Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Se cauta DJ !

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1
dicaw

dicaw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.10.2012
Caut dj pentru post de radio online,comunitatea din care ve-ti face parte va fi si de gaming,seriale, filme etc., deschiderea e pe 1 februarie, mentionez ca suntem 8.000 de utilizatori pe grupul de steam! Site-ul oficial este www.ro-mixers.net. Grupul de steam:http://steamcommunity.com/groups/RO-Mixers
Ne dorim un dj cu experienta,microfon bun si minim 16 ani! cei interesati sa-mi lase aici niste date de contact.
Mentionez ca este doar un proiect cu care inca nu suntem familiarizati,totul va decurge casual si 4fun...dar fiind si un site de filme daca este rabdare si implicare atunci vor veni si venituri din link-uri.

Edited by dicaw, 25 January 2015 - 02:21.


#2
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,882
  • Înscris: 14.10.2008
16 ani ca sa agate gagici prin radio?

#3
dicaw

dicaw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.10.2012
de ce faci offtopic aiurea?

#4
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014
Despre ce salar lunar este vorba?

#5
dicaw

dicaw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.10.2012

View PostSerafim606, on 25 ianuarie 2015 - 02:15, said:

Despre ce salar lunar este vorba?
momentan 4fun,dar fiind si un site de filme daca este rabdare si implicare atunci vor veni si venituri din link-uri

#6
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014
Multa bafta la gasit DJ. Totusi nu cred ca veti avea prea mare succes. Poate aveti noroc sa dati peste cineva cu prea mult timp liber. Altfel nu vad de ce si-ar pierde cineva timpul cu asa ceva fara sa fie platit.

#7
dicaw

dicaw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.10.2012

View PostSerafim606, on 25 ianuarie 2015 - 02:23, said:

Multa bafta la gasit DJ. Totusi nu cred ca veti avea prea mare succes. Poate aveti noroc sa dati peste cineva cu prea mult timp liber. Altfel nu vad de ce si-ar pierde cineva timpul cu asa ceva fara sa fie platit.
doamne ajuta,poate gasim pe cineva caruia ii place munca lui si mai ales ii place sa "isi piarda timpul cu asa ceva",si stai linistiti ca sunt multi care au "prea mult timp liber" pentru a face ceea ce le place.

#8
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,618
  • Înscris: 13.06.2004
Îmi permit un mic off-topic care sper să nu te supere: când începi emisia, prima piesă să fie cea de ma jos.
P.S. În ciuda nick-ului nu sunt d.j. (deşi mi-aş fi dorit să fi făcut şi asta)   :notangel:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GtfZbj4J71A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#9
whitewizard

whitewizard

    Softpedist pana la moarte!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,070
  • Înscris: 07.05.2006

View Postdicaw, on 25 ianuarie 2015 - 01:54, said:

Caut dj pentru post de radio online,comunitatea din care ve-ti face parte va fi si de gaming,seriale, filme etc., deschiderea e pe 1 februarie, mentionez ca suntem 8.000 de utilizatori pe grupul de steam! Site-ul oficial este www.ro-mixers.net. Grupul de steam:http://steamcommunity.com/groups/RO-Mixers
Ne dorim un dj cu experienta,microfon bun si minim 16 ani! cei interesati sa-mi lase aici niste date de contact.
Mentionez ca este doar un proiect cu care inca nu suntem familiarizati,totul va decurge casual si 4fun...dar fiind si un site de filme daca este rabdare si implicare atunci vor veni si venituri din link-uri.
Initiativa buna,aveti nevoie de un server host de emisie bun si acela costa,dar nu mult.Nu am eu timp ca m-as fi bagat!Spor maxim!

#10
Nazmi

Nazmi

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 08.08.2014
De mici o dati pe ilegalitati 😁

#11
dicaw

dicaw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.10.2012
UP

#12
Nazmi

Nazmi

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 08.08.2014
Seven up.

Reciteste regulamentul, n-ai voie cu up.

Te crezi pe forumurile alea unde se vand telefoane si laptop-uri?

#13
dicaw

dicaw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.10.2012

View PostNazmi, on 25 ianuarie 2015 - 08:54, said:

De mici o dati pe ilegalitati ��
DA TU AI AUZIT DE OFFTOPIC? domnu` admin? Posted Image

#14
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,618
  • Înscris: 13.06.2004
Nu e administrator sau moderator, dar aşa cum a zis, nu e voie cu up. Şi orium, nu se prea postează aşa de mult pe aici, astfel încât în doar o zi subiectul să ajungă la pg. 2-3. Poţi să-l laşi şi o săptămână şi tot va fi văzut.

#15
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005

View Postdicaw, on 25 ianuarie 2015 - 01:54, said:

dar fiind si un site de filme daca este rabdare si implicare atunci vor veni si venituri din link-uri.

Aici e o problemă. Ce fel de filme? Făcute de voi? Sau vorbiți despre filme, review-uri etc? Că dacă puneți filme artistice spre vizionare nu este legal.

#16
dicaw

dicaw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.10.2012
UP

#17
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008
Uite, eu m-as baga intr-un astfel de proiect. Dar cunosc foarte bine piata, pentru ca am fost "DJ" la un radio on-line. Nu stiu cum veti reusi voi sa creati o comunitate. E foarte greu. Publicul care vine pentru filme, nu e deloc interesat de radio. Radio-ul trebuie sa fie radio, fara alte apendice. E adevarat, costa destul de mult sa tii un radio, dar daca il faci cum trebuie (legal), isi scoate banii.

Off: Si eu cand m-am bagat in radio, am crezut ca voi fi idolul femeilor. Si, da, din prima zi am fost idolul lor. Problema era alta, ca ele aveau 56, iar eu 20 si ceva.

#18
dicaw

dicaw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.10.2012

View Postmiki07, on 29 ianuarie 2015 - 17:26, said:

Uite, eu m-as baga intr-un astfel de proiect. Dar cunosc foarte bine piata, pentru ca am fost "DJ" la un radio on-line. Nu stiu cum veti reusi voi sa creati o comunitate. E foarte greu. Publicul care vine pentru filme, nu e deloc interesat de radio. Radio-ul trebuie sa fie radio, fara alte apendice. E adevarat, costa destul de mult sa tii un radio, dar daca il faci cum trebuie (legal), isi scoate banii.

Off: Si eu cand m-am bagat in radio, am crezut ca voi fi idolul femeilor. Si, da, din prima zi am fost idolul lor. Problema era alta, ca ele aveau 56, iar eu 20 si ceva.
Grupul cu aprox. 8.000 de membri e acesta: http://steamcommunit...roups/RO-Mixers
Site-ul de prezentare(momentan pana se deschide) e : http://www.ro-mixers...ndex_video.html
Iar site-ul momentan neterminat e asta: http://www.ro-mixers...site/index.html
Crezi ca nu vom putea crea o comunitate?
A da,iar partea asta te intereseaza pe tine: http://www.ro-mixers...site/radio.html

Edited by dicaw, 29 January 2015 - 17:37.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate