Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul degresant universal

Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...

Branșament gaze 2024 sau pom...
 Lamurire bec led h7

Preturi momeala ? (dar care e sme...

Realizare tavan fals rigips

Alternative pod Giurgiu - Ruse
 Cat spatiu stocare aveti in total...

Reflux

Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...
 Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google

Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES
 

Keane

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#55
alicris

alicris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 23.05.2006

View Postshobi, on Oct 10 2006, 16:09, said:

sa ma simt mandru si cult ca io am deschis topicul asta cu mult timp in urma ? :wub:

nu ... n-am mai ascultat de mult timp keane, nici macar nu am albumul nou ... dar totusi, cred ca o sa fac rost de el, ca tot mi-am amintit de ei :)

Pai zau ca ar trebui sa te simti mandru!
Iar noi ar trebui sa-ti multumim ca ne-ai dat ocazia sa discutam despre Keane si in alta parte decat pe forumul lor oficial, unde sunt nevoita sa vorbesc o engleza stalcita la maxim!

Merita sa asculti “Under the iron sea”. Melodiile sunt mai “dark”, versurile mai “furioase”. Albumul se deschide cu “Atlantic”, o melodie destul de dramatica (despre teama de a nu trai singur), la care prima parte e doar instrumentala (geniala!).
Ce urmeaza dupa “Atlantic” pe mine nu m-a dezamagit. Sper ca nici pe tine!

PS – sa nu te astepti la melodii gen “Hopes & Fears”! Keane au schimbat un pic foaia si au facut un mare pas inainte.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate