Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 

Sunet mult mai puternic pe Sony Xperia XZ Premium

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Desi sunetul e foarte placut, stereo, de calitate, ma enerva ca difuzoarele sunt destul de slab setate ca volum maxim. So, dupa ceva cautari si teste, am gasit solutia :)
Se numeste Speaker Boost si il puteti descarca ca APK de la noi sau din G Play. Nu e nevoie sa setati mai mult de 25% boost pt a avea un sunet mult mai puternic in cazul in care va uitati pe el la TV, clipuri etc.

Nu setati prea mult boost ca va puteti praji difuzoarele.

So, astept si un update la camera si cred ca devine cel mai placut Android de anul asta. Ofcourse, daca va place design-ul. Unora le place mult, altora deloc :)

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010
Vezi că telefonul are aria sa. Mă gândesc că poate ar dori și alți utilizatori acest "upgrade" și aici va fi greu să-l găsească.
Sony face telefoane frumoase, dar cu prea multă ramă.

#3
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View PostYOUR_GOD, on 08 august 2017 - 10:36, said:

Vezi că telefonul are aria sa. Mă gândesc că poate ar dori și alți utilizatori acest "upgrade" și aici va fi greu să-l găsească.

Eu cred ca e mai usor de gasit asa separat. Nu mai este obligatoriu sa se posteze intr-o singura discutie despre ceva de mult. Like ieri Posted Image
PS: dupa cum ziceam, belezurile alea mari ori iti plac ori nu. Mie imi place ca e mai retro asa Posted Image

#4
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,674
  • Înscris: 24.11.2015
Abia astept sa pun si eu mana pe un Premium din acesta Posted Image

#5
jeff48

jeff48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,567
  • Înscris: 27.04.2014
E super design-ul telefonului, e bestial, un design bărbătesc!!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate