Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Sunet mult mai puternic pe Sony Xperia XZ Premium

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Desi sunetul e foarte placut, stereo, de calitate, ma enerva ca difuzoarele sunt destul de slab setate ca volum maxim. So, dupa ceva cautari si teste, am gasit solutia :)
Se numeste Speaker Boost si il puteti descarca ca APK de la noi sau din G Play. Nu e nevoie sa setati mai mult de 25% boost pt a avea un sunet mult mai puternic in cazul in care va uitati pe el la TV, clipuri etc.

Nu setati prea mult boost ca va puteti praji difuzoarele.

So, astept si un update la camera si cred ca devine cel mai placut Android de anul asta. Ofcourse, daca va place design-ul. Unora le place mult, altora deloc :)

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Vezi că telefonul are aria sa. Mă gândesc că poate ar dori și alți utilizatori acest "upgrade" și aici va fi greu să-l găsească.
Sony face telefoane frumoase, dar cu prea multă ramă.

#3
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View PostYOUR_GOD, on 08 august 2017 - 10:36, said:

Vezi că telefonul are aria sa. Mă gândesc că poate ar dori și alți utilizatori acest "upgrade" și aici va fi greu să-l găsească.

Eu cred ca e mai usor de gasit asa separat. Nu mai este obligatoriu sa se posteze intr-o singura discutie despre ceva de mult. Like ieri Posted Image
PS: dupa cum ziceam, belezurile alea mari ori iti plac ori nu. Mie imi place ca e mai retro asa Posted Image

#4
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Abia astept sa pun si eu mana pe un Premium din acesta Posted Image

#5
jeff48

jeff48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,537
  • Înscris: 27.04.2014
E super design-ul telefonului, e bestial, un design bărbătesc!!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate