Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...

Stabilire granita intre proprietati
 Impamantare boiler Tesy

Cat costa o omologare la RAR N1-&...

Sunt apele termale daunatoare?

Ati face o reconversie profesiona...
 Nokia XR21

Vibratie tevi boiler cand foloses...

Cat stați acasa in medie?

Parere stare drum Sculeni - Chisi...
 Necesit ajutor in gasirea a doua ...

Monitor 4k 27-28' PD USB C

Vacanta Italia

Concediu Halkidiki
 

Cum se numește filmul?

* * * * * 6 votes
  • Please log in to reply
8284 replies to this topic

#7795
Fxlx

Fxlx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 20.04.2019
Salutare! Dacă ma poate ajuta cineva!
- film franțuzesc
- comedie, romantic
- o tipa mai matura, bogată
- un tip tânăr, chelner
- încă o tipa tânără care se culca cu moșnegi si trăia din bani lor

Tipul este chelner la un restaurant, o întâlnește pe tipa tânără care ii explica cum sa facă bani. Tin minte ca trebuia sa folosească fraza corecta :) " as dorii... as dorii"

Știu ca la sfârșit primește o motocicleta
Mulțumesc frumos.

Edited by Fxlx, 09 January 2022 - 21:53.


#7796
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,898
  • Înscris: 25.12.2016

View PostFxlx, on 09 ianuarie 2022 - 21:50, said:

Dacă ma poate ajuta cineva!
Hors de prix (2006)
https://www.imdb.com/title/tt0482088

#7797
Fxlx

Fxlx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 20.04.2019

View PostManasu, on 09 ianuarie 2022 - 22:31, said:


Ala este mulțumesc!


Ps. L am găsit și eu după 3 ore.. Am cautat relații între femei mature si bărbați tineri :) :)

#7798
autom2

autom2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,556
  • Înscris: 26.01.2007

View PostFxlx, on 10 ianuarie 2022 - 15:49, said:

Ala este mulțumesc!


Ps. L am găsit și eu după 3 ore.. Am cautat relații între femei mature si bărbați tineri Posted Image Posted Image

hahahahahah, exact asa am patit si eu. Radea copilul de mine, tata, iti cauti gagic? Posted Image Posted Image Posted Image

#7799
AurelIovan12

AurelIovan12

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 27.11.2021
Buna seara! Nu stiu daca am postat unde trebuie. Caut si eu un film care nu ii mai stiu denumirea, se petrece intr-o casa in desert daca nu ma insel, apoi vin multe masini de inghetata cu un sunet, se da un individ jos care era posedat si alearga catre aceasta casa, oamenii cu arme il omoara si apoi vin altii. Il stie cineva, e sub 2019 cred, astept pareri.

#7800
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014

View PostAurelIovan12, on 21 ianuarie 2022 - 22:49, said:

Buna seara! Nu stiu daca am postat unde trebuie. Caut si eu un film care nu ii mai stiu denumirea, se petrece intr-o casa in desert daca nu ma insel, apoi vin multe masini de inghetata cu un sunet, se da un individ jos care era posedat si alearga catre aceasta casa, oamenii cu arme il omoara si apoi vin altii. Il stie cineva, e sub 2019 cred, astept pareri.
Legion
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/P6p01-in6-k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7801
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,359
  • Înscris: 29.07.2013

View PostAurelIovan12, on 21 ianuarie 2022 - 22:49, said:

Buna seara! Nu stiu daca am postat unde trebuie. Caut si eu un film care nu ii mai stiu denumirea, se petrece intr-o casa in desert daca nu ma insel, apoi vin multe masini de inghetata cu un sunet, se da un individ jos care era posedat si alearga catre aceasta casa, oamenii cu arme il omoara si apoi vin altii. Il stie cineva, e sub 2019 cred, astept pareri.

https://www.imdb.com/title/tt1038686/

#7802
LouisCyphre

LouisCyphre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,968
  • Înscris: 24.01.2012
https://www.imdb.com/title/tt1038686/
LE Trebuia să dau refresh înainte să postez, acuma vezi trailerul de trei ori :)

Edited by LouisCyphre, 21 January 2022 - 23:49.


#7803
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Film romanesc posibil vechi de vreo 20 si ceva de ani.

Personajul negativ are o victima legata. In spatele lui vine un tip (cred ca Alexandru Papadopol sau Dragos Bucur) si ii trage o lopata in cap zicand "Ba nu  ai [...], futu-ti gura ma-tii!".
Aveti idee ce film este?

Edited by MembruAnonim, 22 January 2022 - 10:00.


#7804
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
Scorpioane, la primul rezultat pe google găsești filmul.
Se numește milionari de weekend.
https://www.google.c...mobile&ie=UTF-8

#7805
AurelIovan12

AurelIovan12

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 27.11.2021

View Postpersona695, on 21 ianuarie 2022 - 23:38, said:

Legion
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/P6p01-in6-k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Multumesc!

#7806
crs222

crs222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 03.10.2012
Buna

Caut un film romanesc, imi aduc aminte doar o secventa.

Actiunea filmului prin 1860, la fel hainele si decorul.

Secventa era ca un popa intra in camera unei femei la care popa ii face avansuri si ea il refuza. Femeia avea parul lung, bruneta, pana in 40 de ani. Popa mai in varsta, in jur de 60 si era in straie negre preotesti, cum se purta pe la 1860.

Multumesc

#7807
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Posibil sa fie din trilogia western Ardelenii care mai cuprinde Artista, dolarii și ardelenii și Pruncul, petrolul și ardelenii.

#7808
crs222

crs222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 03.10.2012

Vizualizare mesajPuferiu_, pe 02 februarie 2022 - 15:22, a scris:

Posibil sa fie din trilogia western Ardelenii care mai cuprinde Artista, dolarii și ardelenii și Pruncul, petrolul și ardelenii.

Nu e pentru ca actiunea se petrecea aici in tara la noi si popa era cu mustata si cioc asa mai incaruntite si mai imi amintesc ca in camera unde intra popa la femeie era o mobila din lemn masiv, dulapuri mari si grele de culoare inchisa...maro parca.... stilul vechi cum e mobilat castelul Bran, iar femeia era imbracata intr-o rochie de culoarea vernil parca. Ce imi mai amintesc e ca inainte sa intre in camera la femeie, popa era filmat pe ulita, cred ca la sat era, cum vine hotarat spre casa femeii care era o casa taraneasca ... cred ca era un film romanesc cu intringi despre politica, putere, bani si amor.

#7809
crs222

crs222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 03.10.2012

Vizualizare mesajPuferiu_, pe 02 februarie 2022 - 15:22, a scris:

Posibil sa fie din trilogia western Ardelenii care mai cuprinde Artista, dolarii și ardelenii și Pruncul, petrolul și ardelenii.

Era ceva gen Plecarea si intoarcerea Vlasinilor numai ca nu e asta.

As mai vrea sa aflu titlul unui film care nu stiu cum se numeste, acela in care Mircea Albulescu era lesinat, intins pe spate pe parchet si era  târât prin casa de picioare de un barbat.

#7810
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Caut un film clasic. D’ala alb-negru, din prima mea viata. Imi amintesc doar o faza.

O domnisoara devenise fantoma si putea deveni invizibila cand isi dorea. La un moment dat cred ca se afla intr-o pestera, cu o sticla in mana, vrand sa-l loveasca pe unu’. Vizibila fiind, trage repede de rochie si devine invizibila.

Detaliile sunt ambigue, stiu. Dar a trecut multa vreme de atunci si lovitura a fost puternica.

#7811
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Filmul este mai vechi. Niste copii se puteau intorce in timp intrand intr-un lift. Alegeau anul tastandu-l folosind cifrele corespunzatoare etajelor.

Edited by MembruAnonim, 06 February 2022 - 08:49.


#7812
onisifor12

onisifor12

    Junior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,393
  • Înscris: 27.08.2013
Time at the top https://www.imdb.com/title/tt0160986/ ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate