-a prezenta la ultimele doua editii ale E3 Expo.

De aceasta data ATI a anuntat ca planuieste sa aiba doua prezentari de catre 20 de minute, care vor fi axate pe doua jocuri noi, unul de la Take Two Interactive si unul de la Remedy.

Si daca numele de Remedy nu va spune nimic, atunci Max Payne si Max Payne 2 cu siguranta ca da. Remedy este studioul care a creat cele doua jocuri si de la anuntul facut de ATI si pana la speculatiile ca unul dintre jocurile prezentate va fi Max Payne 3 nu a mai fost decat un clic.

Este foarte posibil ca Take Two sa anunte Max Payne 3, titlu pe care a anuntat ca are de gand sa il produca in ciuda vanzarile neasteptat de slabe ale lui Max Payne 2, dar zvonurile spun ca acesta nu va mai fi facut de Remedy, care ar lucra la un alt joc.

Singurul argument este ca unul dintre designerii de la Remedy a anuntat pe un forum ca studioul nu lucreaza la Max Payne 3.

Asa ca in lipsa altor informatii oficiale nu ne ramane decat sa asteptam ce anume va prezenta ATI.

PS: chiar pe softpedia scria asta... :P

#3
GodSwift

GodSwift

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 16.07.2006
pentru mine max payne 1 si 2 au fost 2 dintre cele mai bune jocuri din toate timpurile....jucam ore in sir si nu ma plictiseam.
max payne 3 cred ca va avea un succes destul de mare printre nostalgici,care si acum isi aduc aminte cu placere de miscarile in reluare si moartea spectaculoasa a adverasrilor..

#4
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
se lucreaza la Max Payne 3 dar au anuntat ca va avea un timp de productie mai indelungat pentru ca vor sa implementeze o gramada de chestii noi si vor sa o faca cum trebuie. Il vom vedea proabil pe la sfarsitul 2007 sau 208

#5
anghelescu_marian2000

anghelescu_marian2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 13.05.2005
o data am mintit-o pe mama ca imi era rau ca sa stau acasa sa joc max payne 2:)

#6
Shark

Shark

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 27.07.2006
Hmmm ... Max Payne 3 ... o continuare ? huh ?
Ar fi destul de misto ... dar cam mult timp de asteptat !

#7
printul_3000

printul_3000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.03.2006
abia astept 3-ul . am jucat jocul asta mai mult ca orice alte jocuri

#8
danburzo

danburzo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 12.06.2005
eu as prefera sa nu se scoata Max Payne 3... am patit-o o data cu Commandos 3 si nu vreau sa se mai repete :)

Deja de la al treilea joc din serie se vad semne de oboseala. Si prefer sa raman cu imaginea nostalgica a Max Payne 2, care intr-adevar e unul dintre cele mai bine-realizate jocuri pe care le-am jucat.

#9
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

View Postdanburzo, on Aug 11 2006, 21:14, said:

eu as prefera sa nu se scoata Max Payne 3... am patit-o o data cu Commandos 3 si nu vreau sa se mai repete :)

Deja de la al treilea joc din serie se vad semne de oboseala. Si prefer sa raman cu imaginea nostalgica a Max Payne 2, care intr-adevar e unul dintre cele mai bine-realizate jocuri pe care le-am jucat.

poate ca a fost cazul lui Commandos 3 ( spun poate , pentru ca nu l-am jucat ) insa nu a fost cazul si celei de-a treia parte a celebrului shooter Medal of Honour. Asa ca a treia parte a jocului Max Payne poate fi o reusita  :notangel:

#10
Hitman_8393

Hitman_8393

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 09.02.2007

View Postruthless, on Aug 18 2006, 16:43, said:

poate ca a fost cazul lui Commandos 3 ( spun poate , pentru ca nu l-am jucat ) insa nu a fost cazul si celei de-a treia parte a celebrului shooter Medal of Honour. Asa ca a treia parte a jocului Max Payne poate fi o reusita  :notangel:
a fost o faza naspa cu harry potter 4 care  nea dezamagit foarte tare!!!! -_-

#11
RussianRocker

RussianRocker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 12.11.2006
Din pacate pe gamespot scrie clar

Quote

Release Date:  Canceled
:(... Ahh si cat de mult as fi vrut sa apara :((, eram nebun dupa Max Payne 2 si Max Payne 1, pe 2 l-am terminat la toate nivelele de dificuultate, si tot nu ma plictiseam, cre ca in vacanta asta de Paste, o sa il instalez, si here i go again :)).
Max Payne 3 :(

#12
speedy_iop

speedy_iop

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.06.2007
da daca se zice ca nu se lucreaza la max payne 3 de unde au scos wallpaperele astea?? in fine oricum si dupa mine e cel mai bun joc 2 si 1 mai ales grafica la 2 e impresionanta si cred ca la timpul cand a iesit nici nu se stia ca exista asa grafica oricum e bun rau si sa iasa odata 3 u ala ca chiar merita trait jocu nu numai jucat ;) e ca e asa :D !!!!

#13
speedy_iop

speedy_iop

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.06.2007
aa si inca ceva de prince of persia al 4 -lea stie cnv ceva ???? ms :!!! :)

#14
bogdan_lunatic

bogdan_lunatic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.02.2007

View Postspeedy_iop, on Jun 25 2007, 16:40, said:

aa si inca ceva de prince of persia al 4 -lea stie cnv ceva ???? ms :!!! :)
http://www.princeofpersiagame.com/uk/

#15
bogdu

bogdu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 02.04.2007

View PostRussianRocker, on Apr 8 2007, 13:04, said:

Din pacate pe gamespot scrie clar  :(... Ahh si cat de mult as fi vrut sa apara :((, eram nebun dupa Max Payne 2 si Max Payne 1, pe 2 l-am terminat la toate nivelele de dificuultate, si tot nu ma plictiseam, cre ca in vacanta asta de Paste, o sa il instalez, si here i go again :)).
Max Payne 3 :(

o data am fost la varumi`o (cand nu aveam calc) si era mi sa termin Max Payne intr`o zi :D asa mult m`a captivat jocu`, iar Max  Payne 2 l`am teminat pe putin de 8 ori  :w00t:

#16
cristy10best

cristy10best

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 20.05.2007

View Postbogdu, on Jul 6 2007, 23:09, said:

o data am fost la varumi`o (cand nu aveam calc) si era mi sa termin Max Payne intr`o zi :D asa mult m`a captivat jocu`, iar Max  Payne 2 l`am teminat pe putin de 8 ori  :w00t:
ba nu apare max payne 3 ci alt joc care se numeste stranglehold si este cu john woo si face miscarile alea a lui payne . uitativa pe youtube la niste videouri cu stranglehold cai superr si apare in 2008

#17
Stefinutz

Stefinutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 30.07.2007
yo nu m-a satur deloc de jocul ala. Este unul din cele mai bune jocuri care le-am jucat. L-am terminat de o gramada de ori. Dupa ce l-am jucat de 2 ori o fost foarte usor sa-l castig ca stiam ce se v-a intampla. Dupa aia l-am jucat si cu parole si mi-am dat seama ca cu parole ii naspa de tot. Si yo abia astept sa ma joc max payne 3. Exista cumva filmul Max Payne. Mi-a zis cineva ca are dar eu nu pot sa am deplina incredere in el caci m-a mintit de multe ori.

#18
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007
NUUUUUUU max payne 3 nu exista si nici nu va exista pe nici o platforma de jocuri
De ce ? jucati max pane 2 si terminati-l si va ve-ti da seama de ce .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate