Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

BitDefender Professional Plus 8.0

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,868
  • Înscris: 17.09.2003
Am observat ca a aparut BitDefender Professional Plus 8.0 care include Firewall, Antispam si bineinteles motorul antivirus. Cine l-a instalat, ar putea sa dea detalii despre felul cum se comporta, ce imbunatatiri are ?

#2
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
http://www.softpedia...at/1/1-39.shtml --> changes

#3
santieco

santieco

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 334
  • Înscris: 16.08.2003
stati cuminti cu BitDefenderu ca e varza cu ciocolata pe deasupra!
am luat virusu CIH cred ca il stiti toti ...si nu numai ca nu s-a atins de el bitu,dar l-a si infectat...a trebuit sa scot CD cu Norton (il are baiatu cu licenta :)  ) si uite asa am scapat de CIH fara vreun format...

#4
Lentzi

Lentzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 10.11.2002
aproape toti se infecteaza :) exceptie face FSAV, mi-a placut chestia asta, nu stiu cum l-au facut sa nu se infecteze executabilul...

#5
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
eu ma intreb de ce nu apare pe site la ei (www.bitdefender.ro) nimic in legatura cu noua versiune... ???

DAR, pe www.bitdefender.com apare...


de ce ???

#6
blueghost

blueghost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 495
  • Înscris: 17.04.2003
tu de ce crezi?

#7
Alexandru

Alexandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 783
  • Înscris: 28.11.2001
bitdefender este un %$#@& , mai si costa  ....
am avut bitdefender dupa care am instalat norton, a detectat 5 virusi care a infectat peste 50 de fisiere

#8
Daisuke

Daisuke

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,173
  • Înscris: 19.01.2004
Acest thread are titlul "BitDefender Professional Plus 8.0". Daca aveti ceva de spus in legatura cu 8.0 bine, daca nu, abtineti-va va rog de la comparatii (e mai bun nu stiu care) si generalitati (bitdefender este un %$#@&).

#9
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
@blueghost -

pls, da si tu raspunsuri nu intrebari...

si daca tot te obosesti, mai fa un efort si mai si gandeste un pic... asta daca poti... ok?



toate bune

#10
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004

vladc, on Sep 6 2004, 12:17, said:

@blueghost -
pls, da si tu raspunsuri nu intrebari...
si daca tot te obosesti, mai fa un efort si mai si gandeste un pic... asta daca poti... ok?
toate bune

<{POST_SNAPBACK}>


L-am instalat si s-a comportat asa cum ma si asteptam: LAMENTABIL.
Asta este o traditie la BITdefender-ul lui Softwin, asa ca... nothing new. Nu merita nici 1$.

#11
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003

eXXocet, on Sep 13 2004, 11:10, said:

L-am instalat si s-a comportat asa cum ma si asteptam: LAMENTABIL.
Asta este o traditie la BITdefender-ul lui Softwin, asa ca... nothing new. Nu merita nici 1$.

<{POST_SNAPBACK}>

Cum adica s-a comportat lamentabil? Fii si tu mai explicit daca tot vrei sa spui ceva.
Eu l-am instalat si pana acum chiar n-am avut nici o problema cu el. Merge foarte bine.

#12
Bandit

Bandit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,269
  • Înscris: 09.09.2004
eu am versiunea 7.1 si sunt multumit.

#13
mrproper

mrproper

    10 ani de Softpedia...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,063
  • Înscris: 13.11.2002
Va rog frumos, fiecare antivirus cu utilitatea lui... Nu stiu in versiunea noua (aia new nu aia 9) cum e firewallu da complementat cu un firewall adevarat si cu vreo 2 ore de configurat pe navigarea de site-uri problematice, ajuta pe utilizatorii mai incepatori sa nu ia tot felu de ganganii de pe internet. Daca umblati cu CD-uri cu w_arez de proasta calitate va recomand RomAV sau NortonAV.

#14
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004

Slash, on Sep 13 2004, 10:17, said:

Cum adica s-a comportat lamentabil? Fii si tu mai explicit daca tot vrei sa spui ceva.
Eu l-am instalat si pana acum chiar n-am avut nici o problema cu el. Merge foarte bine.

<{POST_SNAPBACK}>


Vesnicile erori in GUI, bug-uri care deja au devenit celebre, insa BITdefender pastreaza traditia sub toate aspectele:
1. nu detecteaza virusii;
2. in cazul in care printr-o munine i-a depistat tot ce va putea face va fi sa te anunte ca "Nu a putut dezinfecta";
3 Tu,ca utilizator de buna credinta il crezi pe cuvant si-i dai un "delete virus". Ce raspuns primesti? "Nu a putut sterge".
Astea sunt caracteristicile lui BIT defender.
Putin imi pasa parerea altora fatza de acest AV, mai multe PC infectate=> mai multe PC scoase din uz temporar=> mai putini utilizatori de Internet=> imi merge mie netul cu o fractiune de KB mai mult.  B)
So, enjoy BITdefender!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate