Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Acestea sunt cele 10 vedete de la "Sunt celebru, scoate-ma de aici!

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#37
scorpyo13

scorpyo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.12.2009
Nici un "Ratacit"? Pacat.
Ma asteptam la mai mult de la acest show. Dar este doar la inceput, sa avem rabdare.
Astept "Rataciti".

#38
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007
Mare bălărie de emisiune au reușit cei de la pro ....nu-mi explic totuși cum se pot uita
2.500.000 telespectatori la așa ceva ?
http://www.paginadem...-trei-milioane/

#39
noone2

noone2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,180
  • Înscris: 10.03.2007

View Postntu, on 17 februarie 2015 - 19:33, said:

S-ar fi așteptat cineva sa vadă acolo vedete precum Andra,  Mirabela Dauer, Pepe, Andreea Banica, Stefan Banica Jr... etc...?

Mirabela Dauer era vedeta pe vremea cand emisiunea asta se filma in cretacic, pe film de piatra coplit de familia Flinstones.
Chiar am vazut cateva cadre de pe vremea aia cu Mirabela cand isi baga tzatzele intr-un lighean plin cu crocozauri inmuiati in sloboz.

Edited by noone2, 17 February 2015 - 22:16.


#40
maddogg

maddogg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 25.11.2004
Parcul Kruger huh ? Da Calarasi ce are ? sau Buftea hai..
Revenind cred ca numai secventa aia cu cascada e filmata prin africa , dupa s-au mutat la Sindrilita cu o jungla simulata.
Ca idee, babuinii aia doi de prezentatori au sigla in direct..Aveti idee cat costa minutu de transmisie prin satelit pt continut hd ?
Banuiesc ca nu se merita decat daca directu' ala e din Jilava :)

#41
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
Bobo pe facebook a pus sub o filmare din "jungla" #sefilmeazainBalş (cel mai probabil filmarea este in Balş,OLT). (Si cred ca filmare e veche altfel nu-mi explic frunzele verzi din copaci).  Parerea mea este ca se filmeaza pe platou+natura in Romania+ secvete preluate de altii de prin Africa).

Edited by stlk, 17 February 2015 - 23:32.


#42
OmulLLORT

OmulLLORT

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,756
  • Înscris: 06.09.2014
Sunteti paranoici deja
https://www.facebook...779953995419633
uite pixelu albastru, altfel cum ar putea sa vorbeasca de boyhood in cadru cu vegetatia aia ?

#43
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
Din ce inteleg eu aici   filmarea trebuia sa aiba loc in [ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/af/Flag_of_South_Africa.svg/23px-Flag_of_South_Africa.svg.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Kruger National Park, South Africa iar aici si aici avem webcam care transmite din parcul cu pricina. Asa ca trebuie trebuie sa foloseasca stropitoarea cu apa la timp  altfel ii da webcamul de gol atunci cand ploua.

Edited by stlk, 18 February 2015 - 00:44.


#44
ntu

ntu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 315
  • Înscris: 15.10.2013
Normal ca fanii spălați pe creier a Antenelor 3 si 1 nu le vine sa creadă ca acest show e filmat in Africa.. ei sunt in urma cu 10 ani, ei nu stiu ce inseamna format 16:9 sau HD in televiziune.. Cum sa transmită HD din Africa ?
Nu e posibil sunt costuri mari etc,... Ce mult imi plăcea cum făcea Cabral mișto de voi :)) Transmitem live din Adunați Copăceni pardon Africa ca ma dau de gol...
Puteți voi sa luați toate vedetele pro ca tot nu veți ajunge la nivelul pro-ului nici peste 100 de ani

#45
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,915
  • Înscris: 06.04.2005
Pe bune acuma voi incercat sa ddemonstrati ce anume? oricum nu va obliga nimeni sa credeti ca asa e cum spun aia de la PRO dar tare ma tem ca daca aceeas poveste ar fi spusa de RTL RAI, ITV ar fi altceva, nu? ai crede cu ochii inchisi fara sa cautati sa cercetati sa vedeti culoarea frunzelor dimensiunea copacilor etc.

Am spus ca a se filmeaza undeva langa acel parc national. Asa cum am spus si mai sus si alte televiziuni din lumea larga filmeaza in aceeas zona.

E un format international voi credeti ca proprietarii formatului nu verifica nu ii intereseaza daca fac asa cum trebuie emisiunea?

#46
daniel78

daniel78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 16.09.2004
http://www.foreversa...-due-to-filming
http://www.rapidblue...me-out-of-here/
VITVS GE has sold the I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here! format into Romania for the first time. Pro TV has commissioned a 21 episode series, which will premiere in February. Both of the local versions will be shot in ITV Studios’ South African jungle hub, with Rapid Blue providing production services and hub facilitation

#47
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postntu, on 18 februarie 2015 - 00:40, said:

Normal ca fanii spălați pe creier a Antenelor 3 si 1 ....

Şi fanii Pro TV cum sunt? Compară-i cu fanii Viasat, National Geographic, Mezzo, V.H. 1 Classic, Paramount Channel şi o să vezi diferenţe. Revenind la subiect, o mizerie de emisiune, ce să facă şi Prosteve?

Edited by alfa_alfa, 18 February 2015 - 16:01.


#48
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,915
  • Înscris: 06.04.2005
O fi o mizerie nu zic dar sa fie clar e o mizerie ITV Studios.

LE. Se pare ca romanilor le place mizeria... http://www.paginadem...eara-cu-fotbal/

Edited by danielavram, 18 February 2015 - 16:29.


#49
ntu

ntu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 315
  • Înscris: 15.10.2013

View Postalfa_alfa, on 18 februarie 2015 - 16:00, said:



Și fanii Pro TV cum sunt? Compară-i cu fanii Viasat, National Geographic, Mezzo, V.H. 1 Classic, Paramount Channel și o să vezi diferențe. Revenind la subiect, o mizerie de emisiune, ce să facă și Prosteve?
Daca vrei documentare, știința, istorie, educație.. Urmărește Digi World, Digi Animal, Digi Life, Hystory Channel, Nature etc... Nu te aștepta sa vezi ce iti doresti tu pe primele posturi clasate in audiența.

Edited by ntu, 18 February 2015 - 17:16.


#50
Autumn_Dream

Autumn_Dream

    Vis de Toamna

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,704
  • Înscris: 09.11.2010
1. Emisiunea este fake. Cel putin... decorurile sunt fake. Trebuie sa fii idiot sa nu iti dai seama de asta. Daca privesti mai atent, totul pare static. Nimic nu se misca iar de lipsa insectelor nu mai spun.
2. Personal, nu am rezistat sa ma uit mai mult de 5 minute. Jalnic.

#51
scorpyo13

scorpyo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.12.2009

View Postntu, on 18 februarie 2015 - 17:15, said:

Daca vrei documentare, știința, istorie, educație.. Urmărește Digi World, Digi Animal, Digi Life, Hystory Channel, Nature etc... Nu te aștepta sa vezi ce iti doresti tu pe primele posturi clasate in audiența.
Copile cu parul balai, iesi si rade la soare, calmeaza-te, fumeaza o tigara, trage o laba. Esti platit sa faci reclama PRO TV-lui, nu sa devii penibil. Calm, usor, cat de cat. Emisiunea a inceput cat se poate de prost. Nu inteleg care e scopul acestui show, pana acum. Unde e competitia? Ce vrea sa transmita? Unde e filmat?

#52
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,391
  • Înscris: 05.09.2005
Voi va certati si ei incaseaza milioane de $ din reclame. So..... the fuck cares? Posted Image

Edited by a_d_y, 18 February 2015 - 20:21.


#53
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,045
  • Înscris: 26.09.2010
Am mai văzut și eu fragmente din show-uri de genul filmate pe la mama naibii, ultimul de genul a fost L'isola dei famosi. Sa vezi acolo jegareala și terminați de insecte...

Nu contest ca nu ar fi în Africa, dar parca prea ii protejează...

#54
alin g

alin g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 548
  • Înscris: 08.10.2006
Macar seara sa fi vazut o gaza atrasa de lumina. Cu ce sprayPosted Image  or fi dat?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate