Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...

Stabilire granita intre proprietati
 

Moonlight (2016)

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,942
  • Înscris: 18.10.2007
Desi are oscar nu are topic?
Inca nu am reusit sa-l vad dar este laudat de critici.
http://www.imdb.com/title/tt4975722/

#2
chflorin

chflorin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,995
  • Înscris: 11.01.2011
Premii politizate anul asta ,  filmul castigator apartine comunitatii LGBT ( lesbian, gay, bisexual, and transgender) care este apropiata de Partdul Democrat cum si intregul Hollywood  a sustinut-o pe Clinton . Pe lista cu castigatori se mai numara si un film despre ,,castile albe'' din Siria despre care se stie ca lucreaza mana in mana cu teroristii Al Qaeda / Al Nusra dar care sunt sprijiniti de guvernul american.

Edited by chflorin, 04 March 2017 - 17:35.


#3
mofone

mofone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,007
  • Înscris: 30.08.2011
Nu m-a atras nici unul din filmele de la Oscar in mod deosebit, m-am chinuit sa vad Fences, Manchester by the sea, Arrival. Slabe. Fences si Manchester, oricum in alt gen probabil decat ce mi-ar place, (actiune, aventura, sf) si Arrival a fost mult sub asteptari.

#4
pui

pui

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 01.09.2004
Chiar acum urmăresc Moonlight: droguri,  negri, viață ratată...

#5
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012
Având în vedere, cât de proaste sunt filmele în ultima vreme de la hollywood, Moonlight este peste medie, mie mi-o plăcut.
Să ai o problemă cu el doar pentru că e cu un negru homosexual, e o prostie, asta v-o spune un conservator.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate